Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt értem.
Viszont a zárt cspagyon ott a femlap,semmi nem jut be,ez a dolga,a zsír se,hameg lepattintod lesz egy nem zárt csapágyad,ez öngól mert nem ilyet akartál.
Visszameg a bűdos életbe nem rakod a femlemezeket Ha kipattintottad.
Rosszul tudod mindkét dolgot !
Asszem Ogerg kezdte.
Bocsi!
Koyo
Elgépltem!
Ugye!
Ez oké nyitott csapágynál!
De zártnál?
Ha már itt tartunk,szimeringet bármivel is kenni?
Jól oda vonza a koszt, a mocskot,oszt aztán tényleg pápá szimmring
Ajánlom figyelmedbe a https://www.sportmotor.hu/vide... videómat 19,45-re pergesd , és láthatod ! Bizony azok a gyári japó csapágyak fényévvel jobbak mint az skf !
Hogy?
Kiszárad , a zsír elkeményedik és megragad a koszorún a golyók szárazon futnak , ezért kell zsírozni a z-s csapágyakat is !
Te !
Zárt csapágy hogy tud kiszáradni?
Az akkor már nem zárt!
Ne csessze ki,az egy jó gumimarka autókra.
A lényeg Toyo-t vegyél bele!
Olvadd mar el osszessegeben. Kimaradt, hogy abbol a szimeringbol egy kell. A masik meretubol meg meg egy. Nyomd meg az elozmenyeket, ugy latszik
Ezért a beírásért kérdeztem ! ?
De van mindkét oldalon. Tök ugyanaz, mint az XX-en. Meglepő módon ez nem tér el
Nektek csak a jobb oldalon van hátul szimering , a lánckeréknél nincs ? Egyébként 2 évente illik zsírozni a kerékcsapágyakat valamint szimeringet cserélni ha érzed hogy már nem fogja a távtartókat ! Én szem. szerint minden motorozás elött egyet pisszentek az összes keré kszimeringnek motul lube spray-vel és egy pisszentés a telószárakra , váltótengely kihajtására és az oldalsztender kapcsolójára . A láncra szintelen zsírspray . Ezeket minden esetben elvégzem , addig ki se tolom a vasat !
Végül is akár azt is kicserélhetem az is valami kommersz csapágy ha jól láttam.(Mert én is megtaláltam a robbantott ábrákat)
Persze, csak ha sokat használod kenés nélkül, akkor egyszer csak belébú a gyász
Első csapágyat nem cserélsz ezen felbuzdulva?
Arra emlékszem csak a felíráskor hogy azt mondta a szerelőm hogy ezek sima "konfekció" csapágyak tehát nem valami űber hülye méretűek. Jó bele akár az SKF is de a Toyo már egy egész jó márka abból is darabja olyan 1500 Ft meg arra emlékszem még hogy duplán zárt csapágyat kell vegyek. Amúgy valószínűleg annyi a baja hogy az előző 100.000 Km-ben kiszáradtak és pár km megtétel után elkezd hangja lenni. De ennyi a jelenség csupán.
Amúgy van erősebb csapágy is a gyárinál, 6304 2RS és 6305 2RS a típusa. ;)
Köszönöm

Majd jól leszidom az hülye majmot aki elhagyta a papírkámat :-)
hátsó kerék szimmeringből is csak 1 db kell
lánckeréknél: 6305 UU, szimmering 34x62,2x7 1-1db
hátsó kerék: 6304 UU, 2db
hátsó kerék szimmering: 30x52x7
Ha esetleg nem lenne jó, ne engem szidj, hanem azt, aki elhagyta a papírodat
Sziasztok

Kéne egy kis segítség. Nem mozgok otthonosan a robbantott ábrákon. Ezért kéne némi segítség. Szerelőm megadta a 2 csapágy méretet a hátsó kerékhez de elhagytam valahol a papíromat. Meg tudnátok adni a 3 darab csapágynak a méretét ami a hátsó keréknél lakik. Ha jól emlékszem 2-szer zárt csapágyak mennek bele 2 egyforma a kerékhez plusz egy harmadik a lánckerékhez. Sajnos ha felmelegszik hangja van és nem tudjuk melyik szól ezért kicseréljük mind a hármat. Nem is drága mert szabvány méretű csapágyak csak azt felejtettem el hogy mekkorát kell vegyek. Megnézné nekem valaki ?

Előre is köszönöm a segítséget