Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Madman


Isten hozott, a vakok,és gyengén látok csapatában!Ha turák érdekellnek,akkor át kéne nézned a Hayabusa topicba.Ott szoktuk szervezni(de ez nam azt jelenti,hogy csak Busásoknak).A két topic,mára már,mint az ikertesok.Végre van olyan banda,aki nem köpköd egymásra(a motor márkák miatt),hanem együtt turáznak.
Terveim szerint,minden honapban lessz egy "hosszabb tura".(2 napos,álltalában szombat-vasárnap).Márt volt kettö,és hihetetlen jo volt(a társaság szerint)Ma meg az egész banda kint volt a ringen.
Most is felvan dobva egy(2007.05.19-20),nézd meg,ha érdekel ird be magad(a szállás miatt).
Szia XX chris,megadom neked a Louis pontos cimeit:Wien-Süd,Triester Strabe 258. Wien-Nord,Kagraner Platz 20,és van egy Grazban is:Graz,Triesterstrabe 391.Remélem tudtam segiteni,üdv laci.
Sziasztok XX-esek!
Napok óta nem jártam gép közelben és olvasom a híreket, infókat, ötleteket. Most értem haza 2100 km 4 nap alatt, kanyar, kanyarhátán... ..... most pihen a kicsike.
Remélem mindenkinek jól sikerült a hosszú hétvége és nyomott a gépbe annyi kilométert, hogy közelebb kerüljön egy újabb szervízintervallumhoz.

Széles utat Mindenkinek!
Üdv Madman.
Grat az új gépedhez.Nem fogsz benne csalódni az tuti.Nekem 4 hete van meg lassan de megy mint egy svájci óra.
Nagyont patent kis gép
Üdv
Sajnos, egy kumát sem értek németül!
Egy pontos cím kéne bécsben, ha tudna nekem valaki segíteni!
Beütném, a naviba!
Szivesen elvinnélek, de az asszonnyal megyek, egy romantikus hosszúhétvégére
Grat hozzá!
Sziasztok!
Lassan 2 hete én is boldog XX tulajdonosnak mondhatom magam.
Sikerült egy 2001-es paripát vásárolnom.
Továbbra is figyelem a fórumot, és ha időm engedi csatlakoznék hozzátok egy-egy motorozás alkalmával.
http://www.louis.de/

Itt mindent megtalálsz. Bécsben van, elég olcsó, nagy választék. Állítólag.
Ha kideríted, és mész, szívesen elkisérlek!
Nem tud valaki valami jó motoros boltot Bécsben?
Új motorhoz új sisak dukálna!
Jelen!
Mi a márkája?
Hahó valaki?
xchris



Minek tankbör?Értem hogy uj vas,meg minden,és az ember ilyenkor hajlamosabb a tulzásokra.De egy jo tanktáska,ami mágneses,simán jo.Nekem az van a "jobbikbol",és 297-ig megse mozdul(oly annyira,hogy azon szokott figyelni még a kamera is,és tökéletes felvételt csinál).
Itt 1 kép a bőrről ennek szép a varrása. A 25 ezresnek a varrás mentén kilóg kb 5 mm a bőr.
Évek ota használom,már a banditomon is volt benzin és uv állo tuti nem mászkál el mert csatokkal rögzited a táskát hozzá.
Corsaro forgalmazza kb 50 rongy táskával eggyüt minőségi problémád nem lesz vele az biztos
Szia!

Az 1ik kollégámnak van az XXén.... hát nekem az a fajta nem jön be, mert a bőrt átlapolással varták és a szélei igy kilógnak. Táskát lehet rá tenni. A bőrt 25 db ezresért vette, a táskát szintúgy.
Bőrt a motorkiállításon mondtak még nekem 35ért, de nem láttam a minőségét. Hogy mennyire hasznos?
Hát én szerettem volna, de a kollégám tankbőre láttán kiábrándultam belőle, igy inkább 1 jó tanktáskát szeretnék venni helyette. Milkától tudom, hogy ha jó a tanktáskád ("nagy mágnesest kell venni") akkor nem fog mászkáni 200 fölött sem.

Üdv.: Maistear
Tudna valaki segíteni tankbőr ügyben?
Nem igazán láttam még ilyet élőben.
Hasznos?
Lehet rá rögzíteni tanktáskát?
Nagysebességnél is megállja a helyét?
Mert volt egy tanktáskám, ami 160-nál elkezdett mászni lefelé.

Ja, és még érdekelne valami kipuff is xx-re.


Üdv mindenkinek!
08. 19. Cseh Nagydíj Brno


Utánanézek, de mi biztos mennénk minimum 4-en!Jihááááá....
Spog


Tervezés alatt.Pontos idöpont?
Csao.

Sajna Én megint kihagyom, ezt a túrát.
Viszont, egy olyan kérdésem lenne, hogy Brno-ba nem tervezitek a kirándulást?
Netán MotoGP idején?
Köszönöm, mindenkinek!
Szia.

Gratulálok neked az új Vas-hoz. Biztos vagyok benne, hogy imádni fogod!
Sok baleset mentes kilómétert!

Spog.