Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali.

Tom most kapok hideget-meleget, de azért elmondom! Nekem egy kutas mondta, hogy mi a ráknak veszek matricát mocira, mikor úgysem tudják ellenőrizni. Max, mikor leintenek, hogy álljak fére/ egy mobil ellenörző/ kicsit nagyobb gáz, oszt jóvan! Nem tom......megfontolandó!
Azóta 1x, elnéztem az utat, és csak a pálya maradt. Bazira esett, és Én nagyon akartam már az ágyikómat.
Gondoltam......akkor most kimarad a matrica. Végiglőtem a pályát, nem kis távolságban/magyar viszonylatban/ és semmi! Nem küldenek ezek semmit.
Azóta az M7-et már leteszteltem 2x, Budapest-Hévíz. Semmi!
Leginkább az M1-en járok, oda mindig veszek.......sztem megszokásból. Vagy csak a kutas kv-miatt!
Na, nekem ennyi a tapasztalatom. Ha hülyeséget írtam bocsi, de bazi fáradt vagyok!
Széles utat nektek!
segítség!

most hívott telefonon zoohayabusa, hogy spanyolban kicsúszott az autópályán és nagyon csúnyán összetörte magát. korházban van a lába miatt.
s.o.s segítség kellene, hogy a megmaradt motort haza kellene juttatni spanyol országból.
saját lábán nem jön mert váz törött és nincs eleje sem minden megoldás érdekli normál határokon belül. ha tudtok segíteni tegyétek meg érte.
a motor spanyol ország , la hoya-ban található.
most tolmácsolom, amit írt, hogy olyan érdekelné aki arra jár és fel venné. ( kamionos, stb)
köszönöm és ő is örök hálás lenne!
magyarországi száma 13.-tól: 06-70-532-21-89
kinti száma: +353851406755
SEGÍTSÉG!
Mi a kérdés?Pontosan!
Hali!

Tanács és kérdés egyben: autópályára matrica?
Ébresztő !

. . . . . . . . . . .. . .
Figyelem!
Ha Dobogókőre mentek, vigyázzatok a fenti szakaszon (esztergomi kereszteződés után), mert beszórásos technikával utat javítottak. Apró kőzúzalék van helyenként az úton.
Gyári nissin 18.000ft/páe(Hondasallerbeck)
Szasztok!

Köszönöm az infót! Nagy segítség! Ha jól számolom akkor egy betét így 1600 körül van, mennyi egy gyári Nissin?
Üdv: Hernyó
Szivesen!
Milka1 !
Köszönöm a meghívást, megkereslek Titeket!
adnak csere nélkül is betétet +700ft
na jo volt hondám is
Hernyo

Biri barátunk már lépett is KÖSZÖNET NEKI ÉRTE!Ugy látom nemcsak XX-esek jo emberek,hanem Biri is!
Altipeti


Üdvözlégy a vakok,és gyengén látok táborában!Nem a méret a lényeg(mármint a testi adottságaidra gondolok).Turákat rendszeresen szervezünk,de nem ezen a forumon,hanem egy másikon,amin a "csapat" leledzik.Itt mindig megtalállsz minket:www.motorozz.hu és ezen belül joooooo barátok foeuma.A turákat is itt szervezzük,bár nem kimondott XX klub(van minden Busa,Yamaha,.........) de tulnyomo többségben XX-ek.Nálunk nem a motor márka számit,hanem hogy ki ül rajta (milyen ember vagy).De várunk szeretettel!XX-es rossz ember nem lehet!
Cimet tudakolom!

Hogy csere nélkül adnak é betétet,azt viszont nem tudom.De szerzek valami telszámot,és onnantol tudszvelük beszélni!
Új regisztrálként és új XX tulajdonosként Üdvözöllek Benneteket!
Nemrégiben megvásároltam álmaim motorját ,egy 2005-ös modellt 19 ezer km-el.
Picit féltem a méreteitől, mert a termetem miatt úgy festek rajta mint egy pálcikaember, de hamar megbékéltem vele. Csak tologatni ne kelljen.
Szoktatok közös gurulásokat szervezni? Esetleg tudtok valami xx clubot?
hülye eső....3 hete nem mentem a géppel, pedig már jó lenne...
Sok sikert ! Majd szurkolok.

. . . . . . . . . . . . . . . .
Szasztok!

Anno volt egy kérdésem a betétekkel kapcsolatban, amira Milka "bá" azt mondta hogy a 13. ker.-ben van egy bolt. Én szeretnék kérni egy pontos címet, ha valaki tud! A másik meg hogy ha valaki mást küldök oda, akinek nincs cseréje és azt mondja: cbr 1100xx-re kérek komplett első betéteket akkor leveszik a polcról és már fizet is? És mindig van náluk betét?
Előre is tenkjú verimács!
Széles " és SZÁRAZ " utat mindenkinek!
Szia!

Ne aggódj ami késik nem múlik. a következő hátha összejön .
Legalább megnézem hogy szaladsz .
Ja holnap megyek kicsit tartok a drótkivételektől de nagyon nem fogom bánni mert nagyon zavarnak, ugyhogy állok elébe.
Bárcsak ott tartanánk,vagy itt nem?!