Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello
végülis h sikerült megoldani a kipuf dolgot? gravirozás stb?
Köszi
ááá ez a tankpad nagyon odab*sz! ilyet fogok rendelni!
Szia!
Első sárvédő, első telo, tank, korm.kapcsoló, markolat vannak. Ha valami érdekel, keress e-mailen, vagy telefonon
Üdv: Andi
értem és nem tudsz csináltatni nekem előre? inkább írj az email címemre és ott megtudjuk beszélni jackkkk@nethub.hu
Egyelőre karbonozás, airbrush és egy új üléspúp lesz, ha lesz rá gyapi mesternek ideje. Illetve kap majd az enyém is új ülésdekorációt. Lesz még vagy bukógomba vagy valami dögös bukókeret. A formán nem akarok változtatni, úgy tetszik ahogy van.
Sikerült szereznem használt lsl-t.Az egyiken kopóbetétet kell cserélni ezért 2500ft-ba került:)A tartót meg lerajzoltam,kivágtam papírból és amikor tökéletesen illeszkedett akkor elküldtem az egyik haverommal és lézerrel kivágják.Így elég olcsón megúszom.Most hogy van mintám,csináltatok hátra is bukógombát.
Köszönöm
Kiváncsi leszek Fényezés csak?vagy szerkezeti átalakítás is bekövetkezik?
Köszi!
Gyapi mestert kérdezd Ő a gyártási manager
hello
sikerült szerzned bukógombát? és ha igen mennyiért?
Hi!
Nem új,vagyis csak nekem új
Beszámították a régit csak azért cseréltem le,ja meg megtetszett
Nem kell mindent észrevenni
ha tehetném megtartanám, de túl kell rajta adnom a másik miatt
Itt tudsz matricaszettet venni: Tesztmotor
Janika, itt mindenkinek ilyen van. Különben is, ne hűtlenkedj. Öreg vagy Te már a 10-eshez.
vegyítek már meg a motorom, mert kéne a 10es
Jah ok
De matricába tudjátok hol lehet szerezni?
Apám az nem matrica, hanem festve van. gyapi mestert dícséri. Panyo ez egyre szebb lesz. De lassan szétkapom az enyémet is és kezdem átalakítani.
Szép lett, mennyi az ára?
Ilyen Monsteres matricát honnan lehet szerezni?
Lassan meg se ismerem...
panyokám, látom új a kipuffancsod is.
ja , meg mellesleg másik kipuff is felkerült de ezt már meg sem említem......
Hi All!
Kész lett végre a hasitasi
Köszönet Gyapi mesternek és Csuhásnak