Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi.

Én holnap úgyis megyek Takoberthez. Majd megkérdem, és mondom az infót!


Szombaton ha sokan mentek..........gyertek már a Jászberényin, és ne a keresztúrin.......odáig nem látok.......
Vioce



Nem zongora,hangvilla drága Voice mester!Egyébként én vallom,hogy a "hangvilla" vetélytársa a Hondának!Volt mind kettö,és nehéz döntés lenne,ha választani kéne.
Euroringet megbeszélhetjük,de idöjárás fügvénye!Asszem reggel 9.00-kor kezdödik.
ha motorozni akarsz szombat de.bár szerintem nem lessz olyan idő akkor is úgy kell hogy kb 14 óra körül a környékemen legyünk.
http://www.euroring.hu/

Milka mester tud majd többet mondani, én még nem ismerem, csak Ő hallotta, hogy nyílt nap lesz (zongora), és más is felmehet a pályára.

Képzeljétek kérdeztem a kaposvári honda dealertől, hogy olaj+láncspré van-é.

Nincs, nem tartanak, mert a nem engedi főnök (balatonföldvári márkakereskedés).

Adamh talán emlékszik, mikor beszéltünk az olajokról.
Ők inkább a saját hordós motult nyomatják, gondolom 10X akkora haszonnal mint a GN4 olajon van :)

Nincs valakinek közelében egy Honda márkakereskedés? Jó lenne tudni mekkora az a spré, meg milyen. Ha jó akkor 5800-ért vásárolnék 2-3 olajcserényi GN4-et.
szerintem szar idő lessz de találkozhatunk már de is hol van az eu ring?
Szia!

Igen eddig áll a program (remélem nem lesz szar idő).
De akkor Euroringen találkoznánk, és úgy hozzátok bulira?
voice! láttad a forumot? szombaton lessz a buli du.milka azt mondta hogy az is jó ha hozzá mész mert odatalálsz (elvileg) és együtt jöttök át hozzám.de bármit megbeszélhetünk csak azt nem hogy nem jöttök.irjááá vazzzeee! spognak! köszi a cimet!
Sziasztok.
Winchy.
Köszi az infót még 1 szer, utána nézek a dolognak, amint kicsit jobb az idő!
Az adatlapra most ráírom a számom, gyorsan.......

És közkívánatra, a megmentőm.
0630 951 0644 Horváth László

Csömörön van a hely amúgy!

Csao.
Voice




Azt hittem meggyözö voltam Pécsen.Vagy a H-ringen.
Szia Voice!

Kérdésed jogos, őszintén megmondom csak pozitív dolgokat hallok a gumiról, pl Milka is nagyon dícséri és más xx-es kollégák motorján is ott díszeleg. Nagyon szép profilmélységgel rendelkezik. Tapadása..... ? Számomra is még kérdőjel, de élettartamban tud én azt mondom 13 000 km-t.
Azért akarom eladni az egyiket, mert nekem hirtelen kettő lett.

akkor beszéljünk a részletekről?

üdv
Gábor
Jelentkezem!

Mennyivel rosszabb, keményebb mint a Sport Attack?
Most Bridgestone BT002 Racing van rajta, azaz inkább volt, mert elég gyorsan elkopott.

Gyári gumi BT57-es 10.000 futott, de a végén már életveszélyes volt úgy csúszkált. Elején nem volt rossz, vagy csak még nem használtam ki a motort :)
Szia Spog!

Nekem van egy vadi új XX-re való túra plexi GIVI füst szinű.
Hivj vagy irj ha érdekell.Viszont a bontos (jó tag) elérhetöségét ,közkivánatra kiirhatnád.
Köszi

Anno valamikor csináltattam bukógombát XX-re. Voltam olyan bátor meg furtam a müa oldalt
szépen sikerűlt.Össze raktam írtóRONDA volt! Nem all jól azXX-en.Levettem jó messzire eldobtam,
elmentem a müa hegesztöshöz,fényezöhöz és kihullot a zsebemböl 40ft összesen.
Ebböl mia tanulság?
Kőszi csőváz.
Sziasztok!

Van egy ContiRoad Attack 180/55 R17 gumim pluszban, érdekel valakit? 32000 Ft ért vettem, original.

Üdv
Gábor
Akos696



Örülök hogy igy döntöttél!Nem fogod megbánni!Sok sikert a vashoz,és kéz és lábtörést!
Hello!

Köszönöm mindenkinek a gyors és kimerítő választ! Meg vagyok győzve (nem kellett sok ;) ), most már csak az anyagi dolgokat kell összekaparni, meg a családot lenyugtatni (pár éve nincs saját motorom, de azért karbantartom magam motorozásügyileg).

Nos nagyon remélem, hogy közétek tartozhatok a közeljövőben, ezért bemutatkozonék:

Czibolya Ákos vagyok, Pécsett élek.
25 vagyok, területi képviselőként melózom.
Gyakorlatilag azóta motorozom, amióta az eszemet tudom, még a lábam sem ért le róla de már Simóztam. Sokáig mindenhova motoron jártam, majd kicsit elvarázsolva eladtam a mocit és beinvesztáltam egy autóba. Egy ideig elvoltam vele, de már régóta érzem, hogy a mocit nem lehet csak úgy letenni, családom legnagyobb bánatára. A kedvesem is mocizik egy Burgman 400-al jár (unk) jelenleg, illetve a nagyon jószívű barátoknak köszönhetően komolyabb gépekkel is mocizok néha (BUSA), de már nagyon szeretnék ismét sajátot, és ez lenne az XX! Már egy ideje olvasgatom a fórumot, de eddig még nem volt annyira aktuális. Nos nagyon remélem, hogy meg tudom venni az álmom!

üdv mindenkinek:
Ákos
hello spog. az jó hogy ajánlod a tagot de nem irtad ki az hátha kell nekünk is valamikor sose lehet tudni ha beirod azt megköszönjük KÖSZI.
Hella.

Szerintem is vedd meg, és vigyázz a sztenderre! És persze magadra is.
Örömhír. 2 bontóst kelltettem fel csak, és már van is kuplungom. 5000 Ft-ot kért, adtam 6-ot, hogy köszi, és visszaadta a visszajárót. Nagyon tudom ajánlani a formát, fél 10-kor fogadott!
Nagyon rendes forma, és tele van XX-ekkel, ami nála nincs, az nincs!

És plexi is van, dögivel!
Nyugodtan zárom a napot..............

Jók legyetek, széles utat.
Szia!

Nekem is 1 karbis gépem van, 98-as és nyugodtan mondhatom HIBÁTLAN!
Ha mindaz amit leirtál ugy van (gumi motor, stb...) akkor nyugodtan vedd meg!
Ha bizonytalan vagy a sérülésmentességében vetesd le az egyik oldalidomot, ha a tulaj gondolkodás nélkül leveszi akkor biztosan nem volt törve. (én mikor vettem megkérdeztem le lehet e venni, és az volt a visszakérdés hogy: melyiket szeretném látni (és le is vette a tulaj))

Legyen hozzá szerencséd! (vétel+ha meg van akkor is)

Maistear
Akos696



Elösször is,isten hozott a vakok,és gyengénlátok csapatában.A motort ha ugy látod jonak(ár/évjárat/állapot),nyugodtan vedd meg!Az XX-nek 60.000km az semmi,épp bevan járatva.
Tavaly a második osztrák turán,Mariacell környékén össze akadtam osztrák XX-esekkel.Az egyik egy "régi" karbis volt,97-es évjáratu.Beszélgettünk,nézegettem a külömbségeket,és látom hogy az orában 47.000km van.Kérdeztem hogy viselkedik "ennyi" kilométer után(az enyémbe csak 18.000 volt).Erre a srác egy egyest huzott a 47.000 elé.Vagyis 147.000 volt a vasba.És állitotta hogy nem volt még megbontva(a kötelezö szervizeken kivül).Ja és még valami,a szerelöm(honda sallerbecknél dolgozik),mesélt egy CBR-1000-F-röl,amit 238.000km-nlm nyitottak meg elösször,és akkoris kuplungozás miatt!Na ezek után eldöntheted veszel e XX-et!
Nekem pont ilyen XXem van és csak ajánlani tudom. 60e km egyáltalán nem sok ebben a motorban, bőven elmegy még egyszer ennyit különösebb gond nélkül.
Szerintem a 97-98as karbis jobb mint az injektorosok. Erősebb is, és az erejét is jobban adja le. Kicsit többet eszik, de nekem Dynojettel sem eszik többet 7 liternél 100km-en, és nem óvatoskodok a gázzal. Mentem az új XXel is (2006) de gyenge volt, nem tetszett. Sokkal nyomatékszegényebb mint az enyém. Bátran megveheted a gépet, főleg ha nem volt gyilkolva.
Én ugyan nem XX-es vagyok, de ha csak túráztak vele akkor nyugodtan megveheted. Az XX híresen megbízható.
Sziasztok!

Szeretnék venni egy XX-et régóta ez a kedvenc gépem és egy hayabusa hosszabb tesztje után döntöttem a hasonló teljesítményü de elérhetőbb árú xx melett. Nos a kiszemeltem gyönyörű állapotú, törésmentes 2. gazditól, aki már rég kinőtt a duhajkodásból és csak túrázásra használja (úgy mint az első tulaj). Ebből kifolyólag a km nem kevés (közel 60e), de állítólag tökéletes műszaki állapotban van a blokk+új gumik,fékbetétek, olaj). A kérdésem az lenne, hogy merjem-e megvenni ennyi km-rel, illetve mire érdemes odafigyelni? Ez egy 97 es évjáratm karbis és igen jó áron lenne.

üdv
Ákos
Persze-persze, d így kell megtörnöm!
Holnapra kell szereznem egy kuplung kart mert mennék túrázni, megyek felkeltem a bontósokat!


És ez nem poén!
De sima Cbr-hez gyorsabb lenne......
Milka1?
Létezik, egy csomó féle-fajta!
Már Én is tom, hogy kellet volna!
Szerinted nem ugyan olyan a kuplung kar mint a többi CBR-en?

És ja, eldölt!