Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, az a döntögetős gyerek.
De megvan a Vas-sal, imádja. 2005-ös és nála éret fel a moci! Már ismerik egymást!
Nem baj az, ha nem hadják, csak vigyázzni, kímélni akarnak! A törődés.........inkább örülj neki!
Halad, legalábbis nagyon remélem. Én igyekszem minnél önállóbb lenni, de nem mindig hagyják.

Bátor a barátod ha 230kgsan felül még én is paráztam 2 személyel merthogy olyan 160 voltam+az asszony
modjuk nem volt baj csak a közésztender ér le legelőször. A kanyarokban vigyázzon a döntögetésnél egyébként meg nem lesz baja a súly miatt mert nem hátul ül az eleje meg birja.
Haversrácé. Őt nem ismeritek, mert nincs netközelben!
De könnyű megismerni, fekete moci, fekete ruha, fekete csizma, és Rossi replica bukó!
És ami még nem elhanyagolható...........olyan 230 kg!
Szinte kicsi a moci alatta! Nem sok ilyen ámberke mozok a környéken!
Mizus amúgy? Hogy halad a gyógyulás?
Valóban szépek! Kié a másik?
Nektek is megmuti!
Olyan szépek eggyütt! És mán kezdenek összeszokni!
Este van este van pampapapampapam ki ki .... nyugalom drága barátom nyugalom..
Szundi...... meg lassan hulla szag....
Halihó.........
Itt is szundi?
Na azé vazze!
Értettem! Igérem jo fiu leszek!
Úgy-úgy!

Nem borulunk, nem csúszunk, nem taknyolunk!
Soha, soha, soha, soha! Lekopogom!
Milka!

Ne tetézd a bajt!

Még egy ilyet nem akarok meghallani ez még viccnek is rossz!
Hát mostmá elgondolkoztato,hogy odacsapjam magam!
És akkor énis lehetek,itt meg ott,meg amott.És sokat pihenhetek!
No ezzel nem vagy egyedül....
Itt is vagyok meg ott is Milkabá.
Én TP-s vagyok ráérek.
Tudom ám!
Oksa4
Nincs ebböl gond!
Jóvan na, csak engem szórakoztatnak! Hagyd mán őket!
Csak Én gubbasztok itt úgyis. most végre van társaság!
Mi erz az elvándorlás?
Igy ahogy mondod!
Szia Winchy!

Azt én is hallottam, hogy a papirok miatt többet ér, és nem vonattam ki foragalomból, sőtt még biztosítás is van rajta na nem mintha ettől nagyobb baj érheti szegénykémet.
Szevatok!
Szeva Maistear!
A buli az hogy papiros a mocid,ezért is kell kitartani az árát.A bontósok kintről olcson tudnak
motort behozni és aztán átőltőztetik.Szerintem..........
Köszi!

1 Szerelővel megnézettem, és azt mondta hogy olyan 380-400-nál ne nagyon adjam lejjebb.
Állítólag aki ért hozzá és ezzel foglalkozik az összetudja rakni olcsón vázcserével és eltudja adni, de nekem nincs még erőm rá no meg megfelelő szerszámozottságom sincs.
Jesszusom!
Már sajna láttam a másik fórumban, csak ott nem szólok hozzá, mert csak itt nagy az arcom!
De szörnyű, és részvétem! Sajna nem tudok neked segíteni, de azért megkérdezek, pár embert.
Mennyi az annyi?
Pálinkás szép jónapot!

Az uj XX el kapcsolatban nem csúnya, de valóban vannak rajta ismerős alkatrészek az RR-röl.

Más: Sajnos van egy eladó XXem ami totálkáros ráadásul múszaki totálkár. Természetesen az sérült ami mindenkinek ezért nem lesz könnyű eladnom. A blocktól hátrafele végülis ép a block is. 40000 km kitünő állapotban volt amig nem jött a részeg jogsinélküli ....(nagyon sok csúnya szó helye)... uriember, és le nem zuzott.
Ha esetleg tudtok valakit akit érdekel szóljatok már légyszives.