Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vehetnél màr te is valamit ami egyàltalàn megy is.
Kellemes csalodàs a zzr is... tobben lehuztàk igaz kissé most erőssen fogalmaztam.de meg kell védenem. Jo motor.. de avatatlan kezekben jobb 5000rpm alatt tartani... különben off.
Annyi dereng, hogy körbemotorozod az xx.el nyomatékra mindenre. De kellene a vfr
Akkor van még kérdésed?? Emlékezz vissza mint mondtam a VFr-ről.
Ezután vegyél egy fjr-t.
igazából a vfr is nagyon tetszett...
de a kawa az más kissé mondhatnám félelmetes is volt
zzr
Melyiken szélesebb a vigyor?
még nem tudom melyik legyen..
a zzr nagyon tetszik ma megnézettem minden ok
a vfr meg új
biztos király.. de én nem így motorozom...nem is tudok és nem ez az érdeklödési kör.. multkor még amikor megvolt az Xx mentem egy k9 busával..
viszont van hogy felpakolunk aztán majd 3000km...országokon át... motorerőben a zzr toronymagasan vezet , fék futómű kényelem üléspozició viszonylatban viszont a vfr-é jobb, mármint a régi zzr nél... hangsulyozom mivel nem egy évjárat és árfekvés az összehasonlitás csupán a saját tapasztalatom megosztása..
Kawa egy álllllat
Légy hű a márkához, de ha a tizedmásodpercekért harcolsz akkor jöhet a másik.
Akkor eltudod képzelni hogy amikor a bakonyba egy 2015-ös 1400 performance -t gyári akroval másodikban leforgattam és harmadikban még elfért egy kövér gáz is féktáv elött a dupla parkolóknál az hogy zenélt És az bizony 210Le 170Nm lerakva az aszfaltra nem csak marketing mint a busáknak ! Ezért mondtam hogy egymás után próbáld ha van mód rá akkor könnyű a választás ! Esélye sincs semmilyen más széria motornak ! Hacsak nem egy H2-nek!
hát kérdéses.. mindkettő 1 tulajé... mindkettő eladó, és a vfr igen érdekesen ...igazán meggondolandó

ésszerűség szerint egyértelmű,hogy a vfr... De a kawasaki valami bitang szerkezet
Akkor ebből ZZR lesz, vagy ?

Mondtam hogy annyira nem is rossz a VFR, mint azt sokan beharangozták Nyilván megkérik az árát (persze lehetne olcsóbb is), és a K-s BMW-ken több az extra, de sztem nem annyira vészes, és testre sem egy nagy darab gép
ma volt alkalmam kipróbálni egymás után a vfr1200f-et és egy zzr 1400-at

Hát tisztelt vfr márkatársak.. Óriási egy szerkezet! minden nagyon toppon van , itt kérek szives elnézést ,ha netán néha bántóan nyilatkoztam volna!
nagyon jó kis motor, nem rezonál az szépen húz ,erős és delkevic kipufogóval igen remek hangja van a V4-nek . nagyon jó a futómű iés a fékek is..

A zzr az egy állat :) 3-4 ezerig nyugodt ,de igy is karaj, 5-től uhh bazzeg érzés nagyon király , fékek futómű teljesen ok minőségeben is rendbe volt 2007-es !
tényleg tip top.. Hibátlan állapotban !
OFF téma, eladom az egyik autómat... tip-top

https://www.hasznaltauto.hu/auto/nissan/primera/nissan_primera_1.8_acenta_8_legzsak_xenon._vez._szervizk-10359044
Ja. Szepsegemet mar csak a szerenysegem mylja fölül.
Ez tenyleg nagyon praktikus benne hogy varialhato
Legalább akkor ne fuvezz, ha fórumozol
sosem kellett még ennyi cuccal elindulnom. De anyumat az őrületbe kergetem azzal hogy így nagyobb a rakterem mint neki az AVEO-ban. Mondjuk cserébe faterom kerget az őrületbe a Fordja fogyasztásával (4,2 l / 100-on gázolajból)
Hát ha minden egybe van zipzározva akkor már necces. A műszerfalat egy az egyben kitakarja de még épp ellátok felette. Amúgy mivel 3 részes úgy használom hogyha csak tárca meg cigi meg telefonnak kell a hely akkor csak a talpat teszem fel ha mondjuk egy türcsinek is kell a hely akkor rárakom a tetejét ha meg az sem elég akkor fel rakom a középső elemet a merev falút. De a hármat egyszerre csak felpróbálás szintjén tettem fel menet közben nem volt még fenn úgy egyszer sem.