Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintetek a gyárilag 140 es gumma helyére fel lehet tenni a 150 eset, mert nem látok 140 es abroncsot
Nézzétek meg ezt sztem elég jonak tünnek az
áraik
http://www.mozaikr.hu/
Szevatok!

Én nem akarok okoskodni, gumi ügyben ,de szerintem azsem mindegy hogy az első 30-40%
kihasználta el és hogyan.
Ja árra menyire gondoltál?
Szia!

Sajnálom a balesetet. Ugynézki hogy ez az év ilyen. Én jövő7en megyek a dokihogy és akkor dől el hogy terhelhető lesz e a lábam. Ennek ellenére nézelődök, és reménykedem hogy visszaülhetek rá ill az enyémre már nem de egy másikra remélem. Engem még nem rémísztett el , pedig sajnos nagyon sok balesetről hallok a barátoktól. Akkor lehet még visszatérünk a dologra telszámodat elmentem és ha az orvos is ugy akarja majd kereslek. Mielőbbi gyógyulást addig is.
Az butaság,hogy darabja annyi(a Continak).

Kispest,Jánh Ferenc u(Sárkány gumi szerviz).
Ezt nagy sajnállattal hallom!4

De ne szégyenkezz emiatt!Még mindig bölcsebb eladni,mint "félve" motorozni.Az nem jo neked se,meg a többi közlekedönek se!Viszont szomoru olvasni,hogy egy motorossal"kevesebb" lessz.Azért gondold át még egy párszor!
Üdv
Milka meg tudnád mondani hogy hol tudsz szettben 55 körül contit mert ahogy nézegettem az árakat darabja annyi :S
szia. tulajdonképen azért szeretném eladni a vasat mert sajnos velem is történ baleset ( cbr 600 f-el) igy lett xx-em és baráti körben is történtek csunya dolgok és lehet hogy megfutamodásnak hangzik de sajnos ez késztet a motorom eladására! teszek neked képet igaz nem valami távolrol készült de hiábátlan a gép!
Hát ha 25.000Ft/garnitura,és 3.000-ként cseréled,akkor szerény matek tudásom szerint nem olcsobb.Ha vigyázol a gumára,a Conti elmegy 11.000-15.000-ret.Te ennyi idö alatt,4-szer cserélszgumát.A tapadásrol meg annyit,hogy nézd meg a képeket az adatlapomnál!És ha jol emlékszem Voice nem került meg még sehol!De mindenki maga dönti el milyen gumát pajszerol fel.Én a tapasztalatomat irtam le,mert kérdezték.
Nekem Würth-ös van és hibátlan....
Hali!

Voice barátom elmondása alapján nem valami tapadós a Conti.Ha úgy lessz akkor inkább vágott slick.Egy pár 25 és a hátsót 3ezrenként cserélve is olcsóbb és ami a lényeg 100*jobb tapadás.
Hali!
Én évek óta Riwaxot használok és minden bogárka lejön.
Pityusz, Te milyen bogároldót használsz? Érdekelne! Mert én shell-t, de szart se ér, se kocsin, se motoron. Inkább rajtahagyom a bogarakat mint hogy mattítsak......
XX-re.

Elöl 120/70/17 Hátul 180/60/17
és ez az ár az xxre vagy az 1000f re vonatkozik?
Continental Road-Attac!

Olcso,és jooooooooooooo!Aki eddig feltette,nagyon jokat mondott rola(ahhoz képest mennyibe kerül).
Ára kb.55.000Ft/garnitura.De ez 3 honappal ezelötti ár!
Sziasztok!
Sajnos esedékessé vált a abronccsere az 1000f emen szoval érdekelne hogy ki hol veszi a gummát és mennyibe fájna nagyságrendileg a mocimra, és milyn márkába érdemes befektetni?
Tiszteletem!


Idomgarnitúra kellene nekem 2005-ös évjáratú 1100 XX-hez. Ha van valakinek, szóljon! 20/4633292
Peti
Akkó jóvan akkó!
Miért égne pont a sajtba? Fekete is+mostanában kb.1000 fok volt a napon.(ja meg a becsapódás sebességét se feledjük)
Szóval minden adott a sült bogár fényezéshet!
Szia!

Ára? Képet raknál fel róla? Mennyire sűrgős eladnod?

Üdv.: Maistear
sziasztok! van egy 2honapos xx-.em szeretném eladni ha van valaki a környezetetekben aki ilyet szeretne kérlek szoljatok ! tel:06-20-488-9043. elöre is köszi mindenkinek !
Nem sajtból van az XX hogy "beleégjen"... Szerintem...
Nem!KEDVES barátom,290-nél piszokul "beleég" a bogár!
Tudom:menjek a megengedett sebességgel,és nem lesz "baj"
Különben tényleg KÖSZÖNÖM a hozzászólásokat!