Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vigyed. Ha a tiedre jo akkor nem darabolom szèt
F2 is erdeklodik. ha nem veszi meg akkor meg veszem az overe biztos jo
XX-re nem tud valaki ilyet? E-bay-en elég drágán mérik....
szintén beállok a sorba
Engem erdekel
Eladó hátsó sárvédő X11-hez, sajnos nem jó XX-re, máshol van a felfogatása. Üvegszálból, vadonat új. Ha nem akarod összekoszolni esőben a hátsó rugós tagot...
10.000Ft
Nem spirálos, elektronikus, a tank alatt van betekerve a jeladó a blokkba, onnan "tudja", mennyivel mész :)
Nekem is ilyen van, minden motoromba tőlük vettem eddig.
Elektronikus változat kell. Közé kell dugni a sebesség jeladónak (egy csatlakozót széthúzol és rádugod a cucc két csatlakozóját, nem lehet elrontani), illetve még a fordulatszám jelet kell rácsatlakoztatni, azt egy vezetékre történő párhuzamos rákötéssel tudod megoldani, adnak hozzá egy rányomható vackot is. 20 ezer körül volt az ára, ha jól rémlik+posta
Bár le tudod ellenőrizni már ha belátsz. A jeladós sebességmérők az első lánckerék közvetlen közelében csatlakoznak be. Ha az első lánckeréknél látsz madzagot akkor az elvileg az mivel nem tudom mi más lehetne. Ha jól emlékszem a műhelyben látottakra akkor ilyen "madzag" nincs a spirálos motoroknál.
Nem kell nekem sem a nyitott. Ezért hozom el Csabi dobjait. Csak a szememet zavarja hogy olyan hosszú. Ezért nyúlok hozzá. De ha megjön először felrakom aztán megnézem hogyan állnak azok mert akkor lehet hogy ha az övé kevésbé karcos (Ami igencsak valószínű) lehet hogy azok maradnak meg és a jelenlegi itt ott megnyomott dobokat rövidítem le.
A 11-ek is analóg mutatósok de nálunk sincs spirál.
ez nem nyitott
Valószínű igazad van!
De biztosra akartam menni!
Szerintem az analóg is vezetékről veszi le a jelet!
De ezzel megfogtál,még sose néztem!
Ezért kérdem, mert nem tudom.
Gondoltam esetleg azért, mert nem digit a kilométer órám, hanem mutatós.
Miért trancsírozod a gyári dobot?
Ha nyitottat szeretnél,vegyél olyat,oszt jó napot!
Hol akarsz kilométer spirálra csatlakozni XX-nél?
Szia XXBajker!
Neked is ilyen van, tőlük vetted?
Egy kérdés: diagnosztikai csatlakozós vagy km/h spirálos kell az XX-be?
Mert árban van különbség.
Úgy értettem hogy nem a vége lett levágva és újragravírozva a jelzés hanem a tövéből lett vágva így a jelzés maradhatott a helyén.
nem csak eredetinek tűnik, az is
Hát nem is mondtam tegnap hogy egy világ dőlt össze bennem megint.
Mivel újra tervezési folyamatba került a Parkoló Találkozó immár a III. gondoltam össze kéne valami hasznosat is a kellemes mellé. Mivel hirtelen nem volt ötletem de megpillantottam az Rbiker-en a Piliscsabai motoros véradás sztoriját. Jó ötletnek tűnt. Ezért loptam az ötletet és utánajártam a mozgó véradó állomásnak.
Az egész rohadt országban 1 darab mozgó véradó jármű van és az sem az Országos Véradó Szolgálaté hanem a Vörös Kereszthez tartozik. Legalább fél évvel korábban illik rá bejelentkezni hogy tuti legyen.
Szánalmas hogy egy humanitárius szervezetnek van az Országban egyedül mozgó véradó állomása, de amúgy puffog mindíg mindenki hogy minél többen menjenek vért adni mert hogy vérhiány van. Hát kössz.

Bár utólag azt is belátom hogy nem a legjobb ötlet lett volna mivel a messziről érkezők (Amúgy a Mecsekbe tervezem a következőt) pl a Győrieknek elég megterhelő lenne 250 Km után vért adni majd a hiányzó mennyiséggel visszaülni a motorra és lenyomni egy újabb 250 Km-es etapot.
Úgy látom hogy nálad a tövéből lett vágva mivel az E jelzés eredetinek tűnik az pedig alapból a végére van rakva. Asszem le kell mennem a műhelybe Tamásiba beszélni a srácokkal mit tudnak bevállalni és mi az amit nem.
kb 30 cm
nem