Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Voice!

kedden cserélték az olajat GN4-re és 400 ml-es a spray...
Pesten cserélték.

Üdv
Szia Voice!

Én tegnap voltam a Maxx Powerben ott a GN4 10W40 olaj 3,785liter 4769ft.
A HP láncspray pedig 371g 2145ft.
És még sok akcios dolog.
AAAAJJJ!

Állítom, hogy ezt ők találták ki, nehogymár olyan jó legyen nekünk!
Ha minden kötél szakad, akkor a importörtől kell olajat venni?!

Most mérges vagyok, a somogy megyei honda kereskedőknél ALIG ALIG lehet GN4-et vásárolni, (ajándék láncspréről ne is beszéljünk) legszívesebben elküldenének a picsba, hogy nem az ő olajukat veszem!

Tipikus MO, kevés pénzből élünk, de annál többet próbálnak lehúzni rólunk, ezért vásárolok kintről pl olajat másba is!
huuu gyönyörű motor! Nagyon szépre meg lehet csinálni őket!

1ik barátomnak is ilyen van, irigylem is!
Sziasztok!

Igen, szerintem is nagyon jó motorok, ha nekem lesz sok pénzem veszek az xx mellé egy R1et, burítós motornak :)

Megkérdeztem a számon, E-ringre yamahások mehenek be ingyen, mások mintha sima napon lenne, fizetni kell. De még így is megnézném!

Érdemes dobot tenni az XX-re? Tudom gyönyörű hangja lesz, de elképzelni nem tudom, hogy élettartamban tudja sportdobbal ugyanazt! Valahol neten láttam egy gyári dobot szétszedve, profi kamrák, hangtompító gyapot, miegymás kiszámolva, megtervezve.

Sportdobot meg csak ráteszik, hangra behangolják, azt csókolom. Tudom, ez nem 2ütem, de ha semmi nem áll gázok újába szelepek eléghetnek, magasabb hőmérsékletet viselnek el, öblítés jobb lesz, de teljesítmény nem feltétlen, meg XX az lamda szondás, azt is megbolondítja!

Egy másik kaposvári srácnak tettek fel triovál Bódis dobokat, 1tized másodpercel sem lett jobb gyorsulásin. Hangja szép, de borzasztó ronda :)

Ha nagyon szeretnétek dobokat, akkor mért nem egy komplett rendszert?
Tudok egy Yoshi 4in1, leömlők is sokkal vastagabbak!
Kössze.

Rosszul látod.
Tom mi az a palást, de eddig csak rozsdamentes, titánium, és karbonrol tudtam.
De mindig tanul az ember. Feltétlen rakjál fel képet ha megvan a cső, kiváncsi vagyok rá, nagyon.
Ha jól jól látom, akkor a te mocidon lévó dob, az sima saválló mint az 1-es képen van.
A palást 2-es kép, az a bevonat a dob körül, amiböl van az emberemnek, vagy 10 féle
Csao.
Milyen az a "különleges" palást?
Raptor, a Király!
Az enyémre is készen lessz jövő hét szerdára.
Nekem, a 2 db dob, plussz az összekötők, különleges palástal, ami feláras, úgy jött ki 102.000-re
oké majd megnézem köszi.
XXman!
Ez már újabb,szebb mint az enyém,rengeteg színben,foma:kerek,ovál,triovál.
Sima ,barázdált.
Érdemes megnézni őket!
Szerintem ragyogóan dolgozik a srác,+olyan hangot hangol amilyet akarsz.
Én kb 3 éve tömettem át az enyémet azóta nen változott a hangja!
oké majd végighalgatom mindenkiét aztán zsürizek. jó mélyen szoljon az a lényeg!
Szia xxman!
Hallgasd-meg az én Raptoromat,utánna gondolkozz!
A 2db kb 90000 ft.
HÁT te meg hol itt hol ott na jó spongyát rá. mennyi az a dob ? megaztán látni is kéne nekem olyan jó mély dögös hang kéne.
XXMan



Ha szép és johangu dobot akarsz,akkor vegyél MARTIN dobot.Árban elérhetö,gyönyörü a megunkálása,igényes,és gyönyörüen szol!
Oké zsoké 3.
Az nagy táv.
Kb, Én is annyira lakom!
Tuti ami tuti, legyen 3-óra, addigra biztos odaérek.
Nekem tök mindegy kb 1 km-re lakom és egész nap itthon mekegek ugyhogy mindegy.
Csao.

Igazából, nekem mind1. Délelött kicsit melózok, ha elhúzódik, akkor is 2 után ráérek, akármeddig.
Mond meg Te, mikor mész, és akkor odagurulok!
Üdv mindenkinek!

Megkérdeztem, a szegedi honda szalonban, az olaj vs láncspray kérdést!
Azt a választ kaptam, hogy jelenleg nincs, mert a honda hungary beharangozta, az akciót, de spray-t elfelejtett küldeni, így pillanatnyi készlethiány miatt nem műkxik a dolog, viszont a spray csak úgy jár, ha az olajcserét ott csináltatod meg, aranyáron! Igy is megéri?
Amúgy, az olajat kifizeted, megkapod, de a spray nem jár!
Szegeden legalábbis így van.
Nekem jövő héten kell mennem olajcserére, mert addig remélhetőleg beleteszem, az első 1000km-ert.
Már van benne 227
Szia spog! láton a vasadon jó csövek vannak nekem is kéne valami hasonló holnap én is megyek taki bá-hoz meghalgatnám milyen a hangja . mikor mész?
Üdv Voice_

Még csak annyi hogy én úgyis elmegyek egy héten belül és veszek olajat akciós áron és ha veszek és megkapom hozzá a sprayt is akkor majd megírom neked hogy mekkora hány decis meg ilyenek

Üdv
Üdv Voice_!

Na csak annyi hogy ugye írták, hogy 4 liter eredeti honda gn4 vásárlásakor kapsz ajándékba egy lánc sparyt is.Most hogy így visszaemlékszem 5723 Ft volt a 4 liter gn 4 és az volt írva ezen a kis papíron még, hogy amit ajándékba adnak hozzá sprayt az is honda lánc spray de semmi többb szal hogy mekkora meg ilyenek semmi.De végülis nekem mind1 mert 4 liter olajért nem sok a 5800 Ft meg ha kapok egy sprayt is akkor jo lesz így.

Énis így csinálom fogok venni 2-3 olajcserényi gn4et.Ahogy te is mondtad hogy vennél.Annyi a lényeg hogy nekem a közelemben van a Honda Hungary akitől kaptam a levelet.

Ők Budaörsön a Törökbálinti úton vannak nekem az 20 perc max innen ahol lakom.Én felcsúti vagyok bicskétől nem messze.Én tuti elmegyek és veszek olajat.Május 25ig van az akció úgy néztem ugyh sztem énis bevásárolok.

Vissszatérve a kérdésedre nekem van a közelemben a Honda Hungary ahonnan kaptam a levelet
Na csak ennyi

Üdv mindenkinek