Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a tanulság igazából csak nekem van... vannak kürülöttem önzetlen emberek, de ne legyek balfasz
Emberi mulasztás , a motorral semi gond
"Nos, egy vallomással tartozom, ma sikerült elkövetnem életem egyik legnagyobb balfaszságát.."

Nem írod le mi volt?
Tanulhatnánk belőlle.
Fasza
igen teljes a siker
Összeállt a motor ezek szerint?
Nos, egy vallomással tartozom, ma sikerült elkövetnem életem egyik legnagyobb balfaszságát... Innen szeretném hálámat kifejezni Milkának, XXBajkernek és természetesen Tibi barátomnak, hogy ebben a nehéz helyzetben kisegítettek Nem felejtem el és nagyon köszönöm
Azért a gyári rendszerek már igen jónak mondhatók. Nem folytanak rajta annyit mint régen.
Szerintem csak önmagában a sportdob nem dob rá autómatikusan ilyen 10-15% teljesítmény növekedést, de egy sport szűrővel, (karbisnál egy fúvókaszettel) (az injektor elvileg a több levegőhöz több üzemanyagot pakol) azért lehet javítani a teljesítményen.
Persze ez járhat magasabb károsanyag kibocsájtással, rosszabb nyomaték görbével,
de szerintem csak egy dob csere nem hoz sok változást, se jó se rosz irányba.
Viszont hangzásban quvajoo.
Szintén Martin ( át rakom a következőre is.)
Egy kis horzsoláson kívűl semmi baja. Nem folpakk vastagságú lemezből van.
Persze van súja is.
Nálam pont fordítva
Sok motor sok sport kipuffal, de majdnem mindegyikre felkerült a gyári előbb vagy egy kis idő múlva. nálam.
Én már több mint tíz éve a Martinra esküszöm! Sok motorom volt,mindegyikre Martint tettem!
Nekem 2 van fent az akkor 20 le?? Na ez csak a vicc kategória, nem kell sértődni!!!!
Ez a plusz lóerő dolog szerintem egy nevetséges dolog!
Attól hogy mi házilag felteszünk akármilyen márkás kipufogót,még nem lesz erősebb a vas! Sőt! Inkább veszítünk! Lehet hogy úgy érzi a lovas,hogy most aztán de erős lett a gép.De ez nem így van! Gondoljátok el,komoly mérnök emberek,nem kevés órát agyalnak egy motoron. Beszívott levegő mennyisége,gyújtás,injektorok,stb.stb.stb. Nehogy már ilyen egyszerűen lehessen nyerni pár lovat is! Ahhoz szinte az egész blokkot,elektronikát és a jó isten tudja még mit nem kéne áthangolni átírni. Ha ez ilyen egyszerű lenne,akkor a motorsportban nem költenének hihetetlen mennyiségű pénzt pár lóerő előcsalogatására!
Van erre egy nagyon jó hasonlatom történetem! Anno még Shummacher tesztelte a Shell üzemanyagot! Innen Magyar országról egy Üllői úti Shell kútról vittek benzint le Maranellóba. Ment Sumi egy kört a szinte grammra pontosan több tíz összetevőből összeállított Forma 1-es benyával egy kört.Majd beleöntötték az üllői úti Shell benzint. Láss csodát azzal jobb köridőt ment! Hagyjuk már Mórickát!
Egy szó mint száz! a nyitott dobtól csak hangosabb lesz szerintem! Talán a felső tartományt megnyitja valamelyest,de alul,meg középen biztos hogy veszít a motor.
és tűv kártya

persze ,hogy jó... majd hallgatod most 2000km-t
Megmértétek fékpadon!?
'Kb 10 loval erosebbnek tunik.' Ezt irtam. Olvass vissza!
Yoshimura királyság. Előző XX-en nekem is az volt, imádtam. Ha nem vettem volna még az X11-re Delkevicet, és nem maradt volna meg, nem lett volna mit megvenned. :) Bar ezzel sincs bajom
már azért ő is tud vmit, nem a martint sz@rozta le, hanem a sok gagyit meg hamisítványt... a tied is gyönyörő és e-jeles meg minden
Ebben tökéletesen egyetértünk és én örülök az örömödnek
nekem két szar is van és hazai Martin
szép is.. szó se róla.. nem is a kipufogoról van szó... hanem a könnyed +10le-s kijelentésről...

mások hülyére küzdik magukat egy két lovacskáért, mindenféle sportkipu légszűrő és padolás... én nem értek hozzá , de nyitni is kell meg pc is és akkor legelőszőr a fogyasztás ugrik meg

Tényleg szép béke
Nem sertodtem meg! A gazlengesbe meg szerintem ne menjunk bele. En szimplan feltettem az oromomet. Rengeteg szar kipu van a piacon. Gondoltam segitek ha valaki ilyesmit nezeget. Nezem a gyonyoru,szebbnel szebb vegcsoveket. Egyik-masik olyan,mintha Mekk mester hajtogatta volna. Megis diszelegnek egy csomo motoron. Yoshimura azert tud valamit a japan motorokrol. Kulonben en vettem az en penzemen magamnak! :)