Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csao.

Nem, dehogy! Egyrészt nem tetszet, másrészt, meg itt a tél! Szétszedem atomjaira, és egy kis szépítésen fog átesni. Abba pedig az a matrica nem fér bele! Max, majd felrakom az új dombor CBR logot.
Persze csak ha tudok szerezni okosba, mert 8-ért kicsit soknak tartom!
A lámpára mindenképp rábeszélnélek, sztem nadon szép!
Hát persze hogy szép,hisz XX!Már csak akkor lenne tökéletes,ha kék volna!De igyis szép!
Szupi a vasad!De hun vannak a matricák?
Csak nem titkolod,milyen PARIPÁVAL vagánykodsz?!
Naon szép!
Hol vannak?
Itt csak azok vannak!Illetve itt vannak csak motorok!
Hát szebb háttér járna egy XX-nek!
A háttért kéretik nem nézni! Raktárban készült!
hello itt vannak motorok?
Örülök, hogy segíthettem!
Ha majd meglesz képet rakhatnál fel csak hogy álmodozzhassak a jövőről!
Köszi URAM,MAISTEAR-em az infót.Megtaláltam amit kerestem!
Szia.

Én vettem most egy nagyon korrekt sráctól, és imádom! Nagyon szép! Dobom a számot, ha kell rakok képet!

Teller: 0630-3458745 0670-3204687
Valamelyik már nem él, de gondoltam hátha! Sok sikert!
Szia!

Itt találsz, gondolom emailen lehet rendelni+árat tudakolni. http://tutilampa.extra.hu/inde...

Sok sikert!
Szeva MINDENKI!
Segítséget kérnék:szeretnék fehér index-búrás tükröket az XX-re.
Hol találok ilyet,illetve hol lehet csináltatni,ha nincs gyári?
köszi babai fix-x
Sziasztok.

Jelentem, kipróbáltam a gummát ilyen hidegben is. Nagyon jól szerepelt! Maradt 2mm a guma oldalán, de az inkább nekem tudható be, mert azért bennem volt, hogy rohadt hideg az aszfalt, meg ilyes.
Nem szívesen dobnám el a kicsit! Na, csak gondoltam leírom. Hátha.........
Legyetek jók, és okosan!
Szia!

Milkának teljesen igaza van! Rosszat nem tudunk mondani az XX-ről!
Ami a magasságodat illeti, ha jól gondolom akkor 203cm vagy és nem 232 vagy 2032
Azzal számolno kell hogy a lábadat kppra be kell hajlítanod , és a cipőmérettől függően elérhet a cipő csizma orra a kanyarokban. Ezt onnan tudom, hogy nekem is leért a magam 205 cmjével.
De nagyon kényelmes nyomatékos jól kezelhető a gép. Szerintem nem csinálsz vele rossz vételt és csak pozitiv csalódás érhet.
Ha még esetelg van valami és tudok segíteni akkor szívesen.
Hosszukás!

Ebben a topicban negativ élményt kérdezni!?Egyébként az xx-nek egyik nagy elönye,hogy magas(hosszu) embereknek jo,söt igazán azoknak valo!170-centi alatt,szoktak panaszkodni,hogy alapbol hasalni kell rajta.Én 187 centi vagyok,és nekem hibátlan!De nézz szét ismerös körbe,hátha van valakinek,és kiprobálod.Nem fogsz csalodni,max. pozitivan!
Sziasztok :-)

Egy olyan kérdésem lenn hogy érdekelne engem egy 1100 xx de van egy olyan problemám hogy nekem van egy suzuki dl 650 es túraendúró 2006 májusi és én vagy eladnám vagy elcserélném.
Ha tudnátok ebben nekem segíteni azt megköszönném vagy legalább valami tippet:-)
A másik nem ültem méh xx en és én egy elég magas ember vagyok 2032 cm szerintetek érdemes belevágnom? csak nem lesz kényelmetlen jah és ha valakinek van negatív véleménye illetve pozitív is a mocirol azt megköszönöm:-)

Üdvözlettel : Hosszúkás
keresem azt az illetőt, aki vasárnap délután 17 óra előtt gyöngyöshalászon a balesetem helyszínén ott volt és nyugtató szavakkal látott el! Elmondása szerint és amire emlékszek honda cbr-je van NAGY nem kicsi és látta hogy mi történt! Nagy szükségem lenne rá!
keresem azt az illetőt, aki vasárnap délután 17 óra előtt gyöngyöshalászon a balesetem helyszínén ott volt és nyugtató szavakkal látott el! Elmondása szerint és amire emlékszek honda cbr-je van NAGY nem kicsi és látta hogy mi történt! Nagy szükségem lenne rá!
Süti!
Jeeeeeeeeeeeee
Terméstesen beférsz.Beszélek Misterrel,illetve nem kell mert már olvasta.Elvan sikálva!
Egyet kérek cserébe(mivel még nem ismerjük egmást),ha jelentkezel,gyere is el!Mi idöt,fáradságot,energiát,stb(az anyagiakat direkt nem irtam a felsorolásba),nem sajnálva szervezünk gurulásokat,összejöveteleket.
Ja motorozz.hu-n nem lálak!Gyere irogass,ismerkedj.A képtáramba:www.kep.tar.hu/milkamu leskelödhetsz,merre jártunk az idén.
Spog!
Klónozod magad ?Duplán jössz le?
Írjalak duplán?
Tittelett!
Felírjalak Hubi?