Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

JÓ REGGELT MINDEN XX-ES BARÁTNAK!
Köszönjük Milkaapó a gyors választ!
Csere nem bonyolult(mint már irtam),és nem kell megbontani(2-csavar az egész).
Ha jol olvasom "rendszert" irtál.Ami mindig tartalmazza a dobot is!
Kipufogo rendszer=Leömlök+összekötöcsö+Dob!Szoval mértis akarsz dobot venni?
És Milka válaszol!

Igen van!Az eredeti Honda 17.000FT-be került tavaly!Ez már az erösitett változat!Beszerelése,hmmm...ha egyik kezem a fenekembe és a másikkal .........,akkor ugy 10-perc!Semmi szakértelmet nem igényel,csak odafigyelést!
Köszi az eddigi infót.

Igazából most vettem a gépet és kijött rajta ez a hiba, még azt szeretném megkérdezni, hogy hol rendelted és hogy a csere nagyon bonyolult-e mit kell lebontani meg ilyenek.
Jut eszembe, kérnék egy kis segítséget vki illetékestől, ha minden igaz sikerül szerezni kispénzért egy Aprókavics rendszert (4 az 1-be), érdekelne milyen dobot vegyek hozzá? (tökmind1, esetleg vmi márkás de nem kompatibilis, vagy csak acra?) Előre is köszi.
Én idén cseréltem vez.láncfeszítőt én megúsztam 8-10 pénzből (már nem is tudom), de én magam cseréltem. Üdv
Szia.
A tükör ügyben nem tudok segiteni neked mert a srác megfogja javitani a mocit mert saját hibájábol borult és nem tudot sem betétlapot szerezni sem cascoja sincs tehát maradt a javitás és neki is talán egy maradt éppen ! A németh ut ugy néz ki jövéhét lenne ha addig ráér neked akkor elhozhatom ,nézd ki a rosemheimben louisban és kimetelkor talákozunk megbeszéljük milyen kell és milyen méretben és elhozhatom neked !
Megint én!
Az elöbb nem írtam,hogy a CBR600-nak szólna a kérdés!BOCSI!
Ill.még valami.Ha mész a Németekhez,van rá mód,hogy vegyél nekem egy schuber S1-es sisakot?
Itthon már felpróbáltam,de annyit NEM adok érte.S1-es sisak kéne,S-es méretben,ami az 54-55-ös méret.A szin igazándiból nem lényeges,de ha lehet akkor a kék mintásat szeretném.Elvileg 299euró,a tavalyi mintával.
01.25.-én megyek a sógorékhoz,de ott úgy tudom,már nincs
Előre is köszi a választ! fix-x
Helló Uram!
Érdeklődnék,hogy sikerült-e beszélned az ismerősöddel.tükör ügyben?
Kösz fix-x
Milkát várd meg a válasszal!
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata hogy mennyibe kerül a vézérműlánc feszítő + a csere kb?

Köszi! Széles utat és jobb időt
No figyelem!
A Fórum FARSANG ideje Február 23.Szombat!16-17 órás kezdéssel!
A rendezvény Mr. Hayabusánál lesz a Piroska utcában1039.Budapest,Piroska u.2/, az ott alvás megoldható, aki ott akar aludni, az írja a listán a neve mögé, hogy ott aludna. A szállás díja sok lett 3000ft/fő,külön fűrdő,Wc minden szobához.

A farsangi móka 3500 Ft lesz/fő.
Ebben benne lesz egy vacsi, üdítő, sör, rágcsa, közkívánatra SOMLÓI /mint Hévízen/, és az étterem,konyha,és tálalóeszközök bérlése baráti áron...

Jelentkezés a Hayabusa Topicban!
Bármilyen kérdéssel nyugodtan zargassatok,számom: 0620/323-0189 ha tudjuk megoldjuk!

Minden Motoros Társunkat szeretettel várjuk, gyermekeket is hozhattok,nekik díjtalan a belépés!

BELÉPÉS CSAK JELMEZBEN! /NEM MOTOROS!/
Bocs
Igen most néztem a fekete sason hogy állitható van rajta!
Szia,
az enyém MRA típusú, Bécsben vettem, nem xx feliratú, de állítható kis plexi nagyon praktikus
Szia.
És van nekik állandóan készleten mert hétvégén lehet ,hogy megyek németbe és rosenheimben a louisban vásároltam már én is magamnak sok mindent többekközt a ruhát is teljes felszerelésel ! Puigban láttam már a neten kimondotan xx-es feliratal kb 27 ezer körül és jol néz ki ,bár az ára picit huzosnak tünik!
Szia CBR 600!
A túraplexit, "sógoroktól", hoztam... LUIS-ból, szerintem nagyon praktikus darab
?
Valami bövebbet azért irhattál volna!
Az a "magas höfok" 600 celziust jelent!Attol a fék,ha rendesen használod,tán melegebb egy ici-picit!Inkább a munkájára nem mert felelösséget vállalni!Itt pesten soki helyen foglalkoznak vele!Egy a lényeg,hogy mindent ki kell szedni a felniböl(csapágy,szimmering,stb szoval mindent)
Na jönnek itt az ötletek dögivel ! Az elöbb elvittem a két kereket festöhöz és arany lesz ,hát meglátjuk milyen lesz majd lefenyképezem és felteszem ! Egyébként meg itt nyíregyházán voltam érdeklödni szinterezés ügyben és azt mondták felelöséget nem válalnak rá mert a höfok elég magas! Hát nem tudom szerintem ki kelllene birni neki böven de végül is ilyeszgetek egy kicsit!A festés egyébbként le lesz lakozva , a bokavédöt én is levetem polirozásra de kicsit érdes felület és inkább maradt ugy ahogy van de az ötlet nem rosz egyébként.Turaplexit hol vettél és milyet mennyíért?
Hmm... Jól hangzik!
Legalább tudom kit keressek ha odakerülök!
Majd képeket dobhatnál fel hogy milyen lett!
Fekete metál.. fehér irányjelzőkkel...hmmmm
Most azon ügyködünk, hogy a bokavédőket felpolírozzuk.. homokszórással pedig a honda szárny kerül bele, majd a hátsó lábtartó szárak is felpolírozásra kerülnek