Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hmm........én megértem,hogy lefekteti a gyönyörűségeket, de ne így!
Szerintem itt elsőre inkább leömlőre volna szükséged. A hasidom, csak csicsa.
Gondolom nem direkt volt!
és ezért kellett lefektetned ezt a gyönyörűséget?
Hoppá, veled mi történt?
Hétvége nekem nem jó, szalag parkettát kell lemókolnom.
sziasztok.segítséget szeretnék kéri ha valaki tudna esetleg gyári hasidomot vagy van esetleg aki csinál üvegszálból.de ha csak sablont tudna.nagyon hálás lennék.előre is köszönöm.
Elsüthetted volna hogy"bocs kések,még a sebészeten vagyok..."Egyébként kösz a fuvart!Hazafelé a vtr-en utasként brutál élmény volt,Tozsó mögött kényelmes.Kösz mindenkinek a segitséget!
Sziasztok!
Z 750 2008-as bontott gyári alkatrészek bő választéka itt
Üdv: Andi
szombat merre menne?
Hát én lehet mennék megint, kérdés, hogy merre mentek? meg hogy milyen idő lesz!

Gyapi, azért vicces volt a szülinapi tortánál elmesélni anyáméknak, hogy mivolt, miért késtem meg amilyen szemét vagyok a gyertyafújásnál dobtam egy " na ezt is megértem " szösszenetet, anyám falfehér volt, de keresztapám röhögött mint az állat!

De a lényeg, hogy te jól vagy, a képet meg feldobom, ha megkapom!
nekem sajna nem jó ez a hétvége, pedig nagyon mennék de majd legközelebb
ott a helyem, bármerre is mennénk, remélem még mindig szép idő lesz.
Kikúrálom magam addigra. Orsi Te is jössz? FIGU is? Panyo biztosan. Többiek is?
Szombat mehet
Na ne dumálj bratyó, mostanában csak poharakat dobálsz. Hétvégén ha jó az idő gurulunk egyet?
Robis te ugysem mész el soha sehova, mert mindig közbejön valami!
(jelzem én is igy vagyok ezzel)
Szia Borso !
Azt hittem már csak a sárdagasztó odalon vagy
örülök, hogy hallok felőled, hívtalak a héten, telód a régi
semmi lényeges csak érdekelt hogy vagy
FIGU
Sajnálom hogy nem tudtam résztvenni a közös guruláson,egyéb elfoglaltság végett,délután 3kor sikerült csak motorra ülni.
Viszont motoroztunk egy rövidet OPUSZ kolegával aki áttévedt a felvidékről kis hazánkba.
Ki dudált ma rám az M3ason Gödöllő környékén szintén egy Z-vel? Aztán lekanyarodott Fót felé.
(Csak azért mentem lassan mert egy haveromat vártam )
Tudtam, hogy Te vagy. Ilyen szép testtartással csak te tudsz motorozni. Öröm volt nézni. Mögötted mentem egy darabig. A Tehénke nagyon szép lett. Arról a teázásról egyeztetünk.
Helo!
igen, ma végre kitoltam a Tehenet elég valószínű, h engem láttál de a sportos futóművel nem olyan élvezetes a 811es, mint tavaly viszont legalább megint jóóóó lassan mentem és csodáltam a tájat
teának semmi akadálya, csak gyere át
egy picit csepergett, de nem volt vészes, folyamatosan a felhő legszélén voltunk, aztán Gödöllőnél lehagytuk
Hali! Jók lettek a videók!
Amit hátrafelé vettél, abból kérnék egy eredeti minőségű változatot. Előre is köszi! Ti nem áztatok el hazafelé?
agentbulu
köszike a videókat fasza lett