Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rosszul irtam... ha behuzod a kuplungot es nincs hang ... akkor az jo
Akkor is hallod ha behuzod a kuplungot es ugy adsz hirtelen gazt? Csak mert ha igen akkor nem a vez lancot hallod....
A termékeket nem ismerem, de a srácok normálisak jófejek és segítőkészek voltak mindig amikor ott voltam
Mert neked mindig ott jár az eszed ahol a rendes embernek más, lejjebb levő része!
Először "anális" azt olvastam.
Próbáld ánglisul!!
Miert nem kell manualis?
Megint betaláltam a Darázs Garázs oldalára és klikkelgetek rajta. Ezzel a társasággal van tapasztalatotok egy felől a bolttal más felől belinkelek pár cuccot amire kíváncsi vagyok de ezen márkák közül semmit sem ismerek.

http://darazsgarazs.hu/termek/...

http://darazsgarazs.hu/termek/...
Tudom éppen ezért is kérdeztem. Hogy egyáltalán van e után gyártott. Manuálist nem akarok. A gyárinak meg meg van a cikk száma és rákerestem. Halandzsa nyelvű oldalakon (Tehát ami nem magyarul volt írva) ott ilyen 80-100 Euro között találtam cikkszámra. De amúgy ilyen googlés kereséssel Mint pl "Automata vezérműlánc feszítő patron CBR 1100 XX" ilyen keresésekkel csak manuálisat találtam mindenhol. De az meg nem kell.
Én megvettem a gyárit, 35.000 ezer körül volt ha jól emlékszem. Ezen nem spórolnék a helyedben, nagyon nagy kárt tud okozni ha átfordul a vezérlés...
Hát igen, a gyárikipuff hátránya, hogy mindent hall az ember

Amúgy a doboztartó nagyon jó lett (egy kicsit kiszedtem belőle, hogy az ülés felmenjen), egy ausztriai túránál már tesztelésre is került.
Szerintetek van minőségbéli szórás a vezérmű lánc feszítő patronban vagy van egyáltalán után gyártott ilyen patron. Nem manuális hanem rendes automata feszítő. Mert nekem kifáradt szegény. Hirtelenebb gázelvételkor hallom hogy zörög. Meg is hallgattattam a szerelőmmel mondta hogy használhatom tovább nyugodtan de a téli leállításkor csere érett. Nem azért mert addig húzza csak tudja milyen vagyok ha ugyanis elindul a szezon maximum tankolások erejéig vagyok hajlandó leszállni a gépről és ez a feszítő még egy teljes szezont ezen felül már nem bírna ki.

Jah és ez az alkatrész típus specifikus ? Némileg szarrágó vagyok ezt tudjátok de ebben az esetben nem akarok a minőség rovására spórolni csak értelmes keretek között.
Én ezt úgy oldottam meg, hogy kivettem a DB killert, ugy nem hallani
Igen ráhúzom, de pár perc után (ahogy a mutató szerint a víz megmelegszik) vissza is nyomom. Az olaj lassabban melegszik meg, ezért hallani egy ideig a zörgést.
Ez a szívató dolog amúgy engem is igencsak zavar. Mert az enyémen is van szívató pedig a 11-es injektoros (Az összes). Értem én hogy az a szívató annyira nem is az mert ez levegőt vesz el nem pedig benzint ad pluszba. Amúgy teljesen faszán működik de ettől még mindig nem értem hogy minek rá. Mindenesetre van és használom és végül is egész jól alszom ettől függetlenül de az értelmét akkor sem értem. Biztos nehéz lett volna az injektor vezérlőbe beleprogramozni.
Nem.. vasarnap leszek
Típushiba!
Nem kell vele foglalkozni!
Pontosan!
Na de hidegen ráhúzod a szivatót amúgy is nem?
Baszki. Jó nagy szopóroller lett a vége, még jó, hogy meglett a hiba. Én is váltóhibásan vettem az enyémet. Nyilván nem derült ki próbaúton.
f
befogott az első fék fő fék munka henger felújjitással kezdtem nem lett változás,aztán karmanytyúk és porvédők az első féknyergekben,mivel a dugatyúk egy része elvolt lilulva ezért új dugattyúkat kapott mind két első féknyereg 2000 km alatt meg evett 1 pár fékbetétet elöl. Közben észre vettem egy hibát a jobb oldali első féknyeregnél ! A fém fékcsöveket is helyetesitetem eredeti csövekkel úgyan úgy befogott a fék ekkor bontoból rendeltem első fő fék munka hengert de nem lett jó ! A fék tárcsákat ki óráztatam . visza térve a fék nyereghez nem volt párhuzamos a jobb oldali féknyereg sérült lehetett a motor és nem passzolt a cserélt alkatrész s így a tárcsa V alakban kopott el ! Most kapott új hullámos tárcsákat 150000 Ft volt Amerikából.
Nekem hidegen, alapjáraton zörög üresben kiengedett kuplungnál. Pici szivatóval kiengedett kuplungnál kb 1500-as fordulattól, vagy behúzott kuplunggal nem zörög és ha kicsit megmelegszik az olaj akkor teljesen elmúlik ez a hang.
Mi is volt a probléma? És mi lett a megoldás?
Sziasztok x11 fék probléma eg oldodott