Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Semmi gond

Azt is én,(illetve Mister barátommal ketten hoztuk létre).Bár igaz ami igaz,ott ritkábban járok!Nézz át a másikba,ott vannak a többiek(akikkel együtt gurulunk).Ott szervezödnek turák,itt találsz fényképeket,stb.De fényképeket talállsz az albumomban is:www.kep.tar.hu/milkamu
Itt a sportmotoron, a jóbarátok topic.
Csak ma napközben kérdeztem a jó barátok topicban. Azóta biztos nem jártál arra.
Én meg valahogy ebben a topicban ragadtam.
Még nem ismerek senkit, most ismerkedem.
Akkor nem irigyellek!
System

Gyere www.motorzz.hu azon belül joooooo barátok foruma.Inkább ott irogatunk már!Nézz be jo a társaság.Azut meg hogy régebben már egy másik topicban feltetted a kérdést,lehet.Nem emlékszem,de ez lehet az én hibám.Álltalában válaszolni szoktam,de lassan kezdek szét forgácsolodni!Ezért bis van a motorozz.hun a topic.Igy nem kell annyi felé irogatni!
Én is űztem az ipart 3 évig, csak kőbányán.
Szia System

Igen táviratoztam a "boldog" 80-as években.Bedafoki(XXII.-ker)gyerek vagyok,és ott táviratoztam ugy 2 évet!Mért kérded?
Szia milka1!
Hol táviratoztál?
Már kérdeztem egy másik topicban is, csak még biztosan nem láttad.
Szia Malnasi

Nem lehet átaállittani!Vagy ha igen(én nem tudok rola),akkor az egy vagyonba kerül.Nem rosszul irtam,két vagyonba kerül!
Szia xchris! jók a dobok én is dob csere elött állok sokan mondták a raptort,hogy jók igazábol nekem csak a hang miatt kéne mert a gyári elég szunyog.ha nem vagyok indiszkrét menyi volt és hol csinálták?előre is köszi
Hali!
Nem voltam ma Szentesen, Makón voltam valami motoros talin, de mire odaértem már nem volt semmi, így hazajöttem.

Jövő hét végén nyomhatunk egy kört, ha gondolod
Xchris!
Voltál ma szentesen?
Én a Takobertnél kérdeztem, nekem azt mondták,........................NEM.........................

De Én már nem bánom, megszoktam.
Szóval egyszerűen nem megy......
Nem vagyok képbe, de elmondom Én mit hallottam.
Nem egyszerű mutatvány, és nem olcsó, engem nagyon gyorsan lebeszéltek róla!
De másrészt, nagyon gyorsan hozzászoksz, szerintem......
El tudod értelmesebb dolgokra is költeni a lét, hidd el!

Szeva!
Tudja-e valaki, hogy az xx digit kmórát mph-ról át lehet-e állitani km/h-ra?
Köszi előre is: Janka
Köszi Mindenkinek!
Xcrhis
Tényleg szép,sok balesetmentes kilométert hozzá!
Csao.

Sztem zsivány lett! Gratula hozzá.
Üdv Mindenkinek!

Tegnap végre felkerültek, a Raptorok. A hang nagyon komoly lett, de szerintem, egy kicsit kilóg a dob hátra. Szerintetek?

Bocsi, egy kicsit koszos a gép. Tegnap megáztam
Köszönöm szépen j

érezzétek jól magatokat a túrán!
Tittelet Hondás Urak!
Voice!
Sok-sok boldog nevednapgyát neked!
Üdv:Mr.+Mr.-né
Mivel holnap turázunk!

Voice(Milán) barátunknak boldog névnapot kivánok.
Szia!

nem sajnálom pályára vinni, mi baja lenne tőle? Kevésbé veszélyesebb mint közúton, főleg ha párszor végigmész lassan.
Ha rontok egy kanyart, simán lemegyek az ívről, amit közúton nem tudok kivitelezni, főleg ha szembe jön egy autó.

Forgatni, széthajtani meg főleg nem kell :) Max a fékbetétek kopnak talán gyorsabban.

Már úgy mentem pályára, hogy elfogyott a lábtartó végén a koptató, idomot valószínüleg pályán csiszoltam, mert nem jelzett semmi.

Pannonia ringre el szeretnék menni, azt mondják a legjobb pályának! Igaz legdrágább is :(
Conti Road-attac 32.500Ft a hátso,és 25.000Ft az elsö!