Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tegnap nekem is ajánlották... de telikajálva kihagytam
Sziasztok

Eladó egy Tourmax FSB-014 teleszkóppersely klt CBR 1100XX 1997-98-ra (2 persely 43.5X20X1 mm, 2 persely 43X15X2 mm, 2 telószimering 43X54X11 mm , 2 bizt. gyürü. Ára: 12 990 Ft + posta. (Kép csak minta!)

Info: lucifer0820@freemail.hu
Mivel sokszor téma.Azért ez elég jó fogyadztás. Két dzemélyel szerpentinen.
Szerintem pedig pont az első időkben érzed igazán a különbséget a többi motortól!
Most volt alkalmam egy BMW 1200 S-hez és a Kawához képest rosszabbnak találtam!
450 km után túl sok mindent nem tudok írni... könnyű és leér a lábam,könnyen kanyarodik.
A sebesség nem hozza zavarba a motort
Súlypont elosztása tetszik?
Szerintem ott van a nagy dobása. Olyan majdnem mint ha egy ezres motoron ülnél!
volt a turán egy vfr 1200 nem érintett meg, hogy jaj de kár,hogy nem az lett....
jó lesz ez...össze fogunk szokni
Akkor úgy tűnik, jól választottál a kettő közül. A vigyor legyen széles
ma egy 400 km volt... mindenféle menet.. érdekesség képen 3cm emelő van a kormánycsutkák alatt, így nincs vele probléma. Igen kényelmesnek érzem, valahogy semmi tornászkodás nem volt a motoron... eddig mindig volt láblogatás stb.. erős haladós motor.. 3-4 ezernél van egy kis nyomatéklyuk,ott lehetne karajabb... de 5 felett meg letépi a karod... és nem tudom mi az ,hogy kawasakis.. ez sem rezeg rezonál vagy ilyesmi. Jo motor.. Hogy jobb-e vagy megéri -e a többletköltséget igazából nem is tudom.. Imádtam az xx-et örök hű szolga volt :)

azonban nem bántam meg,hogy átnyergeltem , tetszik a kawasaki
Úgy lesz!
Így igaz

legközelebb megdumcsizzuk, azt menjünk egyet már végre
Nem néznek ki rosszul!
Én ma személyese is láttam!
A duzzadó erő.....
Most hogy leszállt a gép és újból itthon, az első dolgom hogy megdicserjem milyen qrva jól néz ki



két ex xx-es
Igyekszem.
Bár a következő dobás szokatlan számomra.
Ikrek
ááá nem
te azokat szereted ,amivel vesződni lehet
Ha tudsz szeretnél nekem két.-három vödör állapotot jó áron?
Mindig hallom hogy sokan csak ezt veszik.
Gratula!
Szép! Én garázsomba is lenne helye, bár én zöldben kérem majd a Mikulástól.
másképp is bitang