Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az jo legalabb nem megyunk egyedul.de alapjaraton az enyem is tobbet megy 90nèl
Az jo legalabb nem megyunk egyedul.de alapjaraton az enyem is tobbet megy 90nèl
Sziasztok!
Nekem nincs saját motorom(csak robogóm), mindig bérlek immáron 4 éve, többnyire Honda CBR600-at. Most szünetel az összes hely, ahonnan lehetne bérelni, így segítséget szeretnék kérni az ügyben. Tudom autót-motort-asszonyt nem adunk kölcsön, de már szeretnénk menni a barátnőmmel, így megkérdezem, hogy kivel tudnék üzletelni 1-2 napos bérlésre? Adok kauciót, írhatunk szerződést, árban megegyezünk. Mindenféle sportmotor érdekelne 600cm3 és fölfelé, akár 1000cm3 is. Honda CBR, Suzuki GSXR, Kawasakik... Budapesten.
Na akkor szerintem rákontrázok erre a dologra egy parkoló találkozóval 3. felvonás + XX találkozó.
Akkor csatlakozunk
Ok. Koszonom elore is! Valoszinu aug. Vegen mennenk.
Ha már pontosan tudod mikor akartok jönni szivesen segitek mindenben. Motorozunk egyet a környéken mecsek pihenő, Orfű, Magyarhertelend és még sok más teli kanyarokkal.
,
jampizni
jampizni
Kilencven az alapjárata!
ZiZi nem lesz kevesebb, hacsak nem mész 90km/h! De akkor minek vetted???
Valami hasonlóban gondolkoztam én is. Legalábbis az a környék lenne a cél. De tényleg nem tudom még.
A jövöhonapban szeretnek elmenni pecsre szombat le. Vasarnap haza. Mèg nem voltam azon a kornyeken csak szetnezni semmi extra.
Lassan kigondolom a következő Parkoló talit is de még nincs ötletetm.
Ja koszi a szervezest.
nagyon szép motorod van testvérem.. .de a legfélemetesebb, amikor a tükörbe nézve látom, hogy közeledik hátulról... úgy néz ki mint egy ragadozó, amelyik az áldozatát vadássza le éppen... az áldozat próbál menekülni, de esélytelen...
ma Tápioszentmártonban jártunk.. mentem egy másikkal amiben a stellhorse féle tunnig box van. környezetvédelmi tiltás kiiktató teljes nyomaték mindig..
Nah ott nincs nyomaték lyuk
neeee, hol? mikor?
MA nekem is jól jött ki a lépés 15L/250 Km azaz 6 L/100. Ritkán fogyasztott a malac ilyen jól.
Na. Hazaertunk piliscsabarol 540km el zartuk a napot. vèrt sajnos nem tudtam adni mert ràkos daganatom volt 8ève. De azert jo kis tùra volt
akkor kb egyforma...volt

most sokszor szalad 2 kiló fölé
Toltam!
De én 6-al szoktam XX-et számolni,abból általában kijön,ha nem kergetem 200-fölé!
csak nem a burgmanosokkal mentél?

tényleg jó...
nekem mindig 5.6-6.2 körül járt...
zzr 6.2+ de állandóan száguldozok