Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát eljött az idő a gumi cseréhez.
Szerintem nem teljesített rosszul az első abroncsom de sajna kezd erősen elfogyni. Minta már nem sok maradt rajta bár amúgy sincs sok barázda a Supercorsa-n. Amúgy nekem tetszett. Egyszer sem úszott meg akármennyire is erőltettem. Még mindig jó lenne egy olyan 1-2.000 Km-re azonban eltolódott a "hegye". Kicsit ha figyelmesebben nézi az ember látszik hogy balra stabilabban borítok mint jobbra ezért a hegye enyhén eltolódott Jobbra a guminak.
Szóval jön a következő.
Kíváncsi vagyok a véleményetekre mert nem mozgok otthonosan a márkák között. Szerintetek melyik márka melyik típusát kéne keresnem ha ez a Gumi egy Supercorsa Dragon volt. Ami tetszett hogy lágy és jó lenne ezt a képességét megtartani mármint hogy ilyen faszán fogott, de egy árnyalattal tartósabb abroncs kéne. Ez úgy hogy használt volt (Olyan 80%-os és nem öreg mert 14-es a DOT száma) szóval így futott le olyan 5000 Km-t ami szerintem egy ilyen lágy gumitól egyáltalán nem rossz. Főleg úgy hogy használva is volt nem csak 1-szer 2-szer. Szóval szerintetek?
Amúgy a hátsó Angel GT-n alig látszik valami szóval az marad.

Amúgy a dologgal ráérek még mert a gumis csóka akitől hozom majd az abroncsot most lelép 2 hétre motorozni és a szerelőm is csak kb akkor ér újra haza szóval morfondírozni van időm bőven. Amúgy nekem ez a kétfajta gumi a motoron dolog egyenlőre bejött. (Bár az igazán meleg napokon érezhető a gumik között a különbség. Pl a bitumen kitöltésekre szerintem nagyon érzékenyen reagált az első lágy gumi míg a hátsón észre sem vette)
ennyi
Ezek szivatnak téged...

pl

http://spirro.hu/product.php?cat=155&id=6294

vagy

http://motoralkatresz.eu/termekek/Tourmax/771_20_kormanycsapagy_keszlet/
Tessék ez már jó lesz neked kiindulási alapnak.

http://www.motosport.com/motor...

Mondjuk én biztos nem innen rendelném de nézelődni jól lehet rajta.
Allballs.com
Ott keresd a "steering head bearing" azutan már eBay vagy más forgalmazott rendelheted.
Bocsi, 2002-es évjárat
Sziasztok! Elhasatl a moci a műszakin, mert a kormánycsapágy akad minimálisan, én észre sem vettem, dehát ezért vannak a szervek.
Kérdésem, leírná valaki a két csapágy tipusát.
Előre is köszönöm.
Üdv: Fapityu
Üdvözletem.
Vélhetőleg, ha valahol, akkor itt tudják az emberek, hogy mitől jó/rossz egy xx, bizonyára sokat volt már kérdés, téma, így ebbe a részébe nem is mennék bele, helyette örülnék, ha kapnék pár "tuti tippet" kitől, hol érdemes ma-holnap, hibátlannak mondható, leinformálható, ismert előéletű xx-et venni.
Akár a jelenleg fellelhető használtautós állományból, akár ha valakinek van ismerőse, akiét bátran ajánlaná megvételre. Újrafényezgetett, jelentősen átépített, óracsavaratott, külfödi, leharcolt, "csak egy kis baja van" állapottal nincs kedvem/időm foglalkozni.
Köszi előre is.
mail: ikrekk@gmail.com
Hát volt egy pár motor az életemben de, hogy ez már a harmadik xx.......Miért?? Mert jó és ennyi.
Mert XX nélkül lehet élni, de minek?
vajon miért van az, hogy aki xx-ről vált és kipróbál sok más motort, mindig visszatér az xx-hez
Na akkor újra itt.
Na ezt meg felre irtam . Jol elvagyok msgamba
Ja bocsi most olvastam. Nem irtam semmit
Nekem van rozsdamentes anyagom abbol tudok ki vagni ha gondolod
Persze érthető sok sikert hozzá
köszi, de ez így kimarad.... nem lesz ollóval vagdosás és kókányolás, nekem profi megoldás kell... majd megoldom... de köszi... :)
Jah jah csak jó ollót kell venni mert asszem nem mindegy hogy jobb kezes vagy balkezes az olló. Mert a vágáskor az egyik oldalt mindig meghajtja legalábbis a technika órás emlékeim ezt mondatják velem. Jobb kezes ember bal kezes lemezvágó ollóval csak káromkodni szokott mert a munkadarabot hajtotta meg az olló és a nyesedék volt egyenes.
És az anyag az ollóval együtt lenne 5000 max.
Bár én vennék egy ilyet amit megadtam megrajzolnám rá a kört meg vennék egy jó lemez vágó ollót aztán akkor már kezdődhetne is a sorozatgyártás. ha nem olyan alacsony a plafon nálad mint nálam (2,2 m a plafonszóval még nyújtózkodnom sem kell hogy elérjem) akkor némi pontatlanság nem is fog látszódni a korongon. Végén durva csiszolóval vagy inkább ráspollyal átmennék az élén hogy az olló nyomait eltüntessem és már kész is.
Hát ami most hirtelen eszembe jut az az hogy veszel innen egy ilyen négyzet vagy téglalap alakút aztán lecammogsz egy perem kerültbe vagy mi a lófasznak hívják (Város szélére) és egy jó kiállású szakinál akinek van eszterga gépek a négyzetből kört csináltatsz. Mondjuk így anyag meg munkadíjjal együtt lesz vagy 5000 Forint a korong amennyit én nem adnék érte de ebből a szempontból elég zsidó vagyok. Vagy lemész falura és veszel egy rota tárcsát és felrakod azt (Na jó ez már gonosz volt de nem tudtam kihagyni )
köszi, de olyan megoldást keresek, aki ki tudja vágni géppel... rozsdamentes is jó... 2 db kellene

12 cm-es mennyezet tárcsát lehet kapni, de túl keskeny helyre kell lyukat fúrni a födémbe a lyuk mellé. ezért keresek inkább 14 cm-est, mert a függeszték lámpa dísz lemeze is ekkora és így nem nézne ki hülyén...