Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen gumit tudnátok ajánlani nekem xx-re?
Kérnék árakat is. Köszönöm
Köce
Szépen szólnak!Gratula!..........De a Leovinchi sem kutya....!
Használd egészséggel!
Szia Voice!

Gondolom nem utcán sikerült az idom koptatás.Nem sajnálod a vasat pályára vinni?
Képet , képet, képet, képet, képet!

Kösze.
Az én mocimban már van 600km

Csütörtökön, kerülnek fel a Raptorok
Szia!

Hát már pályáztam de nem az x-el.Őszintén nem nagyon volna kedvem összecsukni.Meg a panónia ring van hozzánk legközelebb,de az is elég drága.Talán jövő héten hozhatom a gépet és akkor 1000km finomkodás
Szia!

Mostmár egyen XXünk van :)

Szeb ebben a sötétebb szürkében?

Nekem bt 57 10000-ig király volt, mikor elkezdett nagyon elkopni a hátulja borzasztó instabil lett. De gondolom ez nagyjából minden gumira igaz.

Nem csúszkáltam vele, igaz akkor nem volt még oldalidom csiszolás, akkor még csak ismerkedtem a motorral :)

Most egy slick van hátul, ez teljesen más világ! Mintha egy kis 600-as motoron ülnék, de nagyon gyorsan kopik, ContiRoadAttack van kilátásban.

Pályára nincs kedved egyszer eljönni?
Voice!

Ma voltam a Lehrmotornál és becseréltem az XX-em egy új XX-re ami olyan színű mint a tiéd .A csere fő oka az hogy erre a motorra 10ezer pénzzel kevesebbet kell fizetnem havonta mint a régire mivel olcsóbb lett.A kérdésem az volna hogy mit tud a gyári Bridstone BT75 Batlax gumi?Köszi a válaszod!
Üdvözlettel a zalai XX!
Én voltam a 7-edik,de néha 240 is volt.
Milka

azt is ird hozzá hogy szivesen látunk mindenkit de a 4-5-ik motorosnak a tempoja már 200km/h környékére esik
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni telószimering ügyben!Egyszer már cseréltem a jobb villában,de megint nyomlya a cuccot!Lehet hogy rossz minőség volt?(Saito)Esetleg ha tudtok valami okosságot légyszi segitsetek!Mi llyent érdemes beletenni stb. Előre is kőszi!

Üdv mindenkinek
Szia Spog


Nézd meg a 760-as beirást!Várunk téged is szeretettel!
Ejjjj.

Mi ez a halál itt? Mindenki motorozik, vagy másnapos?
Jó nektek, Én most szálltam le a Vas-ról, és kénytelen vagyok kocsiba ülni.

Széles utat, csao.
Mindenkinek




A www.motorozz.hu csinálltam egy topicot(volt némi nézeteltérés a Busa topicban).Akinek van kedve,ideje ide bármit beirhat!Amint "rendesen elkezd élni" a topic,a turákat is ott fogom szervezni.Szivesen látunk bárkit!Itt nem lényeg milyen motorod van,az a lényeg milyen embervagy!
Majd el felejtettem a forum neve:jooo barátok foruma!
Mindenkinek




A www.motorozz.hu csinálltam egy topicot(volt némi nézeteltérés a Busa topicban).Akinek van kedve,ideje ide bármit beirhat!Amint "rendesen elkezd élni" a topic,a turákat is ott fogom szervezni.Szivesen látunk bárkit!Itt nem lényeg milyen motorod van,az a lényeg milyen embervagy!
Spog




Elvan nézve!De csak neked,csak most,csak ma!
Jelentem, a kilométereket számláltam, milka1 nagyúr.
Kérek elnézést, az inaktivitásért!

Nem is tudtam, hogy van olyan falu, hogy Gomba. Ajánlom mindenkinek, közel van, makula mentes, és kanyargós az út! De gyanítom ismeritek Ti is, mert tele volt motorossal!

Na jó éccakát.
Figyelem!




Busa forumon Vasárnap tura!
Na mi van?





Mindenki dolgoz,alszik,szerel,stb?
Voice



A meggyözés nem menne a forumon,tul hosszadalmas lenne leirni.Legyen annyi elég,hogy nagyon sokáig ezt tanultam(bár ez nem jelenti azt,hogy értek is hozzá).De a nyitott dob miatt nem fog károsodni a vasad.Már rég beaállt,elkopott motorokkal lenne tele az összes Magyar bonto!Ehelyett egy XX,vagy 1000F elmegy 150-200.000 kilométert,NYITOTT DOBBAL!Ami a bajt csinállja,az a "népszerü"sportszürö!Mert ugye több levegöt enged át,de hogy!?Ugy hogy a gyári légszürö,2-mikron tol szür,a sport 5-mikron tolNa ez káros!A szelep beégés meg a többi humbug.Az igaz hogy nagyobb lessz az átomlési sebesség,de ez nem tesz be a vasnak.Eléggé tulvannak méretezve azek a járgányok ahhoz,hogy a nyitott dobot gond nélkül viseljék.
De nem akarok én senkitse meggyözni,mindenki azt tesz a vassal amit akar.Én simán a véleményemet,illetve a tapasztalatomat(ami azért csak 23-év) irtam le.


Az olajra vissza térve,annak is van lejárati ideje!Ja és a cégek akkor szoktak akciozni,ha valami nam megy(rájuk rohad),vagy tulsokat gyártottak(tévedésböl),vagy közel a lejárat ideje.Mivel szállittással foglalkozom,hidd el láttam már egy-két trükköt,és tudnék mesélni.A konkrét esteröl nincs infom,de gyanus!Voilt egy idö,amikor nem engedtem a családnak,hogy Danon akcios terméket vegyen(akkor azokat szállitottam) és láttam hogy müködik.
Biri01


Innentöl vigyázunk rád,nehogy elvesszél,vagy bajod essék.Ez nagyon jo ár!
Igen, gondoltam, hogy nem a 164 lóerőhöz akarsz rakni 20-at, hanem a hangra mész.

Győzz meg abban, hogy egy full fojtás nélküli kipuff nem árt a motornak!

1literes GN4 2400, ha azt láttad volna, akkor jónak hinnéd?
(nem vagyok honda dealer, vagy GN4 szimpatizáns)

Csak az hogy lehet, külföldön 1000-1500 az ACTevo, 2000 az R4! Ha ennyiért adnák MO-n akkor lehet azt is szar olajnak gondolnánk :)
Szia Mr. Jóéjt