Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a TZRnek meg ázott-papír-tigris
csá! az csak a milka lehetett,pillanatnyilag fedőneve ÁZOTT VERÉB
valaki volt kinn a citadellán kék XXszel?kesztyű nélkül...
Nekem, még nem volt Raptor dobom, úgyhogy a minőségét nem ismerem!
A kidolgozása/kinézete vetekszik viszont bármelyik komoly gyártóéval
Az emeber örök garanciát vállal rá, a gyapotra ami benne van, meg 3 évet, nekem, ez elég
Itt Szegeden beszéltem olyanokkal, akiknek 5 éve van fent raptor, és még nem kellet hozzányúlni.
Biztos nem egy yoshimura, de ár-érték arányban kiválló szerintem.......
Hol találkoztok a Citán?
Szia Winchy!
Mit éreztél különbséget a sport és a másik között?
Azért kérdem mert nekem a sima van s lassan érik a csere,több mint 14000Km van benne+ 2mm van a
kopásjelző fölött! És ez a hátsóóóóóóóóóóó!
Szóval mi lehet a különbség , mert árban kb 2-3 e FT.
Szevasztok.

Kőszi hogy a plexit be irtad Milka.
Gumi ügyben; én 2 hon ezelött vettem a III-ker Bécsi u CONTINENTAL 1pár 52e ft.
Akkor mondta a tul hogy van raktáron és már csak ezt forgalmazza.
Persze mert hogy JÓ! Nekem be jött.Használtam belölle már a sport ill a turát is.
csöváz
Jo reggelt




XX Ati képeit folyamatosan töltöm,ma megy a második adag(174 kép).Lehet csemegézni!Nagyon jok!
végignéztem Ati képeit k...jok csak valami sv1000-es röl annyi kép van
mindegy szép motor
jaja

nagyon felszöktek az árak késön kapcsoltam 62000 volt a legolcsobb azt rátaláltam a WWW.gumihaz.hu ra meg is rendeltem
Biri


Nem mondom hogy nem dolgozok vele,mert nem lenne igaz!Sokszor hajnalig fennt vagyok.De a csapatért,és XxAti-ért szivesen csinálom.Föleg ha ezzel örömet szerzek másoknak!Külömben Ati is hajnalig vagdosott,és ez némi-nemü örömmel tölt el!
Gumi árakat láttad?
Milka

iszonyu hálás feladat jutott ezzel a képtöltögetéssel neked
Mindenki



Winchy barátunkkal ma beszéltem telefonon(ö hivott) kezd felépülni "romjaibol".Közölte hogy Xx-e totálkáros.Viszont megrendelt egy GIVI turaplekot(25.000Ft) a vashoz(akkor még müködött),és jo lenne ha átvenné valaki töle,mert egy ideig nemhogy plekot nem tesz fel a vasra,de még nincs is hova.Tehát ha valakinek kell,keresse meg!
Meastear




Utvonal válltozo,de nagyfaluba körbe(kb 1-orát),majd nagyfalu,és 40kilométeres vonzáskörzetében valahova(Szentendre,Velence,stb.)Indulás 17.00-kor.De érkezni szoktunk 16.00-kor(indulásig dumcsi,nézelödés).
Na látod, igy már értem. Ezt nem tudtam!
Még az is lehet, hogy én is odaérek.
Ha jó idő lesz mikor indultok?
Merre szoktak vonulni?
Mindenki




XX Ati képei megjöttek,folyamatosan töltöm fel(kb.200 kép).Ha valakit az összes(600-kép) érdekel,kérésre átmásolom cd-re,vagy dvd-re
http://www.kep.tar.hu/milkamu
Bocsi"kicsi"




Minden honap elsö szombatja,17.00-kor indul a felvonulás a Citadellárol!
Milka!

Szerinted ha tudnám kérdezném? Nálad ez nekem még nem kiszámitható.
Meastear


Szerinted?
Hy.

Mikor gondoltad? délelőtt vagy délután?
Egy ici-pici kérdés!




Vagy felhivás keringöre,ahogy tetszik.
Holnap honap elsö szombatja van.Ha jo idö lessz(nem esik),kilátogatunk a Citadellára?
WRM



Izlések,és pofonok külömbözöek.Azaz nem vagyunk egyformák,és ez a jo!A lényeg hogy mind motorosok vagyunk,és összetartunk,kedvelljük egymást:Erre a legjobb bizonyitték,ez,és a Hayabusa forum.Hihetetlen jo csapat kovácsolodott össze a két forumrol.
Üdv voice_!
Még a múltkor beszéltünk az olajakról meg, hogy te is milyen olajat használtál vagy használsz.Nem tudom milyen de gondoltam megkérdezlek mert mondtad, hogy a Honda GN 4et használod.Neked azon kívül, hogy nem tetszett nekik hogy az ottani hordóst olajat vetted amin van nekik literenkénti 1000 vagy 1500 ft hasznuk ahogy te is mondtad mondtak valamit erről az olajról?Jó olaj szerinted mert most van szertvizakció a Hondánál aztaán 4 liter GN 4 5723 Ft meg adnak hozzá ajándékba egy láncsprayt.Csak ezért írtam neked hogy te meg vagy e elégedve az olajjal gondolomn a vas is megvan velke elégedve meg, hogy mondak e róla valamit a szervizben?Szerinteük milyen stb.
De gondolom azért a pénzért ár érték arányban bizots jó.
Üdv :Ádám
Szia

adataim között van telszám
Sziasztok, szia Milka1,

köszi a kedves üdvözlő szavakat! A Louis-hoz még csak annyit, hogy nem sok mindent szoktunk ott vásárolni, mert gyakran járunk Ausztriában, Németországban, ahol tényleg jól átnézzük a lehetőségeket és ennek fényében szoktunk később itthon rendelni. Volt már olyan, hogy nem azt hozatták meg amit szerettünk volna, szó nélkül kicserélték - igaz ez + 1 hétbe telt. Meg aztán a 600-asomhoz kellett 1 rugós teleszkóp himbapár (cserére), hogy lejjebb lehessen engedni a gép magasságát 4 cm-vel, ez az egész 110 EUR-ba került, és itthon nem tudtam beszerezeni - mert nincs - ezért meg nem lett volna érdemes kiautózni, vagy motorozni még Bécsbe sem. Nem akarok okoskodni, csak azt szerettem volna mondani, hogy vannak olyan helyzetek, amikor esetleg akár megéri, sőt jól járhatunk. ... témát befejeztem... Csaj a Motoron