Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazából most hétvégén lesz használatban.

eddig eredet vizsgán voltam

5-600 at beletekerek a hétvégén, majd nyilatkozom
nem színt veszek,hanem állapotot adott egység figyelembe vételével...
Óriási a piac,kb 10 db van eladó..
Nagyon, nagyon szép a Zizi, vigyázzatok egymásra. Az én kis xx pedig tökéletesen teszi a dolgát. Imádom!!! Egy jobb képet teszek fel róla. Ime.....hát nem szép?? Nekem igen.
Fasza gép. Mennyire milyen? Most már mentél vele sokat, gondolom
Nincs eleged a feketéből?
Ú azért akármennyire is XX a király de erre a Kawára nem tudok más jelzőt mondani csak azt hogy ez egy kurva jó motor. Tetszeni nem feltétlenül tetszik de öszképileg nagyon szép.
Mészi :)
Irtam a gyori oldalra de se kep se hang
De
Pocsessel beszélj ő úgy látom nagyon jönne. Ő is Győri
Nem! Arra a napra nem foglalt! Kit kéne vinni?
De mennyünk át privátba!
Mivel innen a környèkből nem tudok senkit aki jönne vasarnap ezert ha minden jol megy talalkozunk a sostòi mol kutnal
Milka jut eszembe

Tegnap kérdeztem hogy szabad e a hátsó ülésed de most jutott eszembe hogy úgy emlékeztél Szombaton lesz a Tigris de ugye nem mert Vasárnap. Arra a napra és foglalt az az ülés ?
Amúgy az enyém is elkezdett zörögni. hirtelen gázelvételre lazul be egy kissé. Meg is hallgattattam a szerelőmmel azt mondta hogy ezt a szezont nyugodtan minden gond nélkül végig motorozhatom (Mégiscsak Honda márkaszervizes volt korábban szóval biztos nem mond hülyeséget) Aztán majd ősszel vagy a télen meg jól kicseréljük. Amúgy ő sem hajlandó egyetlen márkájú motorra más feszítőt tenni mint a saját gyáriját. Bármi más hajlandó megcsinálni béna fékpofákat használni meg tákolgatni bármit de olajból egy bizonyos szintnél silányabbat semmiképp és a feszítőből csak a gyárit.
Honda kereskedés!
Nem éri meg játszani vele,nagy galibát tud okozni!
honda szalon
Azt nem állítom hogy ez jó. Csak ezt dobta a Google. Szóval a minősége vagy illeszkedése korán sem biztos.
Köszönöm közben találtam ebay is de itt olcsóbb
csak Googléztam :

http://www.agomotors.hu/websho...

Ez meg a 11-es robbantott ábrája annak is a vezérlés része. Szerintem a feszítő ugyan az mint az XX-en

http://www.bike-parts-honda.co...
Mármint milyet szeretnél hol keresni? A manuális az az E-bay-en lesz de hogy hogy találod meg arról halovány lila f***gom sincs. A rendes gyárit meg szerintem a nagyobb alkatrész kereskedőknél kapni. Nem tudom hogy a gyári az egy beszállító által készül mint mondjuk a kocsiknál a generátor (Azaz mondjuk a gyári opel emblémás generátor hasamra ütök 30E míg a Bosh aki a gyári beszállítója az Opelnek az 20E-ért adja ugyan azt) nem tudom a Hondánál is hasonlóan van e megoldva ez a feszítő.
Köszönöm és olyat hol keressek ebay?
Én úgy tudom hogy automata láncfeszítő ami jó az csak a gyári. Létezik pár E-bay-es manuális láncfeszítő de én nem igazán bízom azokban. Ha jól emlékszem olyan 30E alatti tétel a gyári feszítő.