Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

NEEEEEEEEEEEEEM Milka, csak a Busások kemény srácok
Joooooooooooo,hát hülyeség ellen nincs orvosság!Vagy mégis?

melegben?
Sziasztok!
Eleven!

Igy messziröl(távgyogyitás),elég rizikos!Sorolhatnék ezer meg egy hibát,de hallani kéne!Mennyi kilcsi van a motorba,és te miota hajtopd(mennyi kilcsivel vetted)?
Igazság szerint,gyanus a dolog,mármint a mellék zörej,mert az XX,illetve az összes Honda arrol hires,hogy szinte nem is hallod mikor jár.
A hideg indittásnál lehet :öninditto,szelephézag,stb.Szoval egy csomo minden!Márcsak azért is,mert ezeket a vasakat melegre tervezték(üzemi höfok 85-105 fok).Tehát inkább melegben érzik jol magukat!
Szia Milka!
Köszi az infót!Esetleg azt is meg tudnád mondani hogy hidegen miért zakatol egy kicsit?Szerinted ez a hang normális hidegindításnál?
Üdv:eleven
Eleven!

Bár kicsit megkésve reagálok,de mi ugy szoktuk,hogy amikor megszolal.De akkor is csak a feszitöt!Sajna CBR betegség volt 2004-ig,és 5.000-20.000 km között megadta magát.De a Honda orvosolta a hibát,és egy erösebb kivitekt készitett,avval már nincs gond!Amugy cserélni nem kell,ugyan annyit elmegy mint a blokk(kb.200.000 km-et)
Hali!
Esetleg tudná valaki hogy kb hány kilométernél kell cserélni a vezérműláncot és a feszítőgörgőt?Ja és mekkora érvágás!Előre is köszi!
Üdv mindenkinek!
Sziasztok.
Segitsetek eladni egy 2007,06 havi xx-et. Elöre is köszi.Tel:06204889043.
Ébresztő xx-esek!
Szép jo estét!

Szondázni szeretnék(Mister,és én) a társaságot,hogy kit érdekelne a szilveszteri buli Hévizen.Kérnénk aki ugy gondolja hogy velünk,illetve a társasággal szeretné elbucsuztatni ezt az évet,az irja fel magát,hogy elkezdhessünk számolni.

Köszönettel Mister és Milka

1)Mister+Misterné
2)Milka+Milkáné+Kismilka
3)?
Azért ezt értékeljük,mert ezt egy Busás irta!Köszönjük,és szintén tisztelet neked BARÁTOM!
,
TITTELETT MINDEN XX-nek! ,
Minden a képtár.hu-tol függ!
Milka1
Elképzelhető, hogy még a 2008-as szezon előtt megláthatjuk a Hévízen készült képeidet?
Busát esetleg(bár az nem motor),de XX-et biztos nem!
Ennyi pénzért motort lehet venni!
Akit érdekel!

Honda sallesrbecknél,láncgarnitura 1100xx-re (elsölánckerék+hátsolánckerék+lánc) 59.000ft brutto!Természetesen eredeti Honda!
Nekem volt fennt!Ugy szar ahogy van!
Egyenesben 230- felett kuszott a vas,és oldalszél érzékeny lett töle!
A gumi vágását meg felejtsd el,ha kedves az életed!Nemnagyon tudok rosszabbat elképzelni,mint egy guma,ami 200-felett szétrobban!
Helló!

Én nem tudom h árt e de én a gyári méretet használtam biztosan nem véletlenül azt rakták rá.
A vágásról annyit, hogy nagy teljesítményű gépről beszélünk és gáz ha nagy sebességnél történik valami. Én biztosan nem vágatnám meg vagy ha megvágatnám nem raknám rá.

De ez csak az én véleményem. Hidd el szar dolog otthon csücsülni mikor mehetnél mocizni. Főleg ha a "Te" "hibád" miatt vagy otthon.

Üdv.
Szasztok!

Tudom már lerágott téma: 190-es gumma, vélemények, árt -nem árt? Egy számomra ismeretlen sráctól kaptam, Bridgestone, alig használt bár a közepét 1-2 ezres múlva lehet vágni (erről is véleményeteket várom)! Ami a lényeg: ingyé vót! Hát nem kurva jó motorosnak lenni?!
Na halló!
Szisztok.
Eladó egy Honda Cbr 1100 XX ,2007,06,06-os forgalombahelyezésü, 5000 km-rel. Érdeklödni: 06204889043 vagy Plajos@kallonet.hu email cimen.
Lopótököt-kígyóubival?Milyen szakács vagy te?Semmi íz érzéked!
Se méretben,sem ízben sem szinben sem sehogy sem passzol!
Hiányoztál ezeken az órákon?
Ja-ja.
Azóta is sírok mikor eszembejut! Pedig olyan szép lett volna!
Na majd kitalálok valami mást!
hayabusa69!
Lopótököt akart rátenni,kígyóuborkával,de szerencsére lebeszéltük róla,mert megmondtuk,hogy ekkora tételt úgy sem hozol ki!
Cevacctok!
elfogultság=5pont!
Spog!
Cépp!Gratula!