Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem is max az a plafon ahogy Vasárnap mentünk de már az is egy picit sok volt. 1-1 feltorlódásnál már hajlamosak voltunk szétszakadni. Ott szerintem olyan 10-en voltunk. A teljesítmény is azonos volt kb. Mégis szét-szét estünk.
Max. 5-6 motor tud rendesen eggyütt menni. No és akkor eléggé egyeznie kell a mototok teljesítményének nem kevésbé a pilóták tudásának stílusának. Jó pár évig vezettem túrákat heti szinten.
igazából ha 6-800 km-t megyünk szerintem 4-5 motor az még ok... de meglátjuk,én senkit nem szeretnék semmiben befolyásolni..
Hany motortol nagycsapat a nagycsapat?
Ugyanolyanok mint mi csak németül beszélnek.
nagy csapattal nem megyek 600 km-t
Nem tudom mennyien jonnènek ki az osztrakokhoz egy talalkozora.
Akkor menjunk csak paran. Megnèzzük sissi punci hàzàt.
Akkor nekem+300 kb
nekem 600-ból kijön kb
Csak azért gondoltam a közvetlen címre. Mivel sokan úgy vannak hogy szívesen motoroznak kirándulnak egyedül vagy 1-2 közeli ismerőssel de a nagy vonulásokkal vannak fenntartásaik. Ezért szoktam olyan címet keresni ami kirándulós cím és mindenki arra kavarog amerre akar. Csak nem ismerem az Osztrákokat.
Lehet arról is szó. Vagy szervezhetjük rögtön akár Ausztriába is.
Milenne ha a kovetkező parkolotalalkozot ide szerveznènk ès kerülnènk egyet ausztriàba.
Én most hétvégén csak a Szomszédba. Zamárdiba a szabad strandra viszem kiállítani a malacot. Meg hozza a Viszló is a sárkányt (Már levette a végdobot és felrakta azt a kurta csövet a helyére). Aztán meg egész nap tespedünk a parton. Lesz amúgy egy halom fura járgány. Bár főleg kocsik. De abból mindenféle fura gép.
Hova megyünk ?
Ó én már a hétvégére rendbe szedem magam
Augusztus 27re hozd rendbe magad. Szamitok ràd
Én a Vasárnapi 250 Km-t is megéreztem most mondjuk sok gondom volt út közben. Véradás + Pici fekete bogár jobb szembe (Hétfő reggel a szemészeten vetettem ki) + Valami veréb vagy seregély méretű madarat is megcsaptam bal lábbal lábujjhegynél ami gondot nem okozott de a bokám kapott egy pofont Mert épp eléggé spiccben volt a lábam mikor eltalált. Továbbá Biatorbágy-Etyek-Alcsútdoboz útvonalon az út olyan mint a lőtér az is átmozgatta rendesen belső szerveimet szóval most regenerálódok éppen.
Akkor maradunk az 1nap ban . A solymokkal 1080at nyomtunk le. Ugy hogy 1000km ig jòk vagyunk . Utana elkezdem erezni a 8èvvel ezelötti műtètet a vàlamban
Dehogynem... honda a minden ezen nöttem fel ..
En egynapost vàllalok ☺