Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem a motorvetel nem az okos döntésről szól. Már ha mindkét motor műszakilag rendben van és az ár miatt se kell kompromisszumot kötni. Szóval azt vedd meg, amelyiktől jobb kedved lesz és nem fogsz fél év múlva azon gondolkodni, mi lett volna, ha a másikat választod.
Amúgy oda a végére nem 1400-at akartál írni ?
Hát akkor hadd lássuk azt a ZZ-r már!!!!!
Na nem csufolódunk !
Szeretem ezt a fórumot. Most már biztos, hogy a következő motorom ZZ-R 1100 lesz!!!???
Elnézést , nem ilyen gyenge a helyesírás csak a telefon bill. olyan apró hogy egyszerre 4 karakterrel küzdök , ennél még amotorozás is egyszerűbb !
Szerintem nem egy ligàban jàtszunk. Én turàzni veszem a következő mocit is. Csak hàt nem baj ha kitépi a vàllam
Első élményem szerint azért nem csak a kardàn au elönye... fékek jobbak kényelmesebb is..màs vilàg..
Okos döntés a vfr lenne.. részemre.irto kedvezőek a feltételek ☺.... de zzr miatt adtam el az xx.et
Tényleg jo a kardànja
Nem mondod !? De a sebességet elöbb el kell érned és ahhoz bizony nyomaték kell és jó abból sok van ! Azért nem kell mindjárt hisztizni , csak a rémtörténetes baromságokat hagyjuk ! Minden tipusnak ismerünk mummusát , pl. az 1100 3.hajtókar históriát ehhez képest a másodikat hantom gond nélkül , igaz 10-50-es full szinessel .És bár 50 vagyok nem nött be a fejem lágya és egy marék fogaskerékkel játszadozok ,attól függöen hogy ép kerekezni akarok vagy együtt gyorsulni a busás barátaimmal vagy ép 300 felett torzulni az öreg vassal ami pont úgy megy mint új korába .Ja és ha az 1100 helyére beferne egy 1400-as szív már benne lenne ! És ha az a vicces motor hetente enné mev az elejét vagy a láncot azt is letojnám .Ha te is szereted a határokat feszegetni tudod miröl pofázok !
De azért én meglepném egy flakon láncsprayvel!
Azért egy előnye van a VFR- nek ha több nem is. Lánccal nem kell bajlódnod mert a kardán hajtása semleges és szuper. Persze ez az én véleményem.
Nagy fiú vagy már majd eldöntöd, és akkor az lesz az igazi gép neked és ez a lényeg.
Előbb ismerj meg,mielőtt véleményezel,engem,vagy a stílusomat.
Nem igazán a finom motorozásomról vagyok híres.
No és nem a Nm-er eszi meg a féket,hanem a nagy sebességről való lassítás!
Ott az igazság nâlad ! A féktárcsás faszságokat ne vedd komolyan , mert ha a rider úgy egerészne a zzr -el ahogy az xx-et féltegeti akkor a motor kirohadna a két féktárcsa közül a garázsba . De mivel olyan a fékhatás amilyen , olyan féktávokat veszel mint egy 750-essel , ezért olvasztod szarrá a tárcsákat . Megint ott tartunk ha majom kell legyen banán is ! És ha a 170 Nm-t kell leragasztani a tökömet sem érdekli hogy a tárcsa törölgeti a homlokát ! Nekem is összegyült az ára , na nem a performance csak a mezei változat , de az is jól megy keréken ! Viszont az 1100-at sajnlom eladni mert roppant olcsó a fentadtása ismerem az utolsó alátétig minden pprcikáját ! Az meg hogy kettō legyen sajn nem megy . De ha valaki viszi az 1100-t , már másnap megyek egy 1400-as ZZR-ért .
Uppsz!
Simson?
Vfr 78/év
Màr mindegy ,eladtam a patent kis xx.et.. nem a féktàrcsa a meleg pite hanem az eves adó...
Valo igaz költségesebb .. ma nézte Feri a gépet.. teljesen ok.. csak a hatso doboz es platni kell.. minden mas ok gumik lanc fékek ...van hozza sokminden
A Honda döglött csak,minden más megy ezerrel.
Amúgy jövőre,meg nem gyártják amit vennék.
Azért nézz utána a Kawa szervizelésének! Csak hogy egyet említsek,több ZZr-en kellett tárcsákat cserélni 30-40 ezer környékén!
Az én XX-em pár ezer vúlva éri el a 100-ezret,és még 4,5 mm es a tárcsa!