Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pontosan!
A három barát!
Tőlled már sehol nem lesz nyugtom?
Köszönöm mindenkinek a tanácsot, megfogadom!
Arra vigyázz,hogy a motor gumis fele legyen alul az úttesten.
Spog

Arra vigyázz, hogy fokozatosan döntögesd a vasat az új gumival. A leválasztó réteg így szépen lekopik. Ha olyan szögbe döntöd, amikor csak a "szűz" területen fekszik fel a gumi, annak jó eséllyel bukta a vége.
Hisz tudod milyen óvatosan megyek, nem?
De tényleg, a 100-as mán tegnap megvót, ma még elviszlek egy karira óvatosba, és utána mán tuti királyság lesz! Hova mész délutánig?
Az egyik ismerősöm nem a gumit tette tönkre, hanem az első 50 méteren eldobta a vasat.
Ilyenkor nagyon csúszik.
Nem is mentünk gyorsan, épp hogy elindultunk.
Több tízezer lett a kára.
Köszönöm nektek a segít. Ez a 100-as dolog mindjárt szinpatikusabb. Az mán tegnap megvolt!
Ma kiprószálom dobogókőn, juj de izgulok! Jólesz-jólesz!
Pontosan!


Korán kelö Gáborom jol tudja!Szo sincs 1000-kilométerrröl!
Egyébként megfogsz lepödni,milyen jo gumát vettél!Ja még valami 240-feletti,folyamatos menésnél,tulmelegedhet,és hirtelen sokat kopik a futo felület.Erre figyelj oda.De hát mindennek ára van!
Spog
Az első 100 kilóméteren kell óvatosabban használni, hogy a formaelválasztó szilikon lekopjon róla
Tudom, hogy cikis megkérdezni, meg égő számomra, de nem tudom, és a többi meg nem érdekel!
Hogy kell szakszerüen bekoptatni egy 0 Km-es gumit? Azt mondták, hogy 1000 Km-ig vigyázzak vele. Ez mit jelent? Hogy kell vigyázni rá? Arra gondolt, hogy egy kicsit csúszik míg nem kopik le a fedőréteg? Mert az kira lenne, ugyanis most jobban tapad mint a régim!
Segítsetek skacok! Életem első 0 Km-es gumiját nem akarom szétcseszni. Mit csináljak, és mire vigyázzak?
Előre is köszönöm a segítséget!
oksa!
Szivesen!
Milka,

A fek javitasaval kapcsolatosan itt elersz, es egy het mulva en is raerek majd.
Elore is koszi mindent.
Sziasztok!

Toborzok emberkeket a korzikai rallye vb-re....nem lenne kis gurulas de megeri szerintem.
Csao. All.

Milka:
Köszönöm a segít, annyira megfogadtam, hogy mán Conti road!
Köszike, még1x!
Hali menetek vmerre gurulni most a hosszu hétvégégn?
oksa
Koszonom Milka,

A problema valosznu a legtelenites nalam...de hat az xx-em ossze volt torve..nem volt mas valasztas legtelenitettem eleget.A segitsegedet elfogadom es a fem fekcso is erdekel.
Elore is koszi mindent.
Én tudnék!

De erröl megint az a véleményem,hogy ne bántsd!A hondának a "gumi" fékcsövei hibátlanok!
Álltalában a Suzukikon kell cserélgetni,mert azoké ugy szar,ahogy van!A másik,hogy az XX-et csak nagyonhozzá értö ember tudja légtelenitteni,mert van pár darab szelep a rendszerben,és ha levegöt kap,akkor csak a joistenben bizhatsz,hogy kiszeded belöle!A szerelök is félve állnak neki!
De ha gondolod segittek szivesen!Sufni tuningba,bármit elbaszok!
Koszonom uraim a hozzaszolasokat,

Meghagyom a fejleszteseket a mernokoknek,viszont ha valaki tud segiteni fem fekcsovekkel kapcsolatban azt megkoszonom.
igyvan én is erre gondoltam, de valaki nagy hozzáértő azt mondta hogy a tuningot legyen az chip vagy bármilyen de leginkább chip azt a motor diagnosztikájához kell állítani legalábbis célszerű. A motor kopottságát is figyelembe veszik meg minden paramétert,hogy a lehető legjobb teljesítményt nyomatékot rugalmasságot hozzák ki a motorból, annak károsítása nélkül! Autóknál biztosan igy van egy normális szervízben legyen benzines vagy diesel turbós vagy szívó. Ha jól emlékszem Fistván a busa fórumon irta, hogy neki powercommandert szereltek a vasba és ugy állítatta hozzá drága pízé! Azt nem tudom hogy a dinojetet lehet e állítgatni, de szerintem illene állíthatónak lennie. Amit megveszel és "csak" beleraksz tuningot azt jobb esetben a gyári csipről másolták, és változtaták meg az adatokat. nem a te motorodhoz lőtték be nem számoltak kopást + ilyeneket. Engem lebeszéltek mikor a saját diesel autómba akartam chippet rakatni szolid 40000 Ft baráti áron mondván nincs a motorhoz beállítva és akár károsodást is okozhat. az a chiptuning ahol beállítanak mindent az olyan 80-100 Ezer körül kezdődik de válalják a felelőséget és garanciát is adnak hogy a motoban ez nem tehet kárt. ....Szerintem.....
Nem akarok bele vaúúú,de sztem a dinojet az az elektronikába "piszkál" bele ezáltal növelve a teljesítményt... Szerintem...