Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Red baron
Sziasztok!
Hol tudok az országban egyenesfutást méretni a motoron,mert egy picit húz balra,és nem a hátsó kerék miatt,mert az bizony igen nagy pontossággal be lett állítva középre.
Köszi!
Na kérem. Meg volt itt most a sötétben a csapágy csere. Elsőkkel nem volt gond de ha már amúgy is itt a csapágy meg amúgy is ki kell venni a kereket a gumizás miatt akkor már miért ne. Hátul a két kerék csapágynak volt némi hangja szóval azok voltak a ludasok. Mind a kettő de ha már lóg legyen kövér a lánckerék csapágyát is kicseréltük. Sanszos hogy még a gyári csapágyak voltak. Amúgy nagy felfedezést tettem mert kiderült hogy lehet a legjobban letakarítani a lánckereket. Úgy sokkal egyszerűbb ha a cimbi a kezembe nyomja az egészet meg a brigót meg egy ecsetet aztán csak ennyit mond. "Hozd vissza ha a tiszta"
Most örülök eléggé
De lehet 1nap is. Megbeszèlès kerdèse
Az 27-28 èn is arra gondoltam
Te átverel engem. Az én kisblokkosomnál nincs gyengébb.
nem írtam, hogy kérmie kellene
Nekem is van olyan,akinek szó nélkül kölcsön adnám! Sőt! kérnie se kéne,én ajánlanám fel adott esetben!
De ez Három ember!
Az egyik egy hölgy!
egy barátom van, aki bármikor mehet vele, bármennyit, bárhová.... de neki is van sajátja, most meg már nem kellene neki, mert túl gyenge lenne az enyém...
Így vagyon. Még cserélgetni sem szoktunk egymás között, egye mindenki azt amit főzött.
nálam ezt úgy csinálják, hogy idejönnek, leteszik a kölsönösen előnyös árat, írunk szerződést és elviheti a motort... adás-vételnek szoktuk nevezni
Persze nem baj, de nekem nem lenne pofim hozzá...
Ez most komoly?
Honnan jöttél te?
A holdról?
de csak aug 20 utáni hétvége jó nekünk
megpróbálta... azért az még nem baj..
"Tudom autót-motort-asszonyt nem adunk kölcsön" na itt írtad le a lényeget, tehát a választ is tudnod kell, mégis telefostál jó pár fórumot ezzel a marhasággal.
Dehogy. Annyit 3.ba megy.
Ez jo!!!!
Gravicam egy picit eltévedtél
"érdekelne 600cm3 és fölfelé, akár 1000cm3 is. "
Ugye tudod hogy hol jársz? CBR1100 XX és Honda X11 ezen kívül akad itt GSX1400 és ZZR 1400. Ezek azért nem a 600-750-1000 ccm maximum 200 Kg-s vasak. Mi a 2,5 mázsa feletti ligában mozgunk.
Sok sikert amúgy a bérléshez de ezt a dolgot nem érzem magunkénak itt. Azonban remélem sikerrel jársz.
290-nél! Azt akartad írni, nem?