Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annyit ér mint csipkejózsikának a redbull.
Pufár szép de szerintem idom nélkül csak az óra lenne rajta kényelmesebb lenne.
Viszont plexivel jobban mutat a fagyizó előtt.
Hát az biztos hogy akkor az a kicsi plexi a motor elején jó szolgálatot tesz.
Na kérem szépen végig olvastam :-)
Ki jön Vasárnap véradásra ? Mert Siófok felől már gyűlik a csapat.
Nem,nem szenvedünk.
Amúgy azért sem lehet mert a 11-esen mert hely sincs ahol kiférne. Villaszár rögzítése alatt ott a tömör váz alatta meg közvetlenül ott a hűtő valójában én azt sem igazán látom hogy hol szívja be a légszűrő a levegőt.
4. 5.-ben 8500-9000 fölé ? Hova rohansz annyira ? Nekem csak pályán kúszik fel olyan magasra. 9000-es fordulat 5. sebesség pályán már legalább 220 vagy a fölött. Ott már leszaggat a szél a 11-esről. Túl erős ez az XX olyan sebességnél nem tép le benneteket a menetszél a motorról. Nekem a plafon 250 volt de ott már erősen szenvedtem, csőrős sisakot feltolta a pofámra a menetszél. Onnan volt még talán a malacban kb 10Km/h de több már nem.
Igen igen sajna. Elég necces azaz nem necces csak macerás leszedni. Bár én nem szoktam leereszteni a tankot hanem szorító csipesszel el szoktam szorítani a gumicsöveket olyankor nem kell szenvedni a leeresztéssel. Bár ha tartósan szét van szedve a motor akkor érdemes leereszteni mert ha sokáig le van véve szorító csipesszel a tank elrepedhet a cső. Viszont ennek hála kényelmesen lehet matatni a légszűrő körül mert bőven van hely.
Igen igen. Sötét is volt és ittam is már szóval vagy írni tudok vagy olvasni de egyszerre nem mehet minden.
Na szép... Ez nem vall a Hondára
Nem sajna a x-11 en nem gondoltak erre.
Ott amiket leírtam mind szét kell bontani.
Az XX-en elég felbillenteni elöről, a 11-esen nem?
Nem kell leereszteni lekötni, stb...
Nyugodtan! Az enyém már 70-ezer kilométert tett meg így!
Sportlégszűrőt én is hanyagolnám.
Ahol ennyire macera kiszerelni, kipucólni, vissza tenni. Biztosan el fog maradni a rendszeresség.
Nekem 11em van, de: ülést leszedni, tank két csavarját kitekerni, benzint leereszteni, ( nincs benzin csap) leoldani a réztömitéses csavarkötést az injektorról, (ez csak számos leoldást-meghúzást bír ki) leszedni a légszűrőház tetejét ujjabb kb 8 csavar, kimos majd minden vissza.
Biztos hogy előbb utobb hanyagolódik.
És ha veszel egy gyárit, azért az sem egy Zsiguli szűrő, teljesen jól ki kell szolgálnia.
Ilyen későn már csak írni megy?
Sportszűrőt ne tegyél bele, ha nem akarod 500km-enként kiszedni, kipucolni, olajozni és visszatenni, különben csak a port kapja a blokk. Sima szűrő+sportdob teljesen jó, nem attól nem forog. Szűrő koszos, vagy el van tömődve a légbeömlő vagy nem kap elég benzint
Hát kérem mi van itt lelépek 2-3 napra és csak úgy folyik itt lefelé a HSZ hát úgy látom kénytelen leszek minden átolvasni holnap a munkaidő elején reggel mikor a kávét szürcsölöm.
attól mert gyári szűrő van benne, még végig ki kell forognia... a kérdés arra vonatkozott, hogy tiszta-e a légszűrő, vagy a légbeszívó nyílás nincs e eltöbődve pl egy ronggyal. a sportlégszűrőt állandóan takarítani és olajozni kell, ha nem teszed átszívja a port és akkor majd lesz baj a blokkal, ha eddig nem volt...
Kicserélem sport légszűrőre.Mert nem néztem ugyanis sport kipcsot szereltettem fel és ezek szerint nem hangolták ősze a karbisort és valószínű a légszűrőt sem cserélték ki.
Es nem art ha a bemeneti nyilàsba nincs rongy vagy veréb
A legszurø jo?
A karbosom csinàlt ilyet. 260 nàl megàllt mint a szeg. A injektorosmeg egy szeruen befulladt amikor vettem..hiàba irnak 18 at a cserére... felénél illik dobni...
Köszi a tanácsot és akkor állítok a levegő menyiségen :
Mind ilyen .. egy uj vfr rel mentem 1800 km rel ilyen volt. Semmi baja. Ha nagyon hangos cserélj olajat... fuchs vagy motul azt hajrà
Nem kap levegőt. Tuti