Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok megszeretném tudni honnan tudok szerezni erősebb vezérműlánc feszítőt hol lehet ezt megvenni.
Te voltál ma az XX-el a Dunaparty megállónál?
Sok veszteni valód nincs vele. Ha nem jó, vagy nem tetszik, fogod és leszeded.
Én meg úgy vagyok az egésszel hogy egy felől sötétkék a motor színezett része. Az enyém már nem fényes vázas széria a blokk fekete a hűtő burkolat színezetlen. Effektív minden sötét színű. A leömlő sor meg besötétedett elég rendesen. Nem szép. Kifényezni ezek mellett szerintem nem éri meg a bandázst meg szeretem.
Nekem tetszik a fényes leömlősor, de ez subjektív.
Egy matt fekete motoron kimondottan jól néz ki a bandázs. Hogy műszakilag hoz e változást nem tudom. Pl. Egy caferacer-en kimondottan jó.
Én egy ilyen trágyapumán gondolkodtam unalmamban. Gondoltam építek egyet. De ez most felejtős. :(
Felmerült bennem a télre egy gondolat. De nem tudom mit eredményez azon kívül hogy másképp néz ki tőle a malac. Szóval mivel én nem szeretem a fényes leömlő sort arról nem is beszélve hogy szerintem furán mutat egy sötét motoron egy fényes leömlő sor. (Nomeg szerintem annyira elsötétedett már hogy nem hiszem hogy azt már ki lehetne glancolni.) Arra gondoltam be bandázsolom a leömlő sort.
Viszont az egyszer biztos hogy nem lesz egyszerű. Elég sok a hajtás meg minden egyéb a honda kipufogó leömlőjén de ez csak a szopás egyik fele. Ezen kívül hogy mechanikailag mit okozok azt nem tudom. A logika azt mondja hogy így a kipufogó gázok kevésbé hűlnek le mire kijutnak a csőből. De hogy ez pozitív vagy negatív jelenség azt nem tudom. Nomeg általában ilyen bandázsolást kisebb alacsony fordulatú motorokon látni (Amit nem feltétlen értek mert szerintem jól mutatna a többin is) de felmerül bennem a gondolat hogy az ilyen pörgősebb Sor 4-esek kipufogójának hője lehet hogy már túl nagy ahhoz hogy a bandázs kibírja.
Mielőtt még lehurrogtok ez csak egy ötlet a részemről. Csak azért mert hál istennek megint unatkozom.
Az unalom meg egy nagyon veszélyes dolog.
Én is épp motor keresgélésben vagyok. Mert imádom a kétkerekűeket akármilyen kicsik de azért melóba bejárni a 11-essel nem feltétlenül költséghatékony. Ezért én egy Schwalbit keresgélek már egy ideje valami fillérekért vesztegetett romos darabot.
Köszi megnéztem már az összes hírdetést.
Egyenlőre még megy az ügy, meg valami hitelt is lehet intéznem kell majd rá.
Ebből idén már nembiztos hogy lesz mocizás 11-el. Addig nyúzom a kicsit.
Van egy xlr125. Nem megy jól, de legalább keveset fogyaszt.
Akkor befejezem a Marketinget Bár a használtautón van egy igen igényesen megcsinált 11-es. Nem olcsó emlékeim szerint 1,3 milla. De nagyon rendben van. Bodis Dobok tripla fekete csipkés tárcsa. Nagyon igényes.
Nincs már meg
Ha új malacban gondolkodsz akkor nem tudom XXBajker 11-ese meg van e még
Azt láttam az egy nagyon szép motor. Tiszta farokidom indexes tükrök
"Nyomtalanul "kihorpasztják", és még a gyári festés sem sérül!"

Tudsz ajánlani valakit?
Az amerikáneres figura nem veszi fel.
Nem ,most komolyan. Egyre inkább úgy néz ki nem alkatrészt kell keresnem hanem egy másik "malacot". Viszont két horpadás lett a tankon (nem éles törés) és megcsináltatnám tartaléknak.
Még annyit, hogy az éles szélű horpadást nem lehet kihúzni!!
Nyomtalanul "kihorpasztják", és még a gyári festés sem sérül!
Köszönőm a tanácsokat sokat segítettek.
Találtam egy profi szakembert.
Azthiszem felkeresem.

http://youtu.be/UB0eRYHtpYo
Na majd a horpadt tankon begyakorlom.
Felemelem, hátrahúzom, jóllenyomom, beakasztom mozdulatot.
Apropó, csináltatott már valaki tank-kiorpasztást. Meg tudják normálisan csinálni vagy csak kevesebb gitt kell?
elől kell kiakasztani kicsit felfelé és hátrahúzva, utána az elejét emelni és hátrafelé billenteni... kihúzni a tankot kicssit játszós
Gyàri szürö sport dob 295 karbis... hangolas nélkül 2006 ban . Onnantol kell majd nagyon hangolgatni ha sportszüröt teszel. Azert mert ràdobtàl egy sportdobot vagy kettöt. Nemhogy nyertél erőt hanem vesztettél nyomatékot. Igaz hangja lett... annak gyàri szűrővel menni kell nagyon ..10500 ig
Elölről emeld. A Benzin szivattyú ha jól emlékszem a Tank ülés felőli végében van így ha elölről emeled nem mozdul akkorát a szivattyú felőli vége így elvileg elég a cső ami rajta van.
"hát én már többször cseréltem, még mindig elég volt csak hátrabillenteni a tankot hátul megáll, elől meg kitámasztom egy darab léccel és kész"

Akkó én voltam a balf@sz.
Próbáltam emelni, cső nem engedte, aztán leszedtem.
De majd most meglesem, úgyis szét kell dobálni.
Jah jah az is jó technika. Mondjuk mi mindenféle szart leszedtem a télen róla mert nem csak az volt cserés hanem szelep hézag ellenőrzés is volt azt meg már nehéz felszerelt tankkal megcsinálni.
hát én már többször cseréltem, még mindig elég volt csak hátrabillenteni a tankot hátul megáll, elől meg kitámasztom egy darab léccel és kész