Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Körülnézek a garázsban, egy kormányom lehet, hogy lesz.
Mi történt, hogy ilyen hosszú a lista?
helyedben...
ittam, sokat, nem látok!
Alkatrészeket nem tudok, de itt szétnéznék a helyedbe: link
sziasztok erdekelne egy kawasaki z1000 2003 as hoz alkatreszek,elso sarvedo,jobb elso teleszkop,jobb huto takaro plexi,tank,ball elso labtarto,jobb markolat (gaz) kabelekkel kapcsolokkal,kormany,huto,fejidom lampaval,elso felni, kerlek ha van valakinek valamilye szoljon koszi
Az enyém is le van fojtva, de én így kértem a szalonba.
Max 160 km/h megy de azt már nagyon nehezen.
Amúgy 2007- gépeknél nem hiszem hogy így van megoldva a fojtás.
Thx a segítséget meg keresem hátha
Szia chap-man! Ezügyben miért nem Dudut kérdezed? Nyiregyi topicban D76 a nickje. Szerintem ő többet tud erről mondani neked... Csak a nyiregyi Kawa szalonban dolgozik. Meg ha jól látom nyiregyi is vagy. Keresd bártran szerintem szivesen segít...
Papiron fojtott a legyen az a lényeg
minden fél e képpen gyári 25kw sat akarok és utólag ki venni a fojtást
Egy kép a fojtásról!
És majd el felejtettem!Csucsu nagyok voltatok!
Szép estét Mindenkinek!
Bituman grat a változtatásokhoz!Csinos lett a moci!
Chap-man!A fojtás nagyon egyszerű!Egy fém lap az egész!Ami nem engedi teljesen elfordulni a gázkart!Elektronikailag nincs fojtva!Egy 25kw-ra fojtó kitt nem haladja meg a 4000Ft-ot!Én úgy tudom hogy utólag nincs lehetőség M.o.-on a teljesítmény megváltoztatására hivatalosan!(Lehet tévedek)
Én fojtó kitt nélkül vettem a mocim!Előtte egy Yamaha tzr 50-esem volt!Amibe kb 23e km-t hajtottam!
Vizsgázni egy 150es Mz-vel vizsgáztam!Utána pedig jött a Z!
Idén sikerült beletekernem 15e km-t közel!Teljesen meg vagyok vele elégedve!
Szerintem észnél kell lenni és nincs gond!
Hja, az igaz...
De azért fogják, hogy 18 évesen papíron fojtatlan nagy motort vezet....
Hát igen, akkor a Z Neked kényelmesebb lenne - szerintem. Bár az Er-6 is bírja a strapát, jól fel lehet cuccolni azt is, és az utasnak kényelmesebb - szintén szerintem... Fojtást könnyű berakni, de annál nehezebb (ha nem lehetetlen) utólag a forgalmiba bevezetni. Szóval vagy eleve fojtottat veszel, vagy nem foglalkozol a papírügyekkel és lefojtatod magadnak, és kész. Azért nem fognak macerálni, mert papíron többet tud a gép, mint a valóságban...
Hogy azt lehet-e nem tudom. Az enyémet Kingmidas-on át sikerült összehozni ez időben volt kb három hónap. Pénzben inkább ki se számolom. Ehhez volt mintája a műanyagosnak, gondolom az teljesen más forma lenne, arról nem is beszélve, hogy a tartók szintén egyedi darabok. Szóval bátorság, idő, és pénz kell a belevágáshoz, de nézz utána, hogy mennyibe kerülnek azok az oldalidomok, ha még érdekel akkor keresd fel Áront, lehet hogy tud segíteni.

Amiért viszont biztosan keresni foglak, az egy ülés áthúzás. Csak még meg kéne venni az ülést,de az csak idő kérdése
Úgy gondoltam h mivel A korlátozott papírhoz 25kw van engedélyezve
ezért nem 1000 ninjaval akarok kezdeni mert még más terveim is lennének az életben
annak nem biztos h jó vége lenne
először maradna a fojtás vagy 10000 15000km ig kb 1 szezonra számolva aztán már szerintem meg tanulnám kezelni fojtás nélkül
vélemény?
188 cm magas vagyok 100kg nagyon kicsinek éreztem mostanában Gilera Rx 200 Arizona hoz képest is pedig nem nagy az sem
Z750 jobban tetszik
er6n nem tudom fel batyulva vagy 2 személy el h bírná a turákat
ok
Szia!
Nekem egy 2007 Z 750 van (zöld). Szeretném a motoromra rakatni a Z 1000 irányjelzős oldalidomát. Ami a motorodon van az ER-6n oldalidom és elég jól néz ki. Légyszíves ha tudsz segíts infóval.

Üdv.
Szuper, 1000 hála mégegyszer!
Ha tudod mikor jársz Pesten, előtte egy pár nappal csörgess meg, aztán összefutunk.
Figu és szomszéd motyója kész,most fényeztem!
Nekem sem került semmibe!
Hello!

Köszi még1x megkaptam a rendszámtáblatartót! Csak néztem amikor a postás mondta hogy nem kerül semmibe nekem. Azért valamit kérhettél volna érte nem vártam ingyen