Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is úgy néz ki megint Martin-t veszek...eddig valahogy mindig Martin dobra esett a végső választás , főleg ha olcsóban meg akartam úszni, és típus bizonyítvány meg e-jelzés is kell....ami igen sajnos egyre jobban ajánlatos sztem
Volt több más márkám is a gépiman (Akra,termignoni,Remus,Mivv,Arrow) de végén mindig a típus bizonyítvány döntött Martin mellett, meg a szűk büzdzsé a kipura, összesen 6 gépen volt itthon Martin, és sztem nem is olyan rossz kidolgozású, ahhoz képest hogy nem nagy iparban nyomja Martin úr
Idén már lehet nem ,de tavaszra legkésőbb sztem berendelem nála, főleg mert akkor szokott tavaszi kedvezményt is adni
Hali.
Az ár függ sztem több dologtól is, pl: külső esztétikai állapot, mennyire van szétégve belül, esetleg van e hozzá típusbizonyítvány, meg van e rajt E-jelzés topmító betét (tehát street legal-e a kidörrentő) ?
Milkáén Martin van,nekem a cbr 1000f-en volt és most a kawán...nagyon szép hangjuk van!
Delkevicet hallottam vfr 1200... nem rossz, lehet a v4 miatt de nem volt valami nagy durranás
Anno az a Delkevic dob az én oldalamat is fúrta. Jó hangjuk van. Bár nem sokkal találkoztam eddíg
én martint árulok összekötö csővekkel karbon ovál dobokat db killerrel TŰV kártyával 110 ért ...de holnap a simateam tesz rá tartóbakot,hogy a központi állványnak legyen ütközöje és megy vissza a motorra..
jó a gyári dob,jó halk
A Net-en biztos tudsz találni a kínaiak százezrével gyártják. Én már évekkel ezelőtt vettem!
Nem tudom, segít-e, egy új Delkevic karbon dob XX-re kb. 150 ezer Ft

http://www.ebay.com/itm/18-Car...
Sziasztok!
Szeretném megtudni, hogy egy pár karbon REMUS nyitott dobokért mennyit lehetne kérni?
Megfordult a fejembe, hogy lehet megválnék tőle, persze, ez az ártól függ.
Ha valaki tudna segíteni beárazni azt megköszönném!
Ha valaki találna a neten eladó gyári dobozokat XX-re az megtenné, hogy szól nekem?
Lassan megvan az első közös 1000 km a motorral :) eddig nagyon bejön, fülig ér a szám rajta!
Nem pályás gumi.
Ki mondta hogy baj van vele? Kapott egy másikat a jó embrr. Így ezt elsdja. Ennyi.
Tolómérő. De nem kell ezt annyira túl gondolni. A zervezők gondoltak erre is pont jó a gyári lehetőség.
Ilyesmi cuccal tuti pontos lenne a beállítás, bár nem tudom, kinek lehet ilyen, talán szerelőknek
Hogyan tudnám a hátsó kereket tökéletesen középre állítani,mert a jelek alapján beállítva 12.000km alatt a bal fele igencsak megkopott...Nem döntésből származó kopás sajna,úgyhogy új gumi is kell szerintem.
Szerintem jó gumi. Nekem a 11-en nagyon bevált. Előtte z-6volt fent de az ehez képest olyan volt mint ha 1,2bar nyomás lett volna csak benne.
A z8 -al sokkal könyedebb, dönthetöbb lett. Nagyon sok különbség van a kettő között.
Olyan jo a gumi hogy lekopott rola a motor
Pályán mentek vele biztos annyit
Akkor mi a baj vele, hogy csak 1600km van benne?
Eladó egy garnitúra használt 120/70/17 és 180/55/17 Metzeler Z8-as gumi párban!
A gumikban összesen 1.600-kilométer van szinte újak!
Ára: 48.000Ft / garnitúra.
Érdeklődni itt TEL: 06-70-5713237
Szia KisCefi vàlaszoltam is mèg melegibe
Szia Kari! Küldtem egy friss ropogós privit
No jó! Megpróbálok! így már ehető?