Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kell probálnod(én,meg egy pár srác,évek ota használljuk) király a guma!Persze ár-érték arányt tekintve!
Szia Oszi

Ha probállni,és nézegetni szeretnél,gyere hozzám!Kukkold meg az enyimet!Ha jo megrendeled!
Szia,

Meg kellet rendelnem, egy két nap alatt beszerezték
- doboz
- háttámla
- tartólap
- és az xx-hez a konzol
mivel többször vásároltam már náluk, és valamilyen szinten barátságba is kerültem velük, elég korrekt csapat velem szemben, így kitaláltak egy "okos" árat. ha jól emlékszem 60-62 körül volt az egész.
De a kappa hivatalos forgalmazója az euromotor üzlet a Lehel úton vannak a XIII. ker-ben.
Kérj tőlük is ajánlatot.

Üdv
Gábor
Hello gabor xx!

Akkor már csak azt kérdezném meg hogy mennyibe került ez adoboztartó meg a doboz?Meg azt hogy meg kellett e rendelni?

üdv
oszi1
Szia Oszi!

Én a maxxpoweben vásároltam, kappa 46 literes hátsó dobozt és hozzá tartozó típus specifikusan tartókonzolt. nagyon szépen simult a gép oldalához.
Üdvözletem minden Honda CBR 1100 XX-es fórumosnak!

Olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy tudtok e valmi jó helyet pesten ahol lehetne a vasamra doboz tartó konzolt és dobozt is venni? Egy olyan helyet ahol oda lehet próbálni a konzolt!
Előre is köszi.

üdv
oszi
Szia Zolee!
Köszönöm érdeklődésed, szerintem megoldható a postai utánvét, az árát azt hiszem írtam, 32000 vettem, ennyiért tovább is adom, ha Neked is megfelel.

Üdv
Gábor
Szevasz Gábor én spec egy illen gumit keresek gondolom megprobálom nekem egy 1200 S-ses banditom van és elég yó áron adják ujjonnan, is ha egy yoo árat irsz és yo neked a postai utánvét feltéve ha megvan akkor irj ide vagy küldj emilt adataim fennvannak. Válaszodat előre is köszönöm. SZÉLES UTAT
Tarka!

Kölött,de inkább itt,mint közuton.Egyébként mint irtam,valoszinü a guminyomás volt a ludas(meg én is egy picit,hu de nehéz volt leirni).
Az a kör amibe elfikáztam,1,38-as volt.Elötte mentem 1,34-es kört is.És még a lábtarto sem ért le,abban a kanyarban!De hát ez van.Sajna pont nem volt bekamerázva a vas.Igy nem tudok okulni a hibámbol,csak az elmélkedés,és emlékezés marad!
Spog!

Ne keseredj el,ettöl még nyugodtan menj(vagy gyere velünk).Énis amint tehetem megyek!Itt több dolog játszott közre,és ez lett az eredménye!Álltalában a nagy minuszok,mindig kicsi negatimuvok eggyüttes összessége!Én több mint tiz éve pályázok(6-motorral),éa még sose dobtam el a vasat!Egyszerüen a nagy számok törvénye!
De ez téged ne tántoritson el!Hidd el a gyakorlásra ez a legjobb!Gondold el,ha ez a közuton történik.
köllött neked vagánykodni,büdös kölök!
a materiális dolgok javíthatók,fel a fejjel.
legközelebb be tudod venni a kanyart! lényeg,hogy egyenesben semmi gond!
Tyááááá.

Nem szép, szegény...... De nem gáz valóban! Már majdnem azon voltam, hogy kimegyek Én is a ringre, és csiszolok a tudásomon /erősen van mit/, de most megint elbizonytalanodtam!
Ha már Te is csúszkálsz....... bocsi!

A műanyagot befoltoztátok gondolom.......ugyi?
Hát az ugy volt.......
Egyszerüen elment az eleje,a ringen.Valoszinü tulnagy volt a keréknyomás(utolag derült ki csalt a müszer a kuton),meg lecsusztam a porosrészre.Hogy mennyire bánt?Nagyon!Napokig nem lehetett szavamat venni(ez nálam komoly tünet),még a közlekedökre se dudálltam,nem küldtem el senkit az annyába,stb.De nagyon sok baráti segitséget kaptam,és ha minden igaz holnapra kész!Szebb lessz mint uj korában!Igazábol nem nagyon sérült,csak a fényezés(mert csuszott).Letört a bal tükörtarto(tükör,index nem tört),meg a plexi.Az idom jobb oldala karcos lett.Hál istennek,negyvennel ha mentem(a pálya leglassubb kanyarja volt).Összesen 60.000ft böl megusztam a dolgot!
Nocsak.
Hogy sikerült, és mennyire bánta a Vas. Szólj ha tudok segíteni, vagy valamilyen alkatrész kell!
Szia Spog!

Hát én fesszabályzora gyanakodnék(XX betegségvolt 2002-ig),de kijavitották a késöbbi modelleknél!De ha már tul vagy rajta,akkor passz!Illetve lehet generátor,vagy ami még rosszabb,vezeték.A vezeték(kontakt) kiderittése a legolcsobb,és a lehosszabb müvelet!Kitartás!Én éppen sebeiböl rakom össze az enyémet(mert elfikáztam).
Csao.
Akkor az gyanusan karbis lesz! 1.1-ért nem hiszem, hogy kereskedésben találsz! Apróhirdetés.
Képesmotor, használtmotor.hu. De gondolom ezeket már nézted!

Milka: egy gyanus kór támadta meg a mocim. Senki sem tudja mi a baj!
Nagyon erőszakosan mondtam, hogy feszszab, de nem az volt, ha tudok valamit majd elmesélem, hátha okkultok belőlle Ti is! A szervízesek tuti! Minimum 2 hét pihi........Már szétkapták mindenét, de semmi!
hm esetleg vennék hozzá egy xx-et is ha tudtok kb 1,100.000.-körül köszi
Sziasztok!
nincs valakinek xx-re doboz garnitúrája?
Gábor

Mért mi történt?
Jut eszembe,jelentkezhetnél sürübben!
Amugy gyere át ide,jo kis csapat jött össze!
www.motorozz.hu és itt a joooo barátok foruma!
Szivesen látunk!
Szia Milka!

Akkor az enyém is ilyen volt tegnapig...
BáborXX

Nem akarnék viatakozni veled,de az XX euro3-as!Legalábbis a szabályzott katalizátoros.Az enyém már ilyen!
Szia Ready!

Infóm szerint, én márkakereskedőnél tettem fel a kérdést, azért szűnik mert EU2-es normájú motor, mármint a károsanyag kibocsájtás és ezért szűnik meg. Nincs infója róla, hogy mi váltja, vagy korszerűsitik-é. sajnos. De én bízom benne, hogy rémhír.

Üdv
Gábor
Aha
Meggyöztél!
Nem tom.....
Hangulatosan magányos!
Gratula Spog!
De mért itt irsz?