Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!

Carbon idomok, protektorok készítésével foglalkozom.
Szívesen csinálnék 1100xx-re is blokkra deklivédőket, teljes vázra, esetleg lengővillára carbon burkolatot (pályázásnál nem árt), sárvédőket. Ezen kívül még mást is amire igény van...
Ha valaki tud nekem kb 2 napra mintadarabot biztosítani, az komoly áresésre számíthat.

Üdv, Dani
Milyen sas?

Fekete rigó [Turdus merula]
Blackbird

Szerintemis!De a lényeg hogy a tulajnak tetszik!
A festés 5 ezer a gumiszerelést meg neis kérdezd!
8 ezer cakli pakli !
Szia!

Hát öszintén! Nekem igy a képen nem jön be. Lehet hogy élőben tetszene de igy elsőre nem. Kéne még 1 kis arany szin rá pl a sötétszürke részeket aranyszinűre fényeztetni akkor nem ütne el nagyon.
De mindegy hogy én mit gondolok a lényeg, hogy Neked tetszen elvégre Te vagy a büszke tulajdonosa.
Nagyon jól néz ki mennyi volt?
Ilyen lett a kerékfestés után a sas !
Mintmár Maistear barátomnak irtam,azon mindenki alapbol rajta van!És mindenki alapbol 10-rosszpontal indit!Tehát,csak javittani lehet!
De mivel te buszosvagy(nem BKV),az már majdnem kamion,igy -2 rossz pont!Aztán MAN-nal jársz,az megint -2 pont!Tehát a többiekhez képest,elég jol állsz!
Bocsika ...nem szeretnék kapolok listára kerülni
Nem röhög!
Te beszélsz NYÜZÜGE!
Pffff.....
A te esetedben nem beszélhetünk vállszélességről
Ez attol függ,melyiik tipus,melyik fajtáját veszed!Nem hiszed el,de nagyon összetett a dolog!Nem mindegy a magasság,a buko formája,válszélesség,stb.
Azoknak is joreggelt!
Neked külön joreggelt!Jo estét!
Szivesen!
fiveurban
köszi az infot
pitxuxx! ha így felpakolva( mint az adatlapodon) túrázól, mindenképp vegyél egy túraplexit!
Én sem férek be mögé, de 40 km/órával később jönnek a zavaró örvények mint a gyárival!
Példának itt van Milka gépe, pedig ő igényes mindenre de ez bejött neki!
Szia!

Bár nekem nem volt túra plexim de szerintem ha bebujsz mögé akkor nem ér a szél. Ha nem férsz be mögé ugy mint én akkor meg tök mindegy. De ez csak az én véleményem.
Sziasztok.
Tanácsot szeretnék kérni xx-hez . Azt hallotam, nagy zajt csinál a turaplexi. Hogy a sisaknál forgatja meg a levegöt.
Persze minden motoros barátnak ! Éljenek a motorosok!
Jóóóóóóóóóóó napot Mindenkinek!
Ja bocs igazad van szóval egy leömlősorról lenne szó csak mint kiderült kishazánkba nem szállítják ki(ebay), de lehet lesz másik.
Szép napot Nektek is! MINDENKINEK!
CBR600! Köszi,természetessen ráér!Addig megpróbálom lebeszélni az ottaniakkal,hogy van-e,ill.hogy tegyenek fére!
És a nem XX-esekel mi van?