Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát én erröl nem tudok!
Informáciom szerint csak mér!De énis tévedhetek(10-évente egyszer).Ja két éve már tévedtem egyszer.
Értelek! Igen erre valóban nem gondoltam (hogy egy használható tartományban növekedjen a kihasználható teljesítmény, vagy kultúráltabb legyen a teljesítményleadás) mert a környezetemben akik tuningolnak leggyakrabban autókat azoknak a teljesítmény a nyomaték növelés a legfőbb dolguk. Persze aki csinálja nekik az szinte 100% hogy az általad leirtakra is gondol és gondodsan beállítja a gépet.
Az injectorhoz (melyik a jobb) nem tudok túl sokat szólni mert nekem még karbis volt és nagyon meg voltam vele elégedve. (de természetesen igy látatlanban is a honda mert hondás vagyok )
Miért tévedek? Ugyanazt irtam mint te! Fékpadon való beállítás behangolás, de a Dinojett az tuningot is ad a méréshez ill hozzá állítja jobb esetben a motorodhoz a tuningot! nem?
Helyes a bögés!De azért a Honda injektora,illetve annak programozása veri a többit!
A Honda már 2002-töl rángatás,és durrogás nélküli injektort produkállt,mig a többiek csak most kezdik kostolgatni az ilyen dolgokat!Viszont azis igaz,a honda injektorát a legnehezebb"legrosszabb"baszkurállni,mert jol levédték!De erröl már irtam.
Ebbe viszont tévedöl,Dinojett=teljesitmény mérés"fékpados".
Okosat szoltál barátom,bár én ringezések alatt,néha kihasználom!De utcán nemigazán!
Nagyon megtisztelsz(már pirulok is,meg hiztam husz kilot).De félre a viccel!
Én személyszerint ellene vagyok a motortuningolásnak!Mindig azt mondtam,ha nem jo,vagy kicsi,vegyél mást,vagy nagyobbat!Viszont az XX-blokkban sok a tartalék!
Nekem a nyitott rendszer feltétele után,nem pörgött 6.000-fölé,metr az elektronika letiltott.Magyarázat:A kipufogoban van egy érzékelö,ami a kipufogogáz áramlási sebességét méri(nézi).Ez tul nagy sebességet észlelt(kinyitottuk a rendszert)és ezt hibának itélte,ezért védelemböl letiltotta a fordulatot.Irány Györ,szakibácsi belenyult,(itt térnék ki az elektronikára,bárkinek nem szabad engedni higy belenyuljon,mert az XX elektronikája "furmányosan" van levédve,nehéz feltörni károsodás nélkül),oszt láss csodát,muzsikált a vas!Azt nem mondanám hogy jobb lett(talán pár paci,azt meg ugyse lehet észre venni),de megy mint rég!
Szoval gondold meg kétszer,hogy engeded-e az elektronika buherálását!
Én engedtem volna,hogy rá másszon!Aztán üvöltöttem volna,betétlapért!
Elöl-hátul 2.8(nekem bejött)
Maistear,

A teljesítménynövelés vagy általában a tuning nem feltétlenül a végsebesség növeléséről, vagy a nagyobb lóerő eléréséről szól. Sőt. Az ilyen átalakítás egy utcai használatra szánt Blackbirdön valóban felesleges. A tuning leggyakrabban azt célozza, hogy egy használható tartományban növekedjen a kihasználható teljesítmény, vagy kultúráltabb legyen a teljesítményleadás. A Dynojet az a cég, ami a power commandereket gyártja többek között. Sokan nem a teljesítménynövelés miatt vesznek ilyet, hanem, hogy az injektor karakterét javítsák. Halkan jegyzem meg, hogy injektorban a Honda nincs a legjobbak között. Az újabb Suzukik, de még inkább a 2004. utáni Kawák sokkal jobbak ebben a műsorszámban.
Még valami asszem DynoJet tuningnak hívják ez talán a gyári tuningja (nem biztos) A biztos az, hogy csak szakemberrel érdemes beállítatni fékpadon ellenörzött körülmények között.
Szia!

Tudom, hogy nem engem kérdeztél, de minek hozzányulni egy olyan géphez amit a Honda valószínűleg okos mérnökei a tökéletesre alkottak A 160 Le nem elég? egy 220kg motorhoz? Nem roszból de szerintem nehéz kimotorozni az XX-et hacsak nem lehetetlen! Persze az ember mindig jobbra törekszik én is várom az uj XX-et hátha lesz belőle valami. Az egyik ismerősömnek CBR600F-je van. Ő azt mondta minek
vegyek nagyobbat ez megy (állítólag) 250-270km/h mutass egy olyan kanyart ahol kihasználod a 270et?
(Kanyar nem hosszú kanyar ami majdnem egyenes!) Kiváncsinak én is kiváncsi vagyok a tuning mint lehetőségre, de dobokon kivül én nem nyulnék bele a sajátomba. Még! Mert ezt sem motoroztam még ki.
Boccs ha untatalak, csak egy véleményt irtam.

Hy.
Milka,

Szeretnem ha hozzaszolnal ,,motortuning,,ugyben , az en motorom 2003-as evj.....itt jobban olyan dolgokra gondolok pl....befecskendezes.....kipufogo rendszer,,nekem 2 db Laser carbon dobom van,,....elektronika...tehat a kis beavatkozasokra.
Elore is koszonom a hozzaszolasokat.
Az a bizonyos gumifulyás is nevezetes nap volt az életemben.
Kutra mentem felfujni és ott állt egy baromi nagy 10 tonnás teherauto.
EGy szük negyed ora mulva már fel is fujta az egyik kerekét a verdának ekkormegunta és beszált rückverrcbe tette a verdát és tolatott. Ezzel nem is lett volna baj ha én a mocival nem mögötte parkoltam volna le. Hát ez tipikusan az a helyzet volt mint a reklámokban leizzadtam minta lo.
Nagy ordibálás, kézjelek segitségével sikerült megállitani a sofört.
Komolyan mondom kb 10 centi volt a moci orra és a teher fara között.
Ez intö példa sztem minden mocis számára mert habár látta a soför hogy mögé álltam meg mégsem vette ezt fgyelembe.
KÖszönöm a válaszokat.
ÉN egy hete fujtam fel 3 ra de eza már a meleg gumi nyomása volt
Szia!
Én mindig előirt 2,9el mentem az XXel. Mindenhol egy és két személyel egyaránt. Nem volt problémám ebböl kifolyólag.
Nagyon szép!
Engem érdekelne de még az orvos nem adta áldását a dologra és az ára is 1 kicsit magas nekem.
Remélem továbbra is jó gazdira lel.
Vlugyli

2 emberrel én mindig az előírásos 2,9 baron megyek. Ha egyedül vagyok (és nincs 40 fok), gyakran leengedem 2,6-2,7 körülre az elsőt. Komfortosabb és jobban tapad.
Azért adom el, mert sokat túrázok 2 személlyel és a barátnőm nem szeret 140 fölött menni a géppel. Egyedül szinte alig megyek. 2 embernek ezekre a jó kis magyar utakra, alkalmasabb egy túraendúró. Azon ritka alkalmakkor, mikor egyedül megyek, akkor meg be-be csúszik egy 270 körüli sebesség, persze szigorúan csak a sztrádán. Így kb olyan, mint ha egy Ferrarim lenne, de arra használnám, hogy cementeszsákot szállítsak a telekre...
Üdv !
Ki milyen nyomásra szokta felfulynia kereket mert nem tudom pl 1000f emen mennyinek kellne benne lennie?
Nem fél mert még nem ismer!
Szia Gáborom!

Hát ugy valahogy!De mindenki tudja Mi XX-esek nemvagyunk haragtartok!Páldául ugy 10-éve .............
Dtomi!
Most aztán beloptad magad az XX-esek szívébe!
Te komám!

XX-röl beszélsz,XX-es forumon!Nem félsz egy ici-picit?
Ami XX-el csak 1-2 perc!