Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok!

Olvasván a hozzászolásokat;
hayabusa69 igazuk van, őreg a SHOEI sisakod, de álltalában én is nehezen vállok meg dolgoktol.
Szentendrei út csiki-bege 2.em ott kapsz talán plexit a sisakodhoz.
Kipuf-dörrentő a RAPTORT én nem szeretem a hangja jó de a minősége.....
Viszont a MARTIN az nem rossz. Ahogy Milka mondá.
Na csőváz jó mocizást,széles útat.
Sziasztok.
Ha Én is belebeszélhetek, ne öld bele a lóvéd, pénzkidobás.

Jó éccakát!
WRM!-csaj a motorról!
Igazad van!Én is így gondolom!
Haya69!
Öreg az a sityak!
Én vónék az!
A nagypofájú a Római partról!
Szevasz zöldségesek gyöngye!
vfts kevlár idomok? tudnál segiteni! érdekelne az ember telefon száma... thanx
Szia WRM



Isten hozott a vakok,és gyengénlátok csapatában!
A Louisos támához csak annyit tennék hozzá,hogy a "Magyar louis",kicsit gázos.Szinte semmiböl nincs kézzel foghatro,csak Katalogusbol tudod kivállasztani,amit szeretnél.És azért az más,mint mikor "élöben" nézed.Más egy fénykép,mint a valos,szin,méret,stb.Ja és ha megrendeled,leperkázod a lét,és ha nerm jo,igy jártál!Mig kint ez kiküszöbölhetö!És még valami,aki közel 300Ft-be váltja az eurot,az kicsit gázos.Nekem csak ennyi észrevételem volt a Szentendrei uti louisal.
Sziasztok Nagyok,

ez így igaz, nem hivatalos márkaképviseletek, de én már többször vásároltam Münchenben a LOUIS-nál és Budapesten is ugyanazt megkapod, kivéve a németországi akciókat, amikor nagyon-nagyon jól lehet vásárolni.
Csaj a Motorról
De igaza van WRM-nek!

8 éves sisak már nagyon csere érett.... az anyag elöregszik...
Szia WRM!

Picit helyesbítenélek, de remélem nem haragszol meg érte. Nincs magyarországon hivatalos LOUIS képviselet, ezekről a boltokról nem is tudnak Németországban, csak megrendelik interneten a cuccokat és elküldik nekik.

Gábor
Szia Hayabusa,

bocs, hogy belepofázok a Nagyok dolgába, de én a 8 éves sisakra már semmit nem vennék, azt már épp ideje lenne lecserélni, ha rendesen tolod a gépnek. Ennyi év után már az anyag eléggé elöregedik és nem javasolt a használata.
Üdv!
Csaj a Motorról
Szia Hayabusa!

Két helyen kapsz SHOEI sisakhoz plexit. Bp-en Üllői út (nem tom mennyi) és a LOUIS-ban, de hasonlóak az árak, illetve az louis szokott akciózni, az IMET pedig egy fillért nem enged a shoei cuccok árából, ha nincs éppen téli kiárusítás, pl tavalyi modellek stb.
www.imet.hu címen eléred a honlapjukat.

Üdv
Gábor
Sziasztok,
én még új vagyok a fórumban, párom XX-en én 600F-en nyargalunk. A Louis-nak már Budapesten is több üzlete van, ha nem csak a bécsi jó. Az egyik a Szentendrei úton van a volt SÜBA, most Csillagvár bevásárlóközpont mellett/mögött. Egy héten belül mindent meghoznak és jó áron.
Üdv!
Csaj a Motorról
üDV!SHOEI sisakhoz keresek új plexit.Hol lehet +rendelni?Szabad egy 8 éves sisakhoz még 15-20000 ezerért plexit venni?Konkrétan most szereltem bele a komunikációt.
Köszi Spoq!
Van Csongrádon, egy ember, aki készít dobokat, elérhető árakon, Raptor néven nyomja!
Itt Szegeden, szinte minden második motoron Raptor dob van, nekem bejön, a hangja!
www.raptorsport.hu


Na szevasztok!
Mr hayabusa!
Hát Te vagy az ecsém?!A szakácsok gyönygye?Baker!Én hordtam Neked az alapanyagot.
Dr.Friss. Na üdv!
Jóéjt Mr. Széles párnát

Vigyi magatokra!
Sziasztok!Jóccakát!
Köszönöm a gratulációkat!
Mivel Ő volt életem egyik nagy álma, nem lesz nehéz szeretni.
Egyenlőre csak ismerkedem vele, de minden motorozás alkalmával az öröm könnyeit csalja a szemembe.
Szavakkal leírhatatlan amit a gép nyújt...
Csáó.

Nem nagyon kamáztak. 46-cm a hátsó csonk nélkül, minden nélkül, csak a dob!
Yosi rc3.


Nagyon,nagyon,nagyon............
Madman


A Mr. irását nagyon megbecsülni,mert nam akárkitöl kaptad!
Madman!
Gratula a VAS-hoz!
Naon gyó GÉPEZET!
Kérlek SZERESD ŐT!
Szeva mindenki!
....Én-től!
Szia xchris


Én a Martin dobra esküszöm,gyönyörüen szol!Sajna a mostani vasat,nyitott dobbal vettem,és hát nem vagyok egy krözus,ugyhogy maratt rajta.De eddig minden vasamon Martin dob volt.
Szép jóestétét mindenkinek!

Tudna valaki segíteni sportkipufogó ügyben?
Spoq!
Megmérnéd, a kedvemért a sportdobod hosszát?
Nekem 45cm-ert mondtak, maga a dob hosszára. Kicsit keveslem
Köszi a címeket, valamelyiket biztosan meglátogatom!