Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és hogy jön ide a karbis?
Azért nehogy megsértődjél, a fizikát meg nem nekem kell elmesélni... miután nem ma kezdted, így nem mesélem el fojtáshiányból adódó kipuf szelepeknél való gázkiáramlás és a beszívott levegő mennyisége közötti összefüggést és azt, hogy ezt miként lehet optimalizálni. Én csak találgatok, de felőlem + 20LE is lehet... Szép kipu, jó áron, biztos jól szól... BÉKE
Nem ma kezdtem. Tol mint az allat. Mivel nincs benne katalizator,ezert szabadabb az aramlas. A karbisokban nincs,ezert a plusz 10 lo. Alaptol kb. 5000-ig sokkal erosebb. Utana kb. 7000-ig gyengebb,de folotte visszajon. 2.-ban 9000-tol emeli az elejet. Holnap lesz egy hosszabb teszt probaut.
Hozzád se vinném izzócserére a motort
nyomatékot biztosan...
az a +10LE a hanghatás , valójában nagy valószínűséggel vesztettél pár lovat...
Teljesen meretpontos. Hangja,mint az allat. Kb 10 loval erosebbnek tunik. Sajna a killer szet lett ganyolva,de legalabb lehet kapni. Kb. 5-6 ezerert. Koszi megegyszer.
lábtartónál a csavar furatnál van ? hangja tetszik ? :)
48000ként kell gyertyàt csererlni... egybekotve egy szelephézag àllìtàssal... mi a fasznak ezt otthon..?
Amikor a motort szerelem , akkor az első dolgom: Tankot le, és átviszem két helységgel odább az előszobába. A csap vákuumos! DE A BENZIN NEM JÁTÉK!!!
Teljesen patent! Koszi...
Neeee!
Ilyenkor azért mérgelődik az ember hogy hogy lehet ilyen barom.
De a baj hamar megvan.
Nekem a corsámat sikerűlt begyújtanom.
Valamilyért nem zárt rendesen az adagoló, és nagyobb mennyiség jutott a motorba. Persze gyertya ki ráforgatok, majd kidolgozza.
Persze a kiáramló benzingőzt valami begyújtotta úgy hogy nem volt nyílt láng a közelben, és nem voltak a gyertyák a pipában.
De valami mégis lehúzott valahova, így lángra gyúlt. Persze Koránt sem volt ilyen komoly a dolog.
Bár nem tudom pontosan kik vettek ebben a projektben részt de azért ez egy ritka béna mutatvány ha sikerült a kicsöppenő benzin mellé égő szűnog riasztó gyertyát vagy fáklyát vinni. Még nézni is rossz a végeredményt.
Egy balul elmúlt gyertyacsere. Mert ugye otthon a haver majd segít és a szúnyogokat gyertyával riasszuk a tank levetelekor.
Milka éppen túrázik vhol lengyelben!
Ha vkit érdekel van egy pár XX-re való Viper dobom!
Asszem kirándul. Talán majd jövő héten megjelenik. Legalábbis mintha ezt mondta volna ha jól emlékszem
na de hol van Milka?
Én pedig menetben 2500-as fordulat alatt nem használom. Az más mikor a piros lámpánál alapjáraton megy. Bár ha úgy látom, hogy hosszabb lesz az állás, akkor leállítom. Főleg nyáron rekkenőben.
Jéé tényleg. Amúgy elsiklottam fölötte. De akkor nem rossz a sejtésem
jéé

olvass vissza ..
Meg tudsz csorgetni?
Továbbá szerintem a túl alacsony fordulaton a kenés sem az igazi.
Akkor megnyugodtam hogy ez ilyen. Mostmár odafigyelek majd a megfelelő fordulatra is.
azért a használatodat gondold át és olvass utána... én 2000 fordulat alatt már általában visszaváltok! De semmiképen sem szabad alacsony fordulatról nagy gázzal gyorsítani.. erőlkődik semminek sem jó... hallani a hangján is