Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor a tiédet nem parasztba' csinálták
nem én csináltam, úgyhogy nem tudom. majd megnézi aki csinálja neked...
??? Üres rész ? Melyik fele az üres a vége vagy az eleje ?
de igen, és miután minden benne van, csak az üres rész lett kivégva, nem is hangos
mindjárt... :)
Mondjuk ez az a ritka probléma a sok zavaró között ami nem feltétlenül gond a nézőpontom szerint
Pedig ez a "törvény"!
Nálunk a vizsgán is így nézik,kéne nézni!
Ez meg azért nagyon jó mert a múltkor kérdeztem egy rendőrtől hogy alig van hangerősség mérő a járőr kocsikon arról nem is beszélve hogy hírből sem hallottak még az adott motorok decibel adatairól.
Lényegtelen mit hisznek el!
Gyári érték + 3-DB el,és nem köthetnek bele!
Valójában van benne némi katalizátor meg nem is nyitott. Nem tudom. Csak kíváncsi vagyok.
Ilyen rövid csőnél van értelme az E betűnek? Úgyse hiszik el...
F2

Megméred nekem a te dobodat hogy az hány centi ? Mert egyenlőre én amolyan mondvacsinált mértékegységgel számolok hogy mennyit kell majd levágni de a tiéd tetszik és az egy jó méret lenne. Jó lenne valami rendes mértékegységet megadnom a szakinak nem pedíg azt hogy egy arasszal rövidebb.

Jah meg még valami. Mivel a végén van az "E" jelzés a dobon neked hogy lett megoldva? A tövéből vágtak ki és arrébb rakták a füleket ? vagy levágták a végét és esetleg belegravírozták az E jelzést újra a maradékba ?
A zene,meg a többi nekem se jön be,de lesznek ott ismerősök,akik nagyon hívtak!
Jah tényleg arról meg is feledkeztem.
Magára a rendezvényre én nem valószínű hogy kimegyek. Amúgy sem váltottam jegyet de majd még meglátjuk. Zene stílusban nagyon nem az én világom. Maximum akkor megyek csak be ha lesz kellő mennyiségű márka stand és van mit nézegetni de a chopperek még akkor sem érdekelnek. Max a tisztelet kör.
Te Gergő!
Nem lehetne hogy pontosabban olvass?
Írtam lentebb,hogy reggel!
Én is "szabit " veszek ki!
Mint írtam én félig kötelező jelleggel megyek!
már tervezési folyamatban van a következő de ez ügye vándor találkozó szóval változik a helyszín de az biztos hogy jó és minőségi frankóm motorozható út illetve utak közelébe tervezem. (Lehet összeegyeztetek közben a OVSZ-el is egy esetleges véradásos lehetőség végett is. Mert miért ne.
Mármint este vagy reggel ?
Mert én úgy tervezem hogy szabira megyek Pénteken mert nekem is lenne kedvem kimozdulni ha nem is feltétlen Alsórősre de lehet hogy megnézem magamnak a hétvégén újra a Mencshely ringet mert nagyon fasza kis út.
Akkor elég sokan nem indultak el az eső miatt, gondolom! Kár, hogy ilyen volt az idő.
Nem kéne megismételni egy jobb időpontban?
Szerintem lenne rá igény.
A helyszín jó, csak az időjárással kéne "egyeztetni"?
Egyébként terveim szerint 5-6 között indulok,és úgy egy óra az út!
Tehát olyan 7-körül a kapuban leszek!
A tanpálya anno egy bazinagy placc volt Veresegyház környékén,de egy elég mély árok volt az egyik szélén.És még oda is sikerült bezúznia egy-két tanulónak.
Szóval nincs lehetetlen.
manapság biza sok a az olyan motoros akinek fingja nincs róla hogy mi hogy működik és nem járták végig a lépcsöt a motoroknál sőt nagy része pénzes így egyből nagyot veszünk ... kit érdekel hogy még robogoval vagy más kis géppel se mentem .pénz beszél kutya ugat na így kell aza a bukócső
Szerintem meg baromság!
De ez csak az én véleményem!
Aki ennyire béna annak adjanak biciklit majd ha azzal már tud akkor egy simsont!! Nem pedig 20 kiló csövet a motorra!!
Igen!
Munkaköri kötelesség is!
No meg hívtak is páran!