Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na Ez a motor a Best nálam! Ennél már csak 1 fokkal lenne szebb, ha a váz és a teljes oldalidom fekete lenne, valamint az oldalán az XX arany szinű mint a felni!
Gábornak valóban igaza van a szinösszeállítással kapcsolatban, Ezüst moci arany felnikkel
Bár az a lényeg hogy Neked Tetszen!
Nekem ez a gép ami bejön, láttam már feketemetálba is nem csak mattba az is ütős volt.
Ha ugyadódik én is ilyet szeretnék mint amit felraktál képet...
A matt színű gépen jól mutat, nem tudom, hogy az ezüsthüz, hogy menne... de ha igazán szépre akarod, akkor azt szintereztetni kellene, majd lakk... a tapasztalat azt mutatja, hogy a hátsó rendesen kap az út porából és a láncról csapódó zsírból... szürkén a piszok annyira nem is feltűnő...
Gábor
Remélem ugy lesz! És szerinted arany szinü kerék,gáz vagy jó ötlet?
Szerintem mikor ott leszel, és látod a színskálát abban a pillanatban rá fogsz mutatni, hogy ez kell .
Na sikerült beszélni a corsaro motorboltal és 3-hét a rendelési idö a tankböre! A ülés pedig csak egy boritás a régi ülésre és kész ,tehát csak rá kell dobni mint a lóra a nyerget és kész! A szinben nem tudtunk közös nevezöre jutni ugyhogy 23-dika körül megyek fel pestre és viszek valami szint a gépröl. Nagyvonalakban ennyí.
Szia CBR600!
Akkor a fotódból jól sejtettem, hogy a sötétebb, "grafit" ezüst a Te színed. Maister jól mondja.. a fényes az kicsit gáz... én járok a Corsarohoz, mint említettem nem egy tankbőrt és táskát vásároltam náluk és van minta, amiből ki lehet választani a színt, így volt szerencsém ezt a lakkozottat is nézegetni.
De emlékeim nem csalnak sötétebb szürke is van nekik, így szerintem ez nem lehet probléma.
Igen ez az üléshuzat valóban 35-40 ezer körül mozog. Izlés dolga.... én a tanktáskát jobban preferáltam és a túraplexit, amit gyorsan be is szereztem az új géphez. Ami nekem nagyon bevált az a Designe típusú tanktáska. Szerintem ezt az XX-hez találták ki. Nagyon jól illeszkedik erre a böszme nagy tankra és nem magas, nem zavaró... mégis nagy, hátizsákká alakítható, vízhatlan bugyi tartozéka... de ez megint izlések és pofonok.
karácsonyra megajándékoztam a gépet két yoshimura dobbal... ami beszerzés alatt van... szintén Corsaro.
Amiről, majdnem elfelejtettem írni... a tankbőr szivaccsal van bélelve. Célszerő legalább szobahőmérsékleten "rácibálni" a tankra, hogy szépen nyúljon, illeszkedjen a tankbőr.. stabilan lehet rögzíteni.
Ha tudok... szívesen segítek!

Üdv
Gábor
Köszi a segitséget gabor-xx és Maistear ! Talán én ugy láttom mintha az én vasam kicsit sötétebb lenne valamenyível tehát a tankbörnek is sötétebb kellene egy árnyalatal. Egyébbként nekem sem jönn be a fényes változat semmikép ,ja egy kérdés és a tankbör alatt semmi károsodás nem történik ugyértve ha valamelyest mozogna rajta a bör nem fogja kidörzsölni magyarul a tankot ? Vagy annyíra fix hogy szósem lehet róla?! Te egyébbként a lengyel oldalon van ülés is és igaz nem tudok lengyelül de ott komplett ülés van és ugyan annyíért mint a tankbör:http://sklep.scigacz.pl/honda-...
vagy rosszul láttom?Szétszettem a vasamat és le szeretném festeni a két kereket arany szinüre mit szoltok hozzá hogy fog kinézni szerintetek?Láttam már képet rola szerintem annyíra nem vész,vagy igen?
Üdv!

Nem akarok beleszólni, de 1 baráti tanácsot fogadj el: ezt az ugynevezett fényes, vagy lakkozott tankbőrt ne vegyél a vasra mert nem szép! Azt is megmondom miért: ahogy összevarják a bört nagy átlapolással teszik azaz a varrás után még van olyan 4-5 mm-es kilógása a bőrnek, és sajnos nagyon elrontja az összképet. Ezt onnan tudom ilyen biztosan, mert az egyik munkatársanmak ilyen van az ezüst XX-én!
Ismét én zavarlak CBR 600!
A fotóidat nézve, az XX az ezüst metál, vagy a sötétebb úgyn. grafit ezüst....?
üdv
Gábor
Szia CBR600!
Infódban nézem, hát Nagykálló tényleg nem a szomszédban van, de szerintem minden megoldható.
Mellékeltem egy fotót az én előző megboldogult gépemről , ezen ilyen matt tankbőr volt. Szerintem ez megy legjobban az ezüsthöz. Az ülést én is nézegettem, de annak külön mutatványa van.
Két lehetőség: a verzió: készítenek egy teljesen új ülést, horror összeg (90-100 ezer forint); b verzió: kiviszik a Te ülésed és azt szabják át... szintén horror összeg. Ami azt is jelenti nincs egy darabig max 2 hónapig ülés a motorodon.
DE...... van egy szakember Szentendrén aki el tudja ugyan ezeket a mintákat készíteni és az ár töredéke ennek. A telefonszámát már igérték, de még nem kaptam meg.

Üdv
Gábor
Szia. Köszönöm a segitségedet,nagyon rendes vagy a motorom ezüst 2007-es irtram nekik emailt és azt is hogy mi a gyári szinkódja de azt mondták az nekik nem jó . Nézegetem képeket de azok nem sokat mondanak igy ránézésre de ahogy te is irtad szerintem a fényes kivitel nem valami szép persze igy képen ,kicsit fel akkarom dobni vele a gépet és szeretnék rá venni egy ülést is "CBR XX " feliratal ,ha lúd akkor már legyen kövér ! Azt viszont nem tudom de remélem utánvételel is tudok tölük rendelni mert innen felmenni pestre érte huzos lenne. Szoval nézegetem milyet is kellene szinbe rá venni de képek alapján nehéz,igazábol rájuk is csak ugy találtam hogy egy francia oldalon nézegetem tankbört és ott láttam ,hogy van kivételesen magyar tagjuk is. Nem tudom miért nem árulnak motoros boltokban ilyen dolgokat pedig szerintem lenne rá bövenn kereslet ! Itt láttam még választékot:http://www.bagster.com/en/moto..., meg itt is:http://sklep.scigacz.pl/honda-....
szoval unalmas téli estéken lehet keresgetni,köszi mégegyszer a segitségdet!
Sziasztok.
xx-hez keresek srült ülést.
Szia CBR600!

A Corsaro árul tankbőrt még most is... meg szerintem még fog is egy darabig.... nagyon eltalálták, hogy milyen cuccnak kell az importőre lenni. Milyen színű a motorod, vagy csak én nem figyeltem a részletekre?
Több szín közül lehet választani.. Nekem az előző xx-em ezüst volt és matt szürke bőr volt rajta, nagyon pofásan nézett ki. De új design a fényes un. lakk szín is... Szerintem meg nagyon nem jól néz ki.
De akár az árnyalatokat is tudod variálni csak arra a rendelésre várni kell. Szerintem jó minőségű a cucc. Persze hozzá megfelelő tanktáska is dukál
Korrektek, a honlapon megtalálod az elérhetőségüket.
Üdv
Gábor
(Természetesen a második xx-re is tettem tankbőrt )
No figyelem!
A FARSANG ideje Február 16,vagy 23......Döntsétek el!
Nálam lesz a Piroska utcában,az ott alvás megoldható,aki ott akar aludni,az kérem írja a listán a neve mögé,hogy ott aludna.A szállás díja még kérdőjel,de rajtavagyok,hogy ócsóba menjen.
A Farsangi móka kb 3000-3500ft lesz per fő.
Ebben benne lesz egy vacsi,üdítő,sör,rágcsa,közkívánatra SOMLÓI/Mint Hévízen/,és az étterem bérlése,baráti áron........
Jelentkezés a Hayabusa Topicban!
Minden Motoros Társunkat szeretettel várunk,gyermekeket is hozhattok.
BELÉPÉS CSAK JELMEZBEN!/NEM MOTOROS!/

1,Mr.&Mr.-né
1/b)Milka+Milkáné
2,Csöle & the Spice Girls
3,Menyus+Gabyca
4,Fiveurban+ a 40 rabló
5,Xx Man&Mona
6, Maci+né-időponttól függően..../The Bear/
7, Alpha
8, Maistear + Niki
9,pep+pepné idöpont függő
10, Zsebes + 1 (időponttól függően)
11.: Bééb (szintén időponttól függ)
12, Busati+Gabriella+Kispuncisom+Nagylányom
13, Borso! ÉNIS, ÉNIS, ÉNIS
14. Biri bácsi +1
15.Tbi01+Anikó+Jages
16,xxAti
17,Andrea
18,Herczeg Zoltán
19,Lóri
20,Sasa+asszony?
Itt az elérhetöségük!
Keresd Kornélt,vagy a Zolit!
http://www.yamahaworld.hu/hire...
Nem tudsz véletlenül internet cimüket ahol fent van a készletük,vagy esetleg ha arra jársz a közeljövöben nem kérdeznéd meg foglalkoznak e tankbörrel?Elöre is köszönöm szépen!
Én itt szoktam beszerezni ami kell!Ismerem a tulajt(nagy kedvezményem van),megaztán közelis van!
Olajat 10.000-környékén szoktam cserélni!Nem csinálok nagy ügyet a dologbol!Jo minöségü olajat teszek bele,oszt jonapot!A Hondablokk sokat elvisel(tul van méretezve minden szempontbol)
Egyébbként te mennyí idöközönkét cserélsz olajat ?Máshol esetleg nem tudsz tankbört?
A tankbör miatt,biztos nem!Nem száitt a hüttésnél!Sajna az XX magashöfokon üzemel,ezt szokni kell!Viszont kárpotol érte kényelemmel,megbizhatosággal,jo fékkel,hosszu szervizintervallummal,stb.
Köszi előre is a tükröt!
Hogy hogy ismét XX?Bizonyos (nem publikus)dolgok miatt szerettem volna eladni a busát.Ez sikerült tavaly februárban.Áprilisban meg volt az XX.Sokat túrázom-erre ideális-,szeretek gyorsan menni(ahol nem szabad,DE lehet)-erre is ideális,és mivel már volt elötte,ismertem,hogy SZUPER gép!
Szóba jött még a Bandit,de amikor megtudták,hogy milyenek voltak elötte,egyértelműen lebeszéltek róla!Jól tették!
Szeretnék beleépíteni még egy izzót,már mint a tükörbe,csak ki kell próbálni,hogy lesz-e elég hely stb...
Sajnálom a cimborád a perec miatt.Meg a mocit is! üdv
Szia.
És hogyhogy xx ,busa utána xx megint? Melyikel milyen közlekedni ? Nagyon szeretem volna valamikor busát de szerintem az xx is böven megállja helyét a listán és talán még honda is! Egyébként a tükörel kapcsolatban mire vagy kiváncsi mert az egyik cimborának sajnos miszlikre tört az xx-e kétszász felett ha kell megnézhetem neked ?!
Sziasztok!
Senkit NE tévesszen meg a név,már Xx-em van!
Kérdezném:Van-e valakinek sérült tükre.Szétszedésre,vizsgálódásra kellene.Míg nem vagyok biztos a "megoldásban" nem szivesen szedném szét a sajátot.Nem baj,ha repedt,törött,a belsejét variálnám.
Esetleg eladás elötti motorról, sérülés mentes,de FEHÉR búrásat vennék,cserélnék gyárira.
KÖszi,mihamarabbi motorozást fix-x
Szia milka:
Nem találok az oladlukon készlet listát meg azt sem egyáltalán árulnak e tankbört? De szerinted az amugy is nagyobb höfökon müködö xx nem fog emiatt nyáron még melegebb lenni? Igazábol találtam francia oldalakon tankbört xx-re és van pesten magyar viszont eladojuk a 20-dik kerületben http://www.corsaro.hu/ náluk van csak nem tudják milyen szinü a motorom azt mondják ne a honda gyári szinkódot adjam meg nekik hanem hogy milyen szinü? mert van vagy három féle ezüst szin?
Talán a YAMAHA-Word-ben!
Isten hozott,a vakok,és gyengénlátok csapatában!