Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dtomi!

Te az a DTomi vagy akire gondolok!?
Tittelett!
Én is ottan lakom 6-8 percre
Mert biztosan sz.r! :)
Már öreg!
Golgota!

Mért adsz el egy ilyen vasat?
Köcce sigyelmeztetést de sajnos ahogy elnézem ez egy kicsit meghaladja anyagi lehetöségeimet jelen pillanatban.
DE naon szép a canga:)
Vlugyli,


Az én motorom eladó, ha egy jó állapotben levő, újszerű XX érdekel...

http://www.kepesmotor.hu/honda...
Oksa!
Köszönöm szépen aszives invitálást meg a teloszámot is.
Még nem tudok semmit igérni de jol esika meghivás.
Bocsi nincs telszám irva 06-30-9446636
Akkor szomszéd vagy!

XXAti,és én a XIX.ben lakunk.Ha megnézed az adatlapom,bevan irva Kicsipest=Kispest!
At adatlapomon a telszámom is megtalálod!Ha gondolod hivj fel,hétvégén(vasárnap)bográcsolunk.Gyere tarts velünk!
Üdvözletem kétkerekü testvéreimnek :!
Örömmel jelentem hogy a vizsgám sikeresen zálult vagyis már csak egy paipr választ ela végsö megvilágosodástol :P
KÖszönöm Milka feltétlen megnézem amit küldtél mert eddig sem voltam szivbajos jogsi nélkül turázni de most... kitárult a világ.
Milka azt szerettem volna tölled kérdezni hogy merrefele lax mert én a18 ban és ismerem a szallerbeket is.
Vlugyli!

Ha gondolod nézz át ide www.motorozz,hu jooo barátok foruma.Itt szervezzük a turákat,pályanapokat.Persze csak ha érdekel.Ezt a forumot azért hoztam létre,hogy egy helyen legyünk(motormárkátol függetlenül),
Isten hozott a vakok,és gyengénlátok csapatában!
De lenne egy észrevételem,ha jol olvasom,most vizsgázol(motorra?),mert azt irtad hogy egy 1000 Cbr-en lovagolsz!
Bár énis igy csinálltam,1-1,5 évig motoroztam,oszt amikormár a rendörbátyo,édesanyámnak könyörgött,hogy legyen olyan kedves csinálljon velem valamit(mert elkapni ugye nem tudtak,csak ismertek),akkor elmentem levizsgázni.És képzelde el,a jutalmam,egy teletank volt a rendörtöl.Bár ez az öskorban volt 1985-ben!
Üdvözletem minden kedves motoros társamnak nemre , korra, márkára valo tekintet nélkül.
Már régota olvastagom a forumot és most jött el az idö hogy eljutottam addig hogy én is részese legyek enneka franko közösségnek ami itt összegyült. Szurkoljatok nekem mert a mai nap legalizálhatommagam az uton vagyis ma vizsgázok forgalomban :D, az utolso lépcsöfok melyel megszünik gyomorgörcsöm ha közeget látok cövekelni a az ut mentén.
MAgamrol annyit hogy 22 vok bp en lakom és imádok motorozni. Jelenleg egy kék "87 1000f nyergében vagyok megtalálhato minden szabadidömben, de ez a moci megpecsételte a sorsomat a jövöt illetöen. Aköv mocim természetesen xx lesz:P
Egyenlöre ennyi mert indulok a vizsgára.
Üdvözlök mindenkit és balesetmentes közlekedést.
Szia Voice!

Küld már el sms-ben a mobil számodat ha nem titkos az enyém:304140635
Cső!
Nézz be a jóbarátokba!
Helyes a potlás!

De mi már találkoztunk!Igaz én egy M.A.N.-al voltam!Minden héten csütörtökön megyek BP-Kecskemét-Békéscsaba-Szeged utvonalon.Ott már láttalak(47-esen).A vasat megismerem,valahogy vonza tekintetemet a kékXX.
Spog4

Citárol lehet szo(jövö honapban lessz legközelebb).
Brunot mi nem is terveztünk!
Viszont megyünk Szlovéniába 08.24-26-ig.Illetve a hétvégén bográcsolás Balatonfüreden!Nézz át a forumba,ott minden le van irva(mint mindig)
Szasztok!
Igazatok van! Pótoltam hiányosságaim!
Üdv!
Szevasztok.
És üdvözlet az újaknak!
Amúgy sem árt, itt, ha kitöltöd! Milka, citadella valamikor? És mizus Brno-val? Végleg törölve lett a dolog, vagy csak a lusta vagyok átnézni a másik fórumba?
Hernyo!

Ha kitöltenéd az adatlapot,akkor valoszinüleg tudnánk,vagy tudnék segitteni.Mivel én fuvarozással foglalkozom,az autoim járják az egész országot!Az egész fék dolog,csak megbeszélés,és egyeztetés kérdése!De szerintem ha lebeszéled a céggel(akik gyártják a betétet),megcsinállják amennyit kérsz(elörre),oda mész,kiveszed a tieded(XX-nél 1 perc/fékbetét),beteszed az ujjat,oszt usgyi haza!Ha jobban meggondoljuk,még motorozol is egy jot!
Hali!

Jól hangzik ez a fékbetétes dolog, csak az a baj vele hogy nekem még sajna így sem éri meg felmenni érte Pestre, a másik meg hogy nincs kopott betétem , illetve az lesz a motoron, de akkor addig nem ülhetek a vason! Erre nem tudtok valami megoldást? (posta, meg ha tudtok kifizetem a használt betétet is )
A feszítőt meg minden Honda szervízben beszerezhetem, nem?! Az ára is változatlan marad?!
Előre is kösssszz!
Üdv!
Köszi szépen az infot!

Bár én megvagyok elégedve az XX-em futomüvével(ha nerm is 100%-osan) de elmegy.Pályán is elég jol dolgozik,közuton is elfogadhato,tehát jo,elmegy.Én csak az olajat cseréltem le,oszt jonapot.De mindenkinek más a jo.Nekem elötte szupersport masináim voltak,azok meg tul kemények közuton!Az az igazság,ami mindenhova jo(100 %-ig),olyan nincs.
De mégegyszer köszi az infot!
Ha szeretsz turázni,itt megtalálsz minket:www.motorozz.hu Jooooo barátok foruma!
Sziasztok! Nekem is egy XX-em van (2006-os kiadás). Eddig 10,000 km-t tettem bele. Elég szerethető motor a Blackbird szerintem, nem sok probléma van ezel a géppel. Van egy olyan átalakítás, amit sok külföldi fórumon ajánlanak. Ez pedig az első villa felújítása. A Blackbird ugyanis (mint majdnem minden Honda) elöl rettenetesen túlcsillapított, de a rugói gyengék. Ráadásul nem az európai férfimérethez lőtték be, így a jó magyar utakon gyakran felüt az első futómű, komfortosnak pedig még jó úton sem nevezhető. Éppen ezért javasolt az első villarugók cseréje valami komolyabb darabra. Nekem Ohlins rugók mentek bele, amik 10 cm-vel hosszabbak. Ehhez nyilván hozzá kellett méretezni a távtartókat (- 10 cm). Az elcseszett szelepelést én más olajjal oldottam meg. Mostanra sikerült belőni. A motor stabil, lényegesen komfortosabb, de a legmélyebb kátyúkon sem üt fel. Gondoltam megosztom veletek, hátha érdekel valakit. Az egész kb 40 ezer ft-ból meg is van. A kiszerelt rugók, kb úgy aránylanak az Ohlinshez, mint egy töltőtoll rugói egy rendes villarugóhoz...