Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Joooooooo reggelt


Ujabb tura 2007.05.12-13
További részletek a Busa topicban!
Szia xckris


Isten hozott a vakok,és gyengén látok között!Szivesen vesszük a csatlakozásodat.De turákat nem csak itt,hanem a Hayabusa topicban is szervezünk(ez a kettö,mármint az XX,és a Hayabusa topic) ez a két topic már szinte egyé vállt,de ezt majd teis tapasztalod,ugyhogy oda is nézz be néha.
A járatásrol annyit,hogy jol mondták.De én a bejáratás után is,azt mondanám,váltsd el 5.000-környékén.Az XX pont az a vas,amit nem kell pörgetni.Lentröl(2.000-töl) már tol mint a gözmozdony.De ezekre majd teis rájössz.
Jay sexárdi vagy ?
Xchris!
Nagyon szép a mocid figyelmedbe ajánlom Milka1-et, ő tud tanácsot adni XX ügyben!
Hali
Esetleg ha valakit érdekel,eladom a gyári dobokat a mocimról szép állapotban vannak(szinte új),gyakorlatilag ugyanaz mint az XX-é!A számom 06209124674

Üdv mindenkinek
Sziasztok!
Tímár Krisztián vagyok Szegedről, és szeretnék csatlakozni hozzátok, mint friss XX tulajdonos.
A gépem fekete, és 0-km esen vettem, még bejáratós, 100km van benne.
Sajnos még forgalomba sincs helyezve, csak jövő hétre lessz.
Addig szerviz utakon közlekedek , de alig tudom letenni, nem tudok vele egyszerűen eleget motorozni.
Szeretnék tőletek tanácsot kérni, a bejáratásra.
5000 felé ne pörgessem? A szalonban ezt mondták.

Széles utat, mindenkinek!
Szia Jay


De mind ott,arra voltunk.
hy! Nem volt valaki közületek szombaton tolna megyében túrázni?
Hali.

Igen. Nekem is az a tervem, hogy ebböl kimaradjad!
Kösze mégegyszer.
Spog

Nagyon szivesen!Inkább mint cikkezzenek rolad az ujságban!
Hello.

Köszönöm szépen, okultam! Ezek alapján arra jutottam, hogy itt a városba, még el lehet bohóckodni vele,
50-nél nem nagyon lehet bajom, de ha megyünk túrázni, akkor ki kell cserélni!
Úgy javították, hogy felni, gumi le, gumi megfúr, ék alaku gumi áthuz /valamivel megkenve/, majd száradás után, fölösleg levág. De mind1, nektek jobban hiszek! És köszönöm még1x!
Meastear


én inkább elindulnék,nem várnám meg amig Mr.lejön értem ...........
Ticctelet!
Maister!Tessék megindulni!Különben elmegyek érted!
Maister



Nálunk süt a nap!Ugyhogy indulásotok van!
Szia Milka!

Milyen idő van felétek? Nálunk elkezdett cseperegni az eső.
Remélem abbahagyja 16-ig...
Szia Spog!
A javított gumiról annyit, hogy nekem is ez van fent a motoron.Dunlop Qualifier 500 km ert mentem vele tehát még majdnemhogy szőrös a gumi és belement egy szög.Elmegyek a gumishoz, mondja a gyerek hogy megjavítja kívülről aztán azt is mondta még mellé, hoigy ez csak 200ig jó.Mondom oké.Elmentem a vassal haza másnapra leeresztett.Visszamegyek mégegyszer megjavította KÍVÜLRŐL a barom és persze semmit sem ért és újra leersztett.Na harmadszor is elmentem hozzá mondtam csinálják már meg:)Na aztán azota jó mert úgy csinálta, hogy levette a gumit a felniről és belülről egy korongot ragasztott rá stb.Na ez van vele több mint 5 napja és azóta nem ereszt.Erre azt mondták, hogy 240ig biztonságos na mondom jólvan 200 felett nem nagyon megyek vele biztos ami biztos.Szóval ez van.
Csak gondoltam leírom az én történetemet is.
Szia Spog


Na most elmondok neked egy történetet,csak neked,csak most!
Pénteken elövettem a vasat,hogy ügyintézzek.Elindulok kanyarban gáz,és megy keresztbe,még gáz még mindig keresztbe,csak ellenkezöleg.Megállok,konstatállom hogy egy csavar van a gumiban.Irány a gumis.Gumis embernek mondom,javitson(süsse meg).Ö közli hogy oké,de számlát nem ad a javittásrol,és azt is letagadja hogy ez a vas itt járt!Mondom mééééé.Közli,hogy több mint négy szál elszakadt a köpenybe,és egy ekkora telljesitményü vasnál,ami képes 200-fülött menni ÉLETVESZÉLY.Ugyhogy néztem nála a polcon egy uj gumit,és ö boldogan tette fel.
250-el én nem mennék javított gumival. Ha csak túrázgatsz arra jó.
Csao.

Dehogy megyek mindenhova ennyivel! Inkább lassan szoktam menni, de most valahogy...............
De szerintetek a javított gumiban megbízhatok, vagy kell vennem eggyet?
Sziasztok!

Köszi a tippeket, ha minden kötél szakad, akkor VFR 800 i lesz. Igaz hogy nem XX, de ez is H.
Dodo!
Ha megtudod a barátodtól az infót, kérlek írj!
Köszönettel:
Emcett
Szevasztok.
Királyak a képek,jó lett volna ott lenni.
De sebaj majd legközelebb.
Addig is széles útat csöváz.
Pécsi tura képei feltöltve!
Jo szorakozást!


http://www.kep.tar.hu/milkamu
Keselyü

Nagy igazságod vagyon!
A motor bírni fogja, csak te nem

Ha mindenhova 250el mész akkor előbb utóbb vagy összetöröd magad, vagy elveszik a jogsid.
Hello.

Én is szeretnék már végre veletek gurulni, de sosem jön úgy össze. Legközelebb talán.....remélem!
Ma viszont meló ügyben le kellet mennem Móvárra, nagyon tetszett a dolog, mondom akkor gyí moci.
Imádtam az utat, oda-vissza, makulátlan. Persze a Vas is makula mentes volt! Az idő csodás.
30 km-re pest-töl kaptam egy szöget /tipikus Én/, végig igyekeztem tartani a 250-es tempót, úgyhogy, egy kicsit besz.rtam! Félreálok, anyázok, felnézek, hogy mégis hol lehetek. Törökbálinti letérő.
Kira, Red Baron! 6:10 perc, 6-ig vannak nyitva, Sebaj! Bemegyek, könyörgök, és már csinálják is.
IMÁDOM ŐKET! Innen is köszönöm fiúk! Namármost......
Megcsinálták. De lenne egy kérdésem hozzátok. Ő szerintük nyugodtan mehetek ezzel így bárhová, bármikor, bármennyivel. Nem vagyok nyugodt. Szerintetek is mehetek simán?
Nyugtassatok meg plz.

Előre is köszi nektek, Spog.