Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kell az neked. Hidd el!
Keresd a 6.- fölött! Ott van az, csak kitartóan keresni kell!
Ez csak Photoshop! Amúgy a fordított teló és a fékek 954RR, ja és a kipuf rendszer is, ja és a tank is....jó régi "munka" lehet már...
Szasztok!

Kérdés: utólag beszerelhető sebességfokozat kijelzőt hol lehet beszerezni? ( 7.-et nem tudom rakni! Sajna
Köszi a válaszokat!
Ez lenne az új XX? Mert sztem a régi az szebb bár a fordítót tella az jól mutat rajta
Ja Ja fater van a képen 1-2 átalakítás van a vezérgépen : Yoshimura rendszer RS3 dobbal, MRA túraplexi, túrakormány, 2000es évjáratú injectoros 164 lovas a forgalmi szerint, plussz a kipu! Amúgy szokott lenni valahol XX tali?
Hát köszönjük!
Én a magam részéről, ha multi zsiliárdos lennék, sem raknék nitrot-a Drágámba!
A tudomány jelenlegi állapota szerint, 2.437.531 nap kell ahoz, hogy ki tudjam motorozni!
Ha esetleg még élek akkor, tuti érdekel majd!
Faterod van a képen XX-el?
Rátaláltam egy jó kis oldalra, elég jó cuccok vannak rajta Nézzétek meg 1 kis Blackbird tuning
Blacbird
Turbo kit
Főoldal
Köszi, Mr.
De gyanítom még az ócsóba, is beletörne a pénztárcám.
És ha őszinte akarok lenni.......rettegek, hogy elcsuszok vele, viszont airbrush-al, gyanítom nem nagyon használnám!
A narancssárga nagyon teccik! Van egy tűzpiros, lángnyelvekkel. Azt ládtad már? Ha nem, akkor megkeresem valahol. Nekem az a kedvenc busám!
Ceva Spog!
Van rá emberem aki megcsinálja ócsóba ha érdekel?
Ha érdekel,akkó keress meg skypon,vagy msn-en....
És ez?
Azért ezek a képek ott vannak a szeren!
Vagy, na........!
Hát na.......!
Mindenkinek Joooooooooooo nagy kapolok lista!
Oksa!
Csuma.

Megint a vérszívás, mi? Az Én példám nagyon is rendhagyó, viszont várható volt. Amilyen szerencsés vagyok.......
Sajna nyaralás elött vagyok, és még azt sem tom hová menjünk, spórolás van. Nem tudok most ilyen töbnapos túrára menni. Nyari után, ha már látom mennyi lóvém maradt, talán, de addig csak ilyen 1-naposra tudnék menni....
Most nem fog Milka barátom a Maistear megvédeni!
Még nincs vele az erő!
Adj neki még időt!
Fiveurban!
Nehogy kikergessenek ebből a topicból!
Vidzsázzunk!

Cevacctok Drágáim!
Csipkelődjük egymást!
De nekem is busám van!
Számomra TUTI! /Nekem/!
Spog motorja nem véletlen XX?
Mi is volt a baja?
Milka!
Maistearral nem lehet mindig takarózni!
Mi az a busa?

Ja tudom a gyerek ilyennel jáccadozik!Te nézz inkább körül(melyik forumba vagy) mielött felelötlenül,és magadra nézve életveszélyesen irogatol!Tudod szombaton Maistear!Be foglak árulni!
A legjobbak meg HAYABUSÁT!
Gratula!
Akkor itt az ideje végre hogy gurulj velünk egyett!Lengyel tura Augusztus 12!