Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugynézki Kispest 9.00-kor.Pontosabban majd reggel,ha eldölt melyik lessz az uticél a kettö közül!De nagy valoszinüséggel Szeged.
Sziasztok!
Van egy eladó xx-em 2007.06-havi valkit érdekel vagy van ismerösi körötőkben aki ilyet szeretne venni hát itt az alkalom,tuti gép 3800-km van benne és megkimélt ! tel:06204889043.
köszönöm elöre is !
Sziasztok!

Az indulás honnan, és mikor?
Na eldölt!

Illetve két uticél van:1)Mátra 2)szeged(itt van egy tuti halászcsárda9
Ha valakit érdekel,holnapra (vasárnapra) tervezünk egy kis gurulást!Még nincspontos cél,meg semmi,csak az hogy megyünk!
Akit érdekel itt a telszámom 06-30-9446636
Szerinted?
Hát te mit keresel ebben a topikban?
A Louis-ban kapsz LSL-t...Ime
LSL
LSL
Hali!

XX-en nem de busán már láttam, csőkormányt a tulaja esküdöt hogy k.... jó.
Érdekesen nézett ki a plexije is meg volt faragva.
Köszi a gondolatokat, még morfondírozok a dolgon.
Én szeretném lecserélni, mert alacsony vagyok és nagyot kell nyújtóznom, emiatt picit kényelmetlenül ülök.
Elsősorban arra lennék kiváncsi, hogy beleér-e a plexibe, hol és mennyiért lehetne szerezni és persze ha van, a tapasztalatokra.
Én nem,de nem is tenném!És neked se ajánlom!
A kormány,mint minden egy motoron,fontos,és pontosan beállitott alkatrész.Például a sulyok a végén(ez egy bizonyos kormány hosszra vannak kitalálva),ezért nem "csapkod" a kormány.Változna a vezethetösége,terelhetösége(nem feltétlenül rossz irányba),ja és a szélvédelem is oda egyböl(mivel egy bizonyos testartáshoz talállták ki).Szoval jol gondold meg a dolgot!Ja és ha nagyon kukacoskodni akarok(vagy a hatoság),mübizonylat is kell a kormányrol,illetve arrol,hogy szakmühely végezte el az átalakittást!Majd ezekkel a dokumentumokkal irány a szigoritott vizsga,és mán használhatod is.
én még nem de mit szeretnél tudni róla, már körbejártam a kérdést.
Na jó ezt lehet, hogy hülyén hangzott...
Szóval lecserélte e valaki az eredeti csutka kormányt; hagyományos, kicsit magasabb és szélesebb CSŐKORMÁNYRA?
Csaó.
Sztem ne sajnáld.......legalább nem Én kérdezem meg!
De csak a rend kedvéért: mi a bánat az a csőkormány?
Üdvözlégy Barát!
És persze isten hozott!
Az mi a bánat?
Már elnézést,hogy kérdésre kérdéssel felelek!
Halihó!

Van valakinek csőkormánya a vason?
Hubi 1


Isten hozott a vakok és gyengénlátok között!Természetes hogy jooooooo a hangulat,hisz mind motorosok vagyunk!Söt XX-esek.
Sziasztok Kedves XX-esek!

új vagyok itt, a nevem Huber Róbert (29), és lelkes motoros. Gyerekkorban romet-el kezdődőt a nagy szerelem, ami most újra fellángol. Kisebb motorról ugrok most egy óriásit. Még a vásárlás előtt állok, de remélem nemsokára én is egy leszek közületek. Igy a tanácsotokat is szivesen látom. Mire érdemes figyelni, ilyenek... A fórumot kitartóan végigolvastam, és nagyon tetszik a hangulat, a társaság.
Talán már a közeljövőben együtt gurulhatunk...
Helló.

Kifelé, már nem, csak hazafelé. Bocsi.
Elég sok helyre melózok, és sok melóm van külföldön. Most Amsterdamban épült egy stand amit csináltam, de ma bontották, mert nem tudtam kimenni, egy másik nyüves stand miatt, amit gyártok!
Tehát.....ha haza akarnád hozatni a mocidat, holnap indul a kamionunk!
Sajnálom.
Viszont ha tudsz segitteni,én szivesen mennék Amszterdamba!
Spog

Dehogy irtál hülyeséget!Söt köszönet érte,utánna járunk a dolognak!
Bár XXMan épp most fizetett egy nyár eleji pályahasználatért 32.00ft-ét.
Csórikám!
Mielöbbi gyógyulást neki. Ha Amsterdamban lenne tudnék segíteni, de így sajna.......
Remélem sikerül megoldani a problémát, mihamarabb!
Sok sikert!