Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen,van ilyen forumis!
De itt motorokrol beszélgetünk!
Csőváz!
Semmi különös csak gondoltam beköszönök.Jó hogy van egy ilyen oldal,nagyban segít átvészelni a hosszú téli hónapokat.Köszönet és gratula!
Sziasztok nem tud valaki hol tudnék venni xx-re tankbört, ha lehet "bagster " márkában. Elöre is köszönöm! Egy xx-es.
Jééé...ilyen fórum is van? Sziasztok!
Figyelem Motoros Társaim!
Mr.-né-vel tervezünk egy MOTOROS FARSANGOT!
Belépés jelmezben!/Had röhögjön mindenki!/
Szerintem komolyabb lesz,mint Hévíz!
az érdeklődőket várjuk a Hayabusa Topic-ban!BŐVEBBEN A NAPOKBAN.......akit érdekel,az íratkozzon fel!
Sziasztok!

Lenne 4 db Hayabusához (vagy csomó más típushoz ) való IRIDIUM gyertyaszettem (CR9EIX) bontatlan, gyári csomagolásban 2750,- ft-os darabáron. (A 4 db-os szett 11e ft) Ha esetleg gyertyacserén gondolkodnátok, akkor hívjatok a 70/319-5698 as számon vagy írjatok mailt a swillson@bugnet.hu címre! Viszonylag gyorsan túl szeretnék adni rajtuk, így remélem feltűnik, hogy ennyiért hagyományosat sem nagyon kaptok! :)

Kilométerekben gazdag balesetmentes motorozást kívánok idénre is!

Üdv,

Sw.
A busa forumon pont most dobtak fel gyetyát!
Mindjárt nézem!
Hali!

Nem tud valaki véletlenül IMR9A9H gyertyát occsón?
Üdv
Van akinek eszébe jut más szint nézni!
Mé, van más színű is?
Hallod kék az XX!
Oksa!Megdumcsizzuk!
Szia Milka!

Most jelenleg kulfoldon vagyok de egy baratomnal Sumegen lehet megnezni,ha elkuldod a szamod a mail cimemre felhivlak es egyeztetunk.Szerintem barmikor meglehet nezni.
Bocsi a kepekert de valamikor teszek fel de vegulis egy kek xx az egesz fekete dobokkal es kek felnikkel.

sziasztok
Nézz meg egy bármilyen XX-et,azt gondold hogy az!
Köszi szépen az infókat.
A képek lemaradtak.
Hol lehet megkuksizni,és mikor?
Sziasztok!

Maistear,Kengyelfuto!

Az elso futomuvet csereltem,,a biztonsag kedveert,,2db telo, also,felso villahid+csapagyak.
Aki megveszi jol jar majd vele az biztos...amit megbantam mar az az uj vaz,,TSCM,,szamu lett de hozathattam volna kintrol egy azonos evjaratuet de nem tettem....igy kevesebbet er de most mar teljesen mindegy.
A futomu teljesen hibatlan , szepen fut nagy tempo mellett is.
udv
Maistear!
Érdekes lehet nekünk?!
Telfonon beszélünk!
És a futómű nem ment el?Véletlen sem kötekedésből, csak érdekelne tényleg!
Sziasztok,

Kepet hajnalban teszek fel ,a motor a jobb oldalan volt erossen serulve...vettem hozza szalonbol mindent kiveve az oldalidomokat...sajnos vazat is kellett cserelni de vadi uj lett hozatva igy gondolom az nem baj.Mindent a Lehr motornal vasaroltam hozza igy leinformalhato.

udv
Ez engem is érdekelne!A képeket szívesen megnézném én is!
Helló!

Mi sérült rajta? Képeket raknál fel?
B.U.E.K mindenkinek.

Elado lett a motorom 2004.02 havi ..9600km...Kek szinu,szervizkonyves.
Extrak
Ohlins elso rugok
4db feher index,feher hatso lampa,Hiperpro korm telo,bagster tankbor,2db Laser carbon kipu,Carbon muszerfal es villahid boritas,vatta uj gumik,,Conti,,

Atadnam beszamitasi aron 1,5mill..alku nincs.
A moci serult volt hibatlanra helyre allitva elado.
Mail cimem ,,chrismotorsport@freemail.hu,,
Barki hozzaertonek ajanlom.
Boldog Új Évet MINDENKINEK.!
BÚÉK Mindenkinek!