Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Valakinek van valami tippje,hogy a miért nem megy a fordulat 4.be 5.be és 6.ba 8500-9000 fölé.
Ha beírod a keresőbe jobb felül, kiadja... de megadom a választ neked, használd nyugodtan....
Oké értem lehet így használni vagy nem?
Ha ezt olvastad akkor azt is olvasnod,látnod kellett mi volt rá a válasz!
Típus hiba!
Sziasztok nemrég vettem egy xx et 2000 évjárat 55ezer km. Alapjáraron néha meg ha gázt adok neki akkor hallok a kuplungtól valami hangot de ha behuzom a kuplungot akkor csendes itt olvastam hogy ez a kuplungkosár a problémás a kérdés ez igy meddig bírja vagy esetleg szétfog esni és valami nagy gondot fog csinálni vagy csak simán mindig zörögni fog de nem fog gondot okozni? Elöre is köszönöm a választ
Egyértelmű, hogy mérni kell. Nem fogom addig elhozni a motort amíg előttem nem mér rá a fesz.szabályzóra is.
Nem tudom. Én még nem tudtam elmenni a szerelőhöz. Aksi csak lemerült. Fel lett töltve és majd mondtam nekik hogy terheljék meg.
"városba világítás nélkül járok... " Ne tedd!!
Látszik a generátor tekercselésen, hogy leégett? Azért kérdem, mert lehet a fesszab. még esetleg jó. De az új generátor beszerelése után is azonnal mérni kell. Az akkunak mi a baja? Felpúposodott?? Biztos , hogy rossz, és nem csak lemerült?
Már a szerelő rendelt egy bontottat. Majd a régit elviszem, hogy legyen egy tartalékba. Meg akartam venni a Hondától egy után gyártott generátort (67e) de "szerencsémre" pont nincs az európai raktárba, így 1 hónap lenne kb mire megjön...
Nincs
Van kapcsoló. Meg általában városba világítás nélkül járok.... Aksit terhelte a szerelő az jó volt...
Javaslom a régi állórészt küldd el tekercselni a mesternek, egy fotót kér előzetesen róla , gondolom, hogy nincs-e a vastest sérülve. Apró digitális 30 V-ig mérő V-mérő fillérekért kapható .
Dóka Sándor tekercselő
Ózd 3600
Gábor Áron ut 11
dksandor@gmail.hu
T:30 262 5500
gyárilag nincs voltmérő, de 2005 elöttieknél van világitás kapocsoló
Voltmérő van a gépeden?
Remélhetőleg nincs a motorodon világításkapcsoló, illetve nem fordulhat az elő, hogy a lámpa pl. tizenezres fordulatnál lekapcsolódhasson? ? Mert ami villamos teljesítményt a lámpák nem használnak el azt a feszültségszabályzó kellene, hogy elmelegítse! Ha már volt a kezedben egy nagyon kis 20W-os elektromos forrasztópáka, akkor tudhatod, tapasztalhattad mekkora hőt képes fejleszteni az a csekély 20W. Tehát a feszültségszabályzót kellene jól hűteni. Minden mindennel összefügg! 1.)A fényszóróizzó menet közben kiég vagy kialszik. 2.) Ennek következtében a felesleges kb.: 100 W teljesítmény a feszültségszabályzón hővé alakul, az ettől tönkremegy és zárlatosak lesznek benne a félvezetők. 3.) A zárlatos feszültségszabályzó leégeti a generátort!
No ezt gondod át!
Ja még annyi, előző XX-en szar volt az akksi, pont motoros talin halt meg. Ellenőrizték a töltést (szerelő), minden fasza, gyorsan új akksi bele. Mire hazaértem eldurrantotta a vadi új akksit, mégiscsak szar volt a feszszabályzó...
Akksit érdemes esetleg megnézetni, illetve van-e lámpakapcsoló a motorodon? A gyári feszszabályzót az is ki tudja nyírni, ha lámpa nélkül jársz vele, bár akkor nem a generátor megy tönkre. Minden esetre generátor, feszszabályzó és akksi a három játékos, ami szóba jöhet, ha a feszszabályzód jó, akkor lehet kifogtál egy rossz generátort. Akksit ellenőriztesd csak a biztonság kedvéért szerintem
hát a bontott az ilyen...
Sziasztok.
Lenne egy kérdésem generátorral kapcsolatban. Tavasszal lett cserélve a generátorom (bontottra) most megint nincs töltésem, kimérettem és megint generátor. A fesz. szabályzóm azt mondta az elektronikus, h jó. Más megölheti a generátort? Vagy egyszerűen csak kifogtam tavasszal egy rossz generátort?
Előre is köszönöm a válaszotokat.
Nos, már nem aktuális... az első aki megnézte el is vitte alku nélkül
Köszönöm, és sajnálom hogy így jártál.
Remélem nekem több szerencsém lesz.
Az én esetem 20011 ben történt. Mindenki számáéra egyértelmű volt, hogy nem én vagyok a hibás. Yamaha FJR 1300 kuka az anyagi kár 2 mill. Nekem meg másfél évig tartott a felépülés. Tartalékaimat felélve. Három tárgyalás. Az utolsón már csak én voltam a hibás. Az első kettön még mind ketten hibáztunk. Ezt csak azért irom, hogy egy jó ügyvéd sokat dob a helyzeten. Az én ügyvédem sem volt rossz, mert több hasonló ügye volt már de itt alul maradt. Annak örülj, hogy neked nem esett komolyabb bajod. Én nem úsztam meg ilyen simán. Kivánom legyen sok szerencséd az ügyedben Zéé.