Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az én időmet már lesem merem irni.... 1 órára 60 percet szoktam kapni.
Ígérem ha együtt megyünk kulturáltan fogok közlekedni!
mert mindig sietsz így nem megyek veled
Budapest XIX.-ker-Siófok ezüstpart 41-perc (147 KM).
Pontosan! Volt szerencsém vezetni olyan túrát,ahol több int húsz motor,és 30 ember volt! Rémálom. Egy tankolás minima másfél óra Mert ő még rágyújt,az l megy pisilni,akkor a másiknak is széb jut,stb.stb. Egy átlag étterem nem tud ennyi főt befogadni,ha mégis órák mire végzünk az evéssel! No és még sorolhatnám a hátrányokat
Èn is figyelem csak valahogy mindig lemaradnak
Az korrekt èn se gondoltam többre. Annyi hogy hatra mèg egy pár solyom hogy legyen ki elöl menekülni
Azt hittem fixek.
Figyelni kell őket. Màs lehetősèg nincs.
Idomok nèlkul nem is lehet. De a vasarnapi tempo az kiralyvolt mìg a masik csapatot utol nem ertuk
persze amikor véda közeleg
az sem semmi. Az ilyen durva tempót én hosszú tűbon nem bírom. Hiányoznak az idomok ahhoz.
Sz èn rekordom. Mosonmagyarovar-Salzburg 400km 2òra 15perc
nnna, milyen száguldozós gyülekezet ez.... csak én figyelek a sebességhatárra....
Mindig van gyorsabb főleg nálam.
Nekem az eddigi rekordom Zamárdi - Törökbálint pályán 38 perc. Mondjuk akkor nagyon siettem és volt olyan állat aki eközben megelőzött
Ugy latom mindenben egyet ertunk. 100alatt èn is szedulok.
100 alatt rosszul vagyok minimum 140:D
Az jó tempó. nekem is még eCCer tavasszal Győr-Csopak 65 perc volt élveztem.
120-150 az bőven jó, sőt néha a 90-100 is ,csak ne egész nap...

Ma Ago beüzemelte a gipro atre-t ha már rajta volt ... karaj
Már látom ahogy izzik a véda nyomtatója ettől a tempótol.
Ez jó volt. Lábrángás ...
Én meg fura módon nagyot váltok ha túrát "viszek". Azaz inkább én vagyok elöl. 90-100 körüli tempó lakott területen sem lassítok igaz túl sokat (70-80) Ha meg egyedül vagyok akkor meg idegesít ez a tempó. Lakotton marad ez lakotton kívül meg elkap az ideg és had szóljon. Bár ha idegenhelyen vagyok akkor egy olyan vállalható 120-150 közötti tempóra szoktam beállni. Ha ismerős a terep akkor is kb ez a tartomány csak a felső felében.
ennyi

vannak túrák és helyek ahová szivesen mennék... de látom ,hogy 29 motor... és már hagyom is... biztos nagyon jó,de nem nekem való...
nem vagyok se gyors se ideges, de ha sokáig 100 alatt van a tempo ,szédülés lábrángás szájkarate és hasonló természetellenes jelenség uralkodik el rajtam