Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Xchris



Igen létezik,de furni kell hozzá az oldal idomot!
Spog



Nem tudom mi történt,de a leirt károkbol itélve,ez bárkivel megtörténhet!Ezért ne "pancserold" le magad!Ma te,holnap én.Ez igy van rendjén.Külömbenm is csak két féle motoros létezik,aki már esett,és aki még nem!Örülj hogy"csak" ennyi baja lett!
Spoq eldölt, a vas?
még a régi yamahámat, egyszer a bátyám eldöltötte, álló helyzetben! Majdnem sírtam

Valaki tudna abban segíteni, hogy létezik XX-re bukógomba?
Spog



638-as hozzászolás!Ott figyel a plekod!Ennél olcsobb,jobb nem lessz.
Sziasztok.
Ma igazi, béna pancser állat voltam!
Kellene egy kis seggítség. Túra plexi kéne a vasra, valami olcsóbbik. És azt szeretném kérdezni, hogy az XX-re ugyan olyan kuplung kar kell mint a többi cbr-hez? Csak mert arra is szükségem lenne!

Előre is kössze nektek.

Az új nevem, Kezdő, Pancser Állat!
Milka.............
megvan csak addig kerestem találtam 66000,62000 végül 57000 jutottam a párhoz a hátso nagyon husos 7mm de az elsö elég gyenge 4mm ezért kopik az elsö olyan hamar el
Nagyon szépen köszi! Jah sorban állás 2és fél óra hosszát álltam sorba! alig voltam agresszív utána meg 5 perc alatt elintéztem de majd megpróbálom ezt akkor.
Oszi01




Itt egy szám,hivatkozz Milkára.06-30-900-9368.Beszéltem vele sima ügy!Ö szinte mindent áttol a vizsgán.
De siess a hivással,mert mostanában sorban állás van(mint tudod).
Sok sikert!
Bementem mondta ott egy vizsgáztató h fekete indexbúrával meg a kék lámpjával nem engedi át!Kérnék én kölcsön de nincs nagyon ilyen ismerősöm akinek ilyen fajin paripája van!
Oszi01



Mért nem engedik át?Rosszhejre vitted!De ne vegyél,inkább kérj kölcsön!
Hali!

Szeretnék venni egy pár első indexet a vasra mert így nem engedik át a viszgán ,ha lenne valakinek eladó vagy tud valami jó helyet akkor szóljatok már!Előre is köszi
XXMan





Ez jo,mármint a kép.Csak a rahedli alkatrészt hiányolom,ami a Busához(köztudott) hogy kell!Kerékagycsapágy(ebböl több is),meg fötengely,ja és marhasok olaj!
hali! maradjatok má gyerekek a busára már guma se kell
Szia Winchy!
Ugyan úgy látjuk a dolgot,pusztán más véleményére is kíváncsi voltam.
Mondom nekem több mint 14000-e km van hátul benne,+ 2 mm a jelzés felett.

Szerintem ennél sokkal többet senki sem várhat.
+ még esőben is jó.
Úgy, hogy marad ez és kész.
Mellesleg elől is ez van és igy nagyon patent.
Tényleg én is csak ajánlani tudom mindenkinek.
Sziasztok!

Szia XX-Ati. Tudom hogy nem ugy gondoltad. De két kűlömbözö mocin voltak a gumik,nem tudom
de tuti hogy az XX hamar meg enné a sport gumát. Én tapadásra nem vettem észre külömbséget de
a sport guminak kisebb a barázdálya.Ugy hogy legyen bár milyen mocim én maradok a CONTINÁL.

csöváz
Szia Xchris



Szerintem a "gyári guma" szart se ér(én csak bakelitnek hivom,nem guminak).De ez is attol függ,mire használod a vasat.Én szoktam pályázni,és oda guma kell!Söt közuton is ha rendesen szerpentinezel(és döntögetsz is).Nálam a Continental road-attac jött be.Kivül puha,középen kemény(két komponensünek is hivják).Ez árban elérhetö(32.500Ft a hátso),és elmegy 13-15 ezret.Az igazi nálam a D-208,de 4.200-nál le kellett dobni(és 58.000Ft-ért jutottam a hátsohoz),mert elkopott.Ez nem valami költség hatékony,viszont mindenhol,mindig,100%-osan tapad.Csak én nem tehetem meg,hogy havonta vegyek gumit.
Ha kicsit kéménynek érzed, akkor jó, mert valóban az. Én most 16 e-nél járok de már nem sok fér bele. Amíg hideg, addig nagyon vigyázni kell, mert csúszik. Tavaly Horvátoszágban az autópálya kanyarjain sikerült az addigi kockát fél 6 szöggé köszörülni. Ott lekopott. Amúgy a sebességet bírja, ne aggódj. Célszerü legalább elöre egy kicsit tapadósabbat felrakni, de ezzel is lehet menni. Szerintem.
Hali mindenkinek!

Olvasgatom, itt a gumi infokat, és lenne, egy pár kérdésem.
Az én motorom ugye most 2 hetes. Gyárilag valami dunlop sportmax touring gumik vannak.
Kicsit keménynek érzem őket. Mi lehet, a sebességindexe? Mennyit mehet végre a motorom óra szerint.
A leírása 280 körülit ír. Jók ezek a gyárigumik szerintetek?
A Konti tapőad mint állat!



Nem mint állat,hanem mint két állat!Bár tegnap az ömlö esöben,néha el-el indult a segge(de én még élveztem is)!
Szia Winchi!
Én is így gondolom a gumiválasztást,de azért kíváncsi voltam más véleményére is.
Szevasztok!

Szia XX-Ati mivel neked is XX-ed van arra csak a turát ajánlanám ContiRoadAttack-ot.
Az XX- emen én is ezt használtam,szerintem jó.
Elötte volt egy SV mocim azon volt sport ContiSportAttack.
A sport egyértelműen,használattol függöen hamarabb elkopot mert puháb a keverék.

A citadellás gurulást én az ablakból néztem.Rá 5perc múlva jött az égi áldás.
Májusi essö aranyat ér!
csöváz
Üdv Voice_!
Ezt a szervizakciós valamit én egy levélben kaptam meg az értesítést.A Honda Hungary küldte ki.Pontos címük:Honda Hungary Kft 2040 Budaörs Törökbálinti utca 25/b.
A lényeg ami volt a levélben:4 literes eredeti Honda Motorolaj-ez volt ugye a GN 4- vásárlásakor a 4 literes olaj 5723 Ft és minden 4 liter vásárlása esetén kapsz egy assezm ahogy neztem a képen 3 vagy 4 decis Honda láncsrayt kapsz ajándékba.
Én szerintem ezt meg fogom lépni, hogy veszek mert igaz, hogy most volt a vas 12 000esen de úgyis eljön a 18 000 meg a 24 000 egyszer és megveszem ennyiért az olajat de 6000 nél kidobom majd.De szerintem bevásárolok belőle min 8 litert veszek az is lesz olyan 11 000Ft körül kapok hozzá 2 flakon lánc spray t is jó lesz így és akkor megvan az olajam a 18 000es meg a 24 000es szervizre már.Inkább kidobom 6000ként az olajat ha ennyiért ugyis hozzá tudok jutni.Nem drágább mintha 12 ezrenként(ahogy ugye a könyv írja)cserélik ki és 13000 Ft az a hordós shell amit beleraknak 4 litert.Szerintem nem járok rossszul meg te sem voice_hogyha kihasználod ezt azakciót.
További akciókról is írtak.Ez pedig az, hogy minden eredeti gyári Honda szervizalkatrész árából 10 % kedvezmény van

A lényeg az, hogy ez az egész április 23tól tart most május 25ig és vége.Ez a lényeg.De én tuti ki fogom használni
Üdv
Z3





Szerintem az csak én lehettem!Viszont öt éve uj a kesztyüm!
Huhh az szuper ár!
Hol van ez, vagy minden szervíznél aktuális?

Én nem vettem észre semmi hibát az olajjal, most elöző hétvégén volt a motor 1 éves, 17000 van benne. Szervízben mindig mikor leengedték ugyanolyan színe volt mind az újnak.

Szerintem ha ilyen olcsón hozzájutsz ne sajnáld 6000-nél ledobni.

Bár ennyit az xx egy tescós carex olajjal is gond nélkül elmenne, úgy hogy 1x se cseréled le. Majd 100.000-nél kiderül, hogy jól választottam-é.
Én is lestelek benneteket gyalogosan láttam milkát xx-mant meg vagy 8-10 mocit akkikkel gurulni szoktam