Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva Maistear!

Ebben teljesen igazad van!
Csak azt sajnálom hogy Én egyik bográcsoláson sem tudtam részt venni.
Valahogyan mindig kereszteszte valami.
De ami késik nem .....................

Miz"újs? Pénteken mész kontrollra?
Winchy!

Nekem már az is megdobbantja ha velük lehetek egy bográcsolás alkalkmával valahogy akkor is van feelingje a dolognak hameg motor hangot is hallok akkor érzem igazán jobb helyen nem is lehetnék... na jó esetleg a sajátom nyergében a bandával


Csak már ott tartanánk... de majd szépen lassan. Majd pénteken már többet tudok.
Majd élöben,személyesen,mikor már a vason ücsörögsz!
Ez nekem is meg dobbantaná............
Az idén nekem sem sikerült a paracsikot lekoptatni.

Mesélj még Milkabá.................
Azért nagyon szeretnék egyszer ennyi XX-el gurulni eggyütt!
Nem mintha a Busás barátaimmal nem érezném jol magam,söt,de ennek azért van egy fajta filingje!
Neked barátom nem kell lesni,neked olyat is elárulok amit talán másnak nem!Söt neked azt is mondtam,itt a vas vigyed!Az enyém már egész jol be lett löve!
Ez nagyon jol esik nekem(hiztam vagy husz kilot),de nem kell azt hinni,hogy olyan nagy dolgokat tudok.Simán az évek,meg a gyakorlás.És ha a tudásom átadásával segitteni tudok bárkinek,azt szivesen teszem!Én is másoktol tanultam,és mások mondtak el ici-pici trükköket(bár ezek az emberek versenyzök voltak),de amit tudok megosztok mással is.
képet a gumi kopásárol!
Csao.
A meghatottság könyeket csal a szemembe! A hátsó tünt el, elöl még egy icipici azé van!
De sebaj, azt már jövőre hagyom, ahogy az idő kinéz.........
Én ahogy tehetem, gyi, dobogókő. Világ életemben imádtam a dunakanyart, és mióta motorozom..........
Hujjj, de örülök!
Milkátol Én is szeretnék tanulni, de idén nem nagyon tudtuk összehozni, talán jövőre!
Elszívom minden tudását!
Nem tudom miért sirsz de gratula! Elöl sikerült vagy hátul? Nekem nagy szám volt amikor már csak 1 mm volt hátul rajta.
De sajnos nem tudtam jobban lekoptatni, mert a lábam ért le legelőször (meg nemsokat voltam a pályán meg a mátrába) és abból nem túl jó ha sok kopik. Nem baj majd talán jövőre teljesen eltüntetem. Ellesek 1 2 trücköt Milkától meg Menyától oszt hátha nekem is sikerül
Nekem ma sikerült eltüntetni a paracsíkot az új gumárol! Tom, nektek nem nagy szám, de azt hittem ez idén még nem fog menni.
Milka ajánlásával. És csak isteníteni tom a gumát!

Nesztek vidi. Nekünk is össze kéne hoznunk valami ilyest!
http://video.google.com/videop...
Ébresztő !

Majd el felejtettem,kb.4-5 kilométer után már tuti a tapadása!De közuton ez annyira nem lényeges szerintem,csak pályán,ott meg egy kör oszt had szolljon!
Igazad van,az elsö guma ott még nem Conti volt.De már az van rajta.Szerintem vizes uton is hibátlan,már amennyire jo lehet egy motorguma tapadása vizes uton.Eddig aki feltette nem panaszkodott.Csak annyit tudok tanácsolni,probáld ki.
Hali!


Keresek megvételre Honda cbr 1100XX-hez kék színű tankbőrt és hozzá való tanktáskát!
Csak kék színben érdekel!
Aki tud eladót elfogadható áron az hívjon a 0620/9823041, vagy írjon a famozdony@freemail.hu címre!

Előre is köszi!

Sanyi
Hali!

Lehet hogy igazad vann gumi ügyben mert már többen mondták a slick nem tapad illetve melegszik úgy közúton mint pályán.Láttam a képeket engem meggyőzőtt de az első gumid az nem conti, vagy tévedek?
Mennyi idő alatt melegszik be egyébként?
Melyiik gumihoz hasonlit a tapadása?
Vízes úton milyen?
Köszi a válaszokat előre is!
Autós és motoros boltokban, illetve ahol pl.tisztitógépeket forgalmaznak.
És Te hol vetted?
Hol lehet ilyet venni?
szia.
persze én is ugy lennék vele hogy rádobok inkább 200-at de,mint irtam majd a piac diktál! és meglesz még szerintem rá az elsöbbséged az első fingásra! még szüz a gép! na cső.
Szia!

Az ár 1 kicsit sok ha 2,6ért ujjat veszel és akárhogy is nézzük a tiéd használt ha 1 km van benne akkor is.
200000 meg az ember rá dob inkább, hogy ő járassa be + ő fingjon elsőként az ülésre .
Majd meglátjuk hogy alakul a felépülésem, ugyanis attól is függ a dolog meg hátha a piaci viszonyok is kedvezőbbek lesznek addigra . Mindenesetre neked is mielőbbi jobbulást majd ha ugyalakul hogy minden ok kereslek.
szia. az ár 2,4m körülbelül meg tulajdonképpen ahogy a piac majd diktálja ! remélem a te baleseted sem komoly ,persze jobbulást azért . remélem tudunk majd üzletet kötni ! ha sikerül jó géped lesz nagyon!szia.
pontosan!