Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halihóóó.

Kész a mocim. A vezérlés volt a probléma. 248 ezer rúpia volt bele!
Hál Isten garis........
Spog

Köszike,már jo az én fényezésem is!Csak párszor vissza kellett vinni!
Ja, és Milka.

Itt a fényezőm száma. Csak jót tudok róla mondani, nekem mindent Ő fúj. Bútortól a verdáig mindent.
Szezon végén még XX közelébe is engedem, van egy pár ötletem, aminek Ő álltalában nem örül!

Stanek Kornél: 0670-267-52-12

És a lényeg, Ő is motoros!

Csuma.
Képzeld...... kicserélték a panelt, és nem az volt a hiba!
Most cserélik az elektronikát, és a vezérlést.....hátha.
Lassan új mocim lesz.
Oksa!
Bocsi!
a lényeg XXXXXXXXXXXXX
Szerintem meg Fekete XX-ET VESZNEK!
De a kék XX-ek is nagyon szépek!
Keselyü

Az az igazság,hogy ismeröseim,és én,mind legalább 180-centisek,vagy e felett vagyunk!Igy nemnagyon kell!Söt,nehéz volt olyan vasat talállni,amin "kényelmesen"elférünk.
Ilyet használ valaki? Tapasztalatok?

Ez is magasít, de talán olcsóbb mint az SB szett. (az alaphangon 60e HUF)
A joooooo emberek XX-et vesznek,a nagyon joooooook meg KÉK XX-ET VESZNEK!
Ez már akkora kapolok lista,hogy le se birom irni!
Szeva, légy üdvözölve.

Sok balesetmentes kilómétert, és bazi jó mocizást.
És isten hozott a csapatban, és a fórumban.
Ceva Hernyó!
Van egy barátom,pont gyengélkedik mostanában,így lenne rá alkalom,hogy széthordhatnánk a motorját,valami svájci,kék xx honda!
Benne vagy?Köll?
Biztos megegyezünk!
Szia Hernyo

Isten hozotta vakok,és gyengénlátok csapatában!
Bonto az gáz!Kimondott XX-bontorol nem tudok,de ha valami kell,aranyárban van,és ritkán!Sakna csak olyan alkatrészekkel van tele a bonto,ami nem törik,vagy kopik!Ezek a vasak,álltalában nagy sebességnél sérülnek(ez adodik a teljesitményükböl),és ilyenkor nemsok marad,amit hasznosittani lehetne!
Egyébként a"csapat" nagy része átköltözött.Nézz át te is!
www.motorozz.hu jooooooo barátok foruma
Ja és szép a vasad!
Sziasztok!

Újdönsült tulaj és hódoló vagyok! Olvasgattam mostanában a fórumot és lenne pár kérdésem felétek. Hol van jó bontó nekünk? Jó volna ha tiszán túliakat mondanátok! Sok apróság kellene! Pontosabban keresek teljes műszeregységet immo visszajelzővel km/h-at! 2000-es évjárat.
Előre is köszönöm! Üdv és jó motorozást mindenkinek!
Szeva Gábor XX az ajánlatom 30, R sajna 33 az ujj ára ha yo adj egy telszámot amin egyeztethetjük az adatokat . Köszi széles utat
Köszönöm szépen, megkísérelem elő keríteni XXman-t.
Kersed XXMan-t,ö most cserélt!Valami hihetetlen áron jutott hozzá!
nekem inkább pest környéki bolt kellene...
Bátszi Motor Mezőberény Itt lett beszerezve!De ha jársz madarasra akkor ők ott vannak meg indulnak is és kicuccolnak és van minden cuccuk!Mingyárt dobok 1 linket hogy hol lehet ilyet kapni
huh bocs de rossz a link Mingyárt keresek 1 másikat
és ezt hol szerezte be?
Pontosabban túra kormányra gondolsz?Fater gépén SPIEGLER kormány van és jóval kényelmesebb mint a gyári!De neki 1 picit beleér a plexibe a vészleállitó vagy az országuti kapcsoló ha teljesen elfordítja valamilyek irány!(már megoldódott) olyan 20€-ró egy ilyen kormány dobok 1 linket ahonann le tood tolteni a katalógust : www.spiegler.de/produkte.php" target="_blank">Katalógus
Sziasztok.

Érdeklődnék, hogy netán valakinek nincs-e láncszett, vagy vezérműlánc esetlegesen eladó.
Sajnos itt az idő a cserére.
Kellene nekem egy magasabb kormány a gépre. Nem használ véletlenül valaki ilyesmit (pl. LSL SB kit). Érdeklenének tapasztalatok, árak, és hogy hol lehet beszerezni.