Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem biztos, hogy sérült... lehet bontásra hozták be...
Igen az ő hirdetésüket már én is megtaláltam. Lehet megnézem mi sérűlt rajta pontosan, de egyenlőre még csak tapogatózom. Amíg nincs vége a rendőrségi ügynek, úgyse kezdhetek neki. Az enyimnek az eleje ment el, és a váz mindkét óldalt végig repedt a heggesztés mellett. Plusz tuti a kormánynyak is oda lett. Így a váz javitásán nem is gondolkodom.
Azért köszönöm.
mint tudod, ez nem egy gyakori motor... én sajnos nem tudok és csak a pécsi rmc motornál tlaáltamhírdetést
http://www.autoalkatresz.hu/mo...

Sima Béláékat tudom még ajánlani, ők sok sérült vázat igazítottak már gyárira... ez a specialitásuk igazából, rommá tört motorokat is hoztak már közel gyári állapotba
Sziasztok. Üdvözlök mindenkit. Van egy X11-em kb 12éve. Nagyon vigyáztam rá és gondosan karbantartottam.
Sajna egy baleset következtében találtam erre a fórumra. És ezzel kapcsolatban kérném majd segítségeteket alkatrész ügyben.
Természetesen ha tudok én is segítek.
Elsősorban egy váz ra lesz szükségem, de nem tudom egy bontott motor váza lehet e olyan jó állapotban hogy érdemes legyen megvenni, és felépíteni? Vagy tudtok e olyat hogy valaki amilyatt bontson szét egy 11-et mert sérűl a hátulja?
Előrre is köszönet ha van ötlet. :)
Lassan már 1 hónapja hajtom az xx, igaz keveset tudtam menni (1000 km) mert hál istennek sok a meló de nem csalódtam. Tökéletes gép nekem.
Ok a héteb intézek
Szerintem ez a csapágy kérdésen felesleges túrázni 100.000 Km van a gépben én magam olyannyira terhelem a gépet mintha naphosszat két kisebb ember ülne rajta. Kenem is neki kellőképp az utak szarok. Szerintem ilyen feltételek mellett hogy elhullani látszik a gyári csapágy nem egy nagy kunszt. kap Koyo-t (Most figyeltem és eltaláltam) és újra megy 40-50.000 Km-t szóval ha a jó isten is megsegít 4-5-6 évig megint nem lesz ezzel gondom. Ennyi idő eltelte után meg már a egy 20 éves géppel fogok motorozni ha mindenki úgy akarja. Ami vélhetően ekkor is egy jó motor lesz de akkor is 20 éves. A kor még a Hondának sem segít.

Amúgy Bajker javaslatára és mivel úgy is gumizás miatt ki lesz véve az első kerék is abban is kicserélem a csapágyakat. Ha már lúd legyen kövér. Igaz nem hallom hogy hangja lenne. Majd szétszedjük úgy is aztán jól megnézzük milyen állapotban vannak.
Ogen én voltam először valamiért a Toyo márka ragadt a fejembe de már tegnap leesett hogy hülyeséget írtam :-)
Képet kérünk
Én ezért NEM válaszoltam a "mester" kérdésére mert talán észbe kap. Sikerült neki.
lassan körbejárom a fórumokat
jóféle, nagyon felszerelt full extrás.. igazából az olajat ledobom és mehet..(abban is 1500 van, de jobb szeretem ha magam kicserélem..)

M Feri azt mondta korához képest kimagaslóan jó állapot ...
Ogerg-el csak a baj van

Na és vettél? Mennyire milyen?
kicsit elmegyek kawasakit venni és ez megy itt?
Szia Zoli! Anno még a "putyilovban" a tömszelence tömítésnek adtunk ilyen kenést hídvázas légkalapácsnál, kovácsolás előtt tényleg hasznos lehet a mostani tömítéseknél is, csak ugye tiszta legyen a felület kenés előtt.
Furcsa világ ez nem! Ingyen kegyelemből, megosztod évtizedes keservesen megszerzett tapasztalataidat, és még neked kell kihátrálnod...
Pedig hibátlan minden ajánlásod...(csak mivel sem a szerviz maualban nincs ilyen, meg a Google sem dob ilyen találatot, akkor biztos nem is létezik. ;-D)

(Hogy miért szólok bele...A végén nem az ellenségünk szavaira fogunk emlékezni, hanem a barátaink hallgatására! M. Luther King)
Ok rendben ! sziasztok , soha többet xx fórum ! Sok sikert mindenkinek !
Nagyon jól mondod pattintod ! Bizony hogy a fémet is vissza lehet pattintani , de az macerásabb mint a gyári japán gumírozott ! Amelyik fém az már valószínű nem gyári , azt nyugodtan kukába , mert valóban 1000 ft-os tétel ! De nézd meg a gyári árát , pl az én első csapágyam darabja : 22eur. Megjegyzem ha cseréltem pl. a zxr-be , csak gyárit !
Vissza a fém zárthoz , a zsír abba is kijáródik a koszorúra és a zárógyűrűre a golyók meg szárazon futnak . Ezen zsír spray segít , mert az bejut a csapágy belsejébe , és fellazítja a gyári kenetet , így a golyók kapnak egy adagot megint ! Mindenki saját maga dönti el mit ekecsel , de épen tegnap vasárnap egyik suzuki katana-ás barátomnak hullot szét a hátsó kerék vadi új csapágya , majd mondom hogy fényképezze le a fasza új skf-et ami kitudja melyik leányvállalat hol ekecseli !
Látom már megint ide tévedt közénk valaki,aki mindent jobban tud!
Hülyeségeket beszélsz.