Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

O.K.
A további jelentkezéseket a Jó Barátok Topic-ban várjuk!
Kedves Motoros Társaim!
Arra gondoltunk jó néhányan,innen a Sport Motor Fórumról,hogy kéne tartanunk egy szezonzáró bulit,amin sok-sok Sport Motor Topic Tag részt venne!........Hiszen nap-mint -nap írunk egymásnak,levelezünk....stb...ISMERJÜK EGYMÁST!
Mulassunk együtt,és közösen zárjuk le az idei szezont!/volt benne jó is,rossz is,szomorú is,és tragikus is....sajnos......de az élet megy tovább,és mi irogatunk minden nap,mert sok jó barát van fenn a fórumon!
Kérésem az,hogy közösen találjunk egy olyan helyszínt,ami mindenkinek megközelíthető az ország bármely pontjáról,és akár szállás lehetőség is rejlen benne,ha 2 napos bulit sikerül összehoznuk!
várom az ötleteket,tanácsokat,és a hozzászólásokat,hogy ki-mit gondol?
A buli időpontját közösen tervezzük meg,hogy mikor-kinek megfelelő,és a többség szavazata lesz a döntő
Névsor a tervezett buli résztvevőitől: -íratkozzatok fel!
Jelentkezők:
1-Mr.Hayabusa+Mr.-né
2)Milka+Milkáné (mert mi nem hiányozhatunk)
3.)Maistear+Maistearné (ha mankóval is de menek :) )
4. the Bear
kérnék mindenkit,hogy a további jelentkezés a jó barátok topicban folytatódjon az egyszerűség miatt,hogy nekünk is könnyebb legyen!Köccke!...csak egy jhülye szakács vagyok!
Mr.Hayabusa
Kedves Motoros Társaim!
Arra gondoltunk jó néhányan,innen a Sport Motor Fórumról,hogy kéne tartanunk egy szezonzáró bulit,amin sok-sok Sport Motor Topic Tag részt venne!........Hiszen nap-mint -nap írunk egymásnak,levelezünk....stb...ISMERJÜK EGYMÁST!
Mulassunk együtt,és közösen zárjuk le az idei szezont!/volt benne jó is,rossz is,szomorú is,és tragikus is....sajnos......de az élet megy tovább,és mi irogatunk minden nap,mert sok jó barát van fenn a fórumon!
Kérésem az,hogy közösen találjunk egy olyan helyszínt,ami mindenkinek megközelíthető az ország bármely pontjáról,és akár szállás lehetőség is rejlen benne,ha 2 napos bulit sikerül összehoznuk!
várom az ötleteket,tanácsokat,és a hozzászólásokat,hogy ki-mit gondol?
A buli időpontját közösen tervezzük meg,hogy mikor-kinek megfelelő,és a többség szavazata lesz a döntő
Névsor a tervezett buli résztvevőitől: -íratkozzatok fel!
Jelentkezők:
1-Mr.Hayabusa+Mr.-né
2)Milka+Milkáné (mert mi nem hiányozhatunk)
3.) Thebear
Mr.Hayabusa
Kedves Motoros Társaim!
Arra gondoltunk jó néhányan,innen a Sport Motor Fórumról,hogy kéne tartanunk egy szezonzáró bulit,amin sok-sok Sport Motor Topic Tag részt venne!........Hiszen nap-mint -nap írunk egymásnak,levelezünk....stb...ISMERJÜK EGYMÁST!
Mulassunk együtt,és közösen zárjuk le az idei szezont!/volt benne jó is,rossz is,szomorú is,és tragikus is....sajnos......de az élet megy tovább,és mi irogatunk minden nap,mert sok jó barát van fenn a fórumon!
Kérésem az,hogy közösen találjunk egy olyan helyszínt,ami mindenkinek megközelíthető az ország bármely pontjáról,és akár szállás lehetőség is rejlen benne,ha 2 napos bulit sikerül összehoznuk!
várom az ötleteket,tanácsokat,és a hozzászólásokat,hogy ki-mit gondol?
A buli időpontját közösen tervezzük meg,hogy mikor-kinek megfelelő,és a többség szavazata lesz a döntő
Névsor a tervezett buli résztvevőitől: -íratkozzatok fel!
Jelentkezők:
1-Mr.Hayabusa+Mr.-né
2)Milka+Milkáné (mert mi nem hiányozhatunk)
Kedves Motoros Társaim!
Arra gondoltunk jó néhányan,innen a Sport Motor Fórumról,hogy kéne tartanunk egy szezonzáró bulit,amin sok-sok Sport Motor Topic Tag részt venne!........Hiszen nap-mint -nap írunk egymásnak,levelezünk....stb...ISMERJÜK EGYMÁST!
Mulassunk együtt,és közösen zárjuk le az idei szezont!/volt benne jó is,rossz is,szomorú is,és tragikus is....sajnos......de az élet megy tovább,és mi irogatunk minden nap,mert sok jó barát van fenn a fórumon!
Kérésem az,hogy közösen találjunk egy olyan helyszínt,ami mindenkinek megközelíthető az ország bármely pontjáról,és akár szállás lehetőség is rejlen benne,ha 2 napos bulit sikerül összehoznuk!
várom az ötleteket,tanácsokat,és a hozzászólásokat,hogy ki-mit gondol?
A buli időpontját közösen tervezzük meg,hogy mikor-kinek megfelelő,és a többség szavazata lesz a döntő
Névsor a tervezett buli résztvevőitől: -íratkozzatok fel!
Jelentkezők:
1-Mr.Hayabusa+Mr.-né
Oksa,de nem kell a kék XX-eket kereseni,kiranak a tömegböl!
11.00-kor,és tölem!
Nem mondok semmit, még azt se tudom mikor indulunk de ott leszünk! Majd keresgélem az XX-eket! Főleg a kék tesókat!
Hali.

Mi is megyünk páran! Milka, mikor és honnan indultok, bár gyanítom Én érkezek a legkésöbb!
De azért, hátha.........
Na jók legyetek!
Akkor ott talizunk!Vagy ha gondolod,én az M5-ös bevezetöjénél lakom,jöhetsz velünk.
Na, erőlködök és ez lesz a vége! Ilyet mindenkinek:
Hali!

Oda én is megyek! Jó lesz ennyi mocist látni! És végre jó idő lesz! Nekem kapóra jön, kellemest a hasznossal szindróma! Na de addig is:// I I \
// I I \
// I I \
// I I \
// I I \
// I I \
// I I \ ilyen széles utat! Nem unatkozok csak dolgozok!
Nem tudok rola,de dobd fel(szervezd meg),és meglátjuk!
A Tátra annyibol gond,hogy mostanság már csak 10-16-ig lehet igazán menni,mert elötte,és utánna hüvös van!
A Mátra már szimpatikusabb!
Ja és ha nem nagy kérés,kitöltenéd az adatlapod?
Mégvalami turákat"mi" a www.motorozz.hu jooo barátok topicba szoktunk szervezni.
De ha talizni szeretnél "velünk" XX-esekkel,a szombati demon kintleszünk,amit a Race Demo szervez.
nem szervezünk mi xx-esek kirándulást még az idén mondjuk a mátrába vagy a tátrába?
nekem termignoni alu dobok vannak fent a hangja tetszik de a dob minősége nem.....
Halihoooooooooooo !
Hali!
Nekem Viper van fennt és király!
Ami késik,nem mulik!
Egyszer csak össze hozzuk máááááááááááááááá
Csao.
Sajna, későn olvastam a Szegedi túrát. Pedig nagyon mentem volna, és még időm is van rá!
Majd legközelebb!

Nekem Yoshim van, és imádom! Nem az a vad, és üvöltős, de sztem nagyon morcos, tekintélytparancsoló!

Jó túrázást skacok, és vigyázzatok magatokra! Széles utat!
Milyen sportdobra esküsztök XX-en? (4-2-be)
Privát!

Sajna Szeged,márcsak azért is,mert a Mátrába már nagyon sokszor voltunk.A másikforumon leirtam az okokat,mért nem megyek szivesen oda ma.Sajnálom hogy Szeged nem érdekel!De majd legközelebb!
Sziasztok!

Ha a Mátrába mentek, reggel csatlakoznék hozzátok! Ha pedig Szegedre, akkor jó utat nektek!
Köszi!